Миете ли шишета и бибероните с веро?

  • 12 047
  • 223
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 587
Мия ги с веро, хубаво изплаквам с гореща вода  и после стерилизирам .

# 121
  • Мнения: 200
Да мия всичко, шишета, чинийки, лъжички и играчки с препарата на Бочко за миене на детски съдове. Много съм доволна, много е икономичен, антибактериален и не остава мазни следи както от сапуна и верото  Peace Препоръчвам го горещо  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 3 271
Мия с препарат за чинии,Пур.

# 123
  • Мнения: 16
Сега и един татко да ви научи! Изваряването е задължително до поне 1.5 г. независимо дали се мият с препарат. Сапуна бил той бебешки или друг не е предназначен за съдове, а за кожата. С кремовете за лице полирате ли съдовете си? Препаратите за съдове съдържат доста силни активни съставки и отнема повече време, вода - ПАРИ да се изплакнат хубаво. На мен съпругата ми често ми се кара, че по чиниите има пяна след като съм ги мил. За бебешкото стомахче не е най-полезното да попаднат химически вещества. Ние мием с препарата БОЧКО, нашите и на детето. Вече може би 6 месеца не сме купували друг препарат. По-скъп е от обикновените препарати, но за нас си заслужава - измива добре, лесно се изплаква, мивката не мирише на парфюм, а чиниите още по-малко. Не правете грешката да си мислите, че състава написан отзад на който и да е продукт може да ви говори нещо, освен ако не сте в този бранш. Всичко е по изисквания, но под едно наименование по ИНКИ се крият доста различни вещества и после има и съотношение на смесване. Така че Бочко е идеален вариант, още повече че вече го намирам все по-лесно, видях го даже и в аптека. Не пренебрегвайте миенето, децата ни и без това в живота си ще се нагълтат с достатъчно химия, нека поне в началото да не им вкарваме с разни препарати създадени за възрастни.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз използвам препарат за измиване на шишета и биберони Бочко Peace !За сега съм доволна , въпреки че и в него има парфюм tataaaa    усеща се , а и го пише в състава на етикета  Peace

# 125
  • Мнения: 16
Има, но е плодов:) другото е синтетика

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Има, но е плодов:) другото е синтетика


 newsm78 newsm78 Thinking Може  Peace.Аз лично не намирам общо с никой плод , пък и този плод пак ще е вид синтетика , но пълно щастие няма и не можем да избегнем и да се предпазим от всичко.Избираме по малкото зло.

# 127
  • Мнения: 581
Аз смятам да си взема от препарата на Бочко .

# 128
  • Мнения: 1 241
Да, с препарат за чинии ги миех. Сега като се роди второто бебче може да пробвам този на Бочко.

# 129
  • Мнения: 16
Има, но е плодов:) другото е синтетика


 newsm78 newsm78 Thinking Може  Peace.Аз лично не намирам общо с никой плод , пък и този плод пак ще е вид синтетика , но пълно щастие няма и не можем да избегнем и да се предпазим от всичко.Избираме по малкото зло.
Така е:))))) а и то като си купиш ябълка от пазара не знаеш коя част от Менделеевата таблица гризеш:)

# 130
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мия определено, но след това стерилизирам шишетата, а гризалките-играчки мия с препарат и след това преплаквам!  Peace

# 131
  • Мнения: 1 650
Момичета, вече има специално веро за бебета от серията SURCARE, има реклама в списание "Моето бебе и аз".

# 132
  • Мнения: 805
Мия всичко и наше, и на детето, и на бебето с препарат за миене на чинии.
Изплаквам хубаво и ст време на време от скука стерилизирам...
Проблеми не съм имала.

# 133
# 134
  • Мнения: 212
   ДА!  От време на време стерилизирам!  Peace
Проблеми не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт