ДА ВИ РАЗКАЖА ЗА ПРИМОРСКО..

  • 4 787
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty
Но мичурин, приморско, черноморец, ахтопол... синеморец... са поределено приятни местенца
Бяха. Вече не са. След като не си бил нито на северното, нито на южното отдавна, не можеш да си толкова сигурен в преценката си.
За обслужването-навсякъде е отврат.
В Албена и Русалка обаче, е друг свят. Скъпо, но заслужаващо си! И чисто!

# 16
  • Мнения: 1 363
Бяха. Вече не са. След като не си бил нито на северното, нито на южното отдавна, не можеш да си толкова сигурен в преценката си.
За обслужването-навсякъде е отврат.
В Албена и Русалка обаче, е друг свят. Скъпо, но заслужаващо си! И чисто!
може и да имаш право.. но като си предсавя онзи "тих бял Дунав" колко тонове лайна  вкарва в Черно море на север.. просто ми идва да се издрайфам, не, че не стигат по някакъв начин и до южото, но все пак са доста по-разеяни Simple Smile
иначе аз мразя морето особено през периодите юли и август... не само в .бг а навсякъде.. милиони идиоти се грабват да изпуснат простотията си събрана през годината.. и просто ме стресира ситуацията.. аз лично мисля да отида за 2-3 дни на Адриатическо, а края на септември или началото на октомври, ако е рекъл Господ ще взема семейството и ще се забучим за няколко дни на някое приятно месенце (отново далеч от Черно море)
Тогава няма джан-джун човек.. Цените са нормални и всичко е приятно... Няма да има хиляди шумни германци/австрийци (които са най-истеричните хора - когато не са на собствена територия) и идиоти от северна Италия, които правят пряка конкуренция на швабите.. Simple Smile

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз само не разбрах -може да си остави6 детето в детската градина ли .. и колко ти струва удоволствието , плащаш на 4ас , на ден ..как ?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Приморско, Приморско!!!  smile3501 smile3501 smile3501И моите миналогодишни впечатления от летуването там бяха чудесни Grinning

# 19
  • Мнения: 6 390
Приморско / вторият ми дом  Wink
От 97 нямам пропуснат сеъон, да не говориме 4е даже и по 2 пъти ходиме, 4е и поработих там няколко лета отна4ало.........
До София и да не отида / не ме е яд, но да съм в БГ  е няма на4ин да не МИНЕМ през ПРИМОРСКО  Grinning Joy
А ина4е август месец навсякаде е лудница/ отпускарския сезон
Най добре за море е ЮНИ края на4алото на Юли
НАЙ ДЪЛАГ Е ДЕНЯ
МОРЕТО Е 4ИСТО ОЩЕ
НЯМА ЛУДНИЦА НАВСЯКАДЕ
ХАЗЯЙТЕ ВСЕ ОЩЕ СЕ РАДВАТ НА ВСЕКИ ТУРИСТ
СУПЕР Е

# 20
  • Мнения: 89
На плаж ходехме на ПЕРЛА нямаше навалица, детето тичаше наволя.
А за отношението на продавачките няма какво да го обсъждам, то и в София е същото. На мен вече не ми прави впечатление, като ми се озъби някой просто го подминавам. Както казвате сергиики и ресторантчета колкото искате.
Не можеш да си оставиш детето в детската градина тя е за месните деца, но е много хубава / влязох да я видя от любопитство/.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 980
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty

Август месец не  е отврат ами ОТВРАТ smile3514 Няма къде да се паркира, няма тротоари (заети са от коли), съответно се разхождаш вечер все едно влизаш в киносалон (ръгайки се) и само правиш път на разни типове с коли лъскави, но не става за колички  1stroller . Кошчетата са ги наредили ама се препълват за нула време и никой не ги събира, на плажа те рекетират за чадър (дето с 2 отивания си изплащаш нов  #Cussing out), пясъкът уж го чистят ама фасовете си седят, хазайките също те рекетирати ти поставят куп условия...и т.н... много ме дразни и това, че заведенията се надсвирват с музика в различни стилове и просто може да влуднеш ...ох, колко още мога да изреждам, защото имах "кефа" да живея в Созопол 4 години
Абе става overload навсякъде и май само тийнеджърите се кефят и хората на нощния живот yesyes
И затова на море само през юли и септември!  grinning039

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
вчера се прибрах от Приморско

е не е това ,което беше преди 5-6 години -наистина спокойното местенце от моето детство и ранна младост

от доста време насам  е обзето от цигания,чалготия от най-долнопробен модел,музики и миризми,плажа е ужас-такова нещо не помня

Приморско е на светлинни години от Албена ,Русалка ,Несебър,че дори и от Слънчев бряг,който циганията не го подминава

Хазяйките се радват ,защото няма туристи/слаб сезон/

Но за детската градина- наистина е супер

За Морето-наистина до края на юли е чисто и прозрачно,август обаче си е жив късмет да го видиш така
 С две думи- от май до юли бива,но август -отврат


# 23
  • Мнения: 671
Здравейте радвам се че ви харесва родния ми град Приморско
Аз не съм си ходила това лято и не зная дали наистина е толкова чисто
Но мога да кажа че аз обичам да се прибирам края на май тогава е разкошно няма хора морето е невероятно спокойно и прозрачно е малко и студено но ако се плува барзо няма проблем
Обикновенно през сезона ходя през август тогава наистина е досто по-неприятно има страшно много хора просто за мен е недопустимо толкова да се строи там и да се предлагат толкова легла /тук да кажа че канализацията на Причорско не е пригодена за толкова хотели и наистина някой здраво се гуши като позволява такива строежи/
Наистина има страшно много заведения на мен лично не ми харесва че е позволено да се пекат разни нища и да пушат скари на пъпа на центъра
А за марето и плажа наистина са ни хубави но през август е нормално да е по-мръсно тъй като самото маре тогава се чисти и изхвърля водорасли
Моето мнение е че южния плаж по-принцип беше по-чист преди да отварят така реката към морето

Харесвам си градчето но много ми липсва онова Приморско от моето детство

На всички които им предстои да летуват     ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ  bouquet

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Чисто е и в Приморско, и в Китен, и в Лозенец. Обаче в Приморско голямо меле бееее....а и тази криза с цигарите- който пуши, да си носи най-добре.

А чалга няма, само на мнооого изолирани места, музиката се намалява точно в 24 ч. и тогава е най-приятното време. Кеф- коктейлче, звезди и спокойствие.

# 25
  • Мнения: 4 176
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty
А северното дане е по-различно по това време?

# 26
  • София
  • Мнения: 6 356
А някой бил ли е на южното черноморие през август (включително и Пирморско)? Защото аз съм била. И не го препоръчвам! Пълна отврат! Naughty
А северното дане е по-различно по това време?


по-различно е. евтините курорти са на юг. на север са предимно скъпи курорти и навалица, цигания и чалга, каквато се наблюдава от китен надолу просто няма.

# 27
  • Мнения: 399
Ние също бяхме в Приморско, но в началото на юли Wink
Изобщо не беше лудница и страшно много ми хареса, а цените бяха повече от нормални.
На плаж ходихме на Перла- адски много ми хареса Hug

А относно детската градина- наистина изглеждаше невероятно Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Майките от Приморско само могат да се гордеят с нея.


А видяхте ли бате Здравко от Биг Брадър ?Laughing
Опитахме се да вечеряме в неговия ресторант, но нямаше свободни места, а той явно е голяма атракция в Приморско Laughing

# 28
  • Мнения: 89
Видях и Бате Здравко и бебето и яхтата.

# 29
  • Мнения: 2 596
Ех, Приморско, винаги си ми е било любимо, свързвам го с детството си. Там съм прекрала 4 лета на плажа, докато мама и тати работеха в ресторант там. Ходихме там преди 2 години, там правехме бебенцето  Embarassed. Много чисто наистина.

Общи условия

Активация на акаунт