Домашна аеробика и Тае бо

  • 64 746
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
И аз съм изтеглила Зумбата, играх я само 3 пъти, поради мързел, но с нея тепърва мисля да се заемам. Там е въпрос и на танци и е много приятно, също образователно от към танц.
На какъв език са инструкциите? Аз бях изтеглила Пилатес, но не можах да се оправя с обясненията - уж знам английски, ама...
Изисква ли се много място за да играеш Зумба, защото при мен е малко тесничко, а ми се иска да пробвам - звучи интересно  Peace

А от Каланетика няма как да се натрупат мускули, но пък фигурата се извайва идеално  Peace
Приблизително след колко тренировки има резултати, знам че е относително , но все пак  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 10:30 от Lile_Pile

# 16
  • Мнения: 11 747
Зумба Голд е на испански и английски - инструктора е колимбиец и говори на испански, асистентката му превежда на английски. Някои програми са без думи, но там където показват всеки стил и стъпки има обяснения. Ще се оправиш, никак не е трудно.
Не трябва много място, за Каланетиката ми трябва повече място. Това са просто стъпки, танц, като в диксотека  Peace

# 17
  • Мнения: 205
За тае-бо, аз го започнах в същия ден с диетата, но не за всички е лесно...съгласна съм с pina, мускулите им не са от тае-бото така, че не се притеснявай magig; за резултат още след 2-3 пъти ще се чувстваш по- различно, а за фигурата то си зависи и от много други фактори, но работи Laughing...важно е да се занимавате с различни видове програми, защото иначе тялото ви ще свикне със същото всеки път много бързо и ефективността от дадено упражнение ще е по- малка вече...а за кардиото бях чула, че е по- добре да се прави през ден, а не всеки ден, защото така не давате достатъчно време на тялото да се възстанови, пробвах и наистина има нещо вярно в това...а за тези, които са на спорт и диета, споделете какво ядете и как го съчетавате спрямо спортуването...ще се радвам да си разменим опит...лек ден и усмивки на всички...

# 18
  • Мнения: 99
Здравейте  Party
В момента и аз ги тегля, малко е бавно, но... Ще ги захвана и тях, вече какво ли не съм си свалила. Забавно е да спортуваш, когато имаш време. Едно време си бях купила една книжка с каланетика, всеки ден правех упражненията, но при едно от преместванията съм я загубила. Сега ще пробвам и тези.

# 19
  • Мнения: 469
За тае-бо, аз го започнах в същия ден с диетата, но не за всички е лесно...съгласна съм с pina, мускулите им не са от тае-бото така, че не се притеснявай magig; за резултат още след 2-3 пъти ще се чувстваш по- различно, а за фигурата то си зависи и от много други фактори, но работи Laughing...важно е да се занимавате с различни видове програми, защото иначе тялото ви ще свикне със същото всеки път много бързо и ефективността от дадено упражнение ще е по- малка вече...а за кардиото бях чула, че е по- добре да се прави през ден, а не всеки ден, защото така не давате достатъчно време на тялото да се възстанови, пробвах и наистина има нещо вярно в това...а за тези, които са на спорт и диета, споделете какво ядете и как го съчетавате спрямо спортуването...ще се радвам да си разменим опит...лек ден и усмивки на всички...


Благодаря ти много за разяснението! Аз мисля да правя" Японската диета"  и да редувам всеки ден различна тренировка! Изтеглих си и каланетиката и зумба и тае бо! Да видим с моята воля каква ще я свърша!  Искам само да те попитам коя тренировка правиш за корем от тае бо или нещо друго?  Успех на всички! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 15:37 от magig

# 20
  • Мнения: 469
Може да съчетаеш диета с тренировка. Първите 2 седмици на диета по- добре не тренирай - да свикне тялото с новия начин на хранене и да не ти идват нагорно движенията.
Тае бо за начинаещи не е изобщо тежко. Около 35мин тренировка е, темпото е по- бавно. Първия и втория път може да ви се види тежко, но на третия вече - не!
Не ги гледайте на видеото, че инструктора (Били Бланкс) и неговата асистентка са мускулести. Не от тази тренировка са станали такива  Wink

А от Каланетика няма как да се натрупат мускули, но пък фигурата се извайва идеално  Peace


ако съвета е за мен, дали наистина е добре да изчакам две седмици? Толкова съм невежа че чак ме е срам! Диетата ми е 14дни 14кг се отслабват, аз мисля да я направя 7дни защото при такова рязко сваляне на кг ще ми увисне кожата а си мисля че ако  всеки ден тренирам нещо няма да увисна, какво мислите вие?

# 21
  • Мнения: 1 006
ако съвета е за мен, дали наистина е добре да изчакам две седмици? Толкова съм невежа че чак ме е срам! Диетата ми е 14дни 14кг се отслабват, аз мисля да я направя 7дни защото при такова рязко сваляне на кг ще ми увисне кожата а си мисля че ако  всеки ден тренирам нещо няма да увисна, какво мислите вие?
Ами аз мисля, че няма как да свалиш 14 кг за 14 дни освен ако може би не си 200кг(в което се съмнявам Grinning). Аз съм я правила диетата и свалих трайно три кг, така че моя съвет е след като я приключиш да продължиш да се храниш умерено, защото мн бързо се връщат свалените килца.Успех с диетката и спорт разбира се. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 469
ако съвета е за мен, дали наистина е добре да изчакам две седмици? Толкова съм невежа че чак ме е срам! Диетата ми е 14дни 14кг се отслабват, аз мисля да я направя 7дни защото при такова рязко сваляне на кг ще ми увисне кожата а си мисля че ако  всеки ден тренирам нещо няма да увисна, какво мислите вие?
Ами аз мисля, че няма как да свалиш 14 кг за 14 дни освен ако може би не си 200кг(в което се съмнявам Grinning). Аз съм я правила диетата и свалих трайно три кг, така че моя съвет е след като я приключиш да продължиш да се храниш умерено, защото мн бързо се връщат свалените килца.Успех с диетката и спорт разбира се. Heart Eyes


 Embarassed 61 кг съм  Embarassed не спирам да се тъпча в нещо като депресия съм след раждането ли и аз не знам но никога не съм била така! Но ти ме разочарова, как само 3кг нали казват килограм на ден! Ох вече се отчайвам много! Дори си слагах колан от тия дето ги рекламират вибриращите! Sad да уточня че преди 2г  станах майка!

# 23
  • Мнения: 131
Да аз съм пробвала и то вчера за 1 път пробвах и ми беше много приятно.Та аз и тренирам спортна гимнастика/на 16 г. съм/ и този спорт и в къщи ми харесва.Изтеглих си ето това:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=18417&hit=1 
и го направих един път вчера.Тренировката е цял час и 17 мунити и издържах  #Crazy Но то може и да не е правиш цялаат, защото те са няколко тренировки вътре.

# 24
  • Мнения: 131
А да попитам тае бо - това нещо като биене ли е или какво?

# 25
  • Мнения: 385
"Тае Бо е уникална фитнес система - комбимация от бойни изкуства ( Тай Куон До, бокс и карате ) и аеробика, създадена от Били Бланкс. Хориографията е изградена на основата на серия от удари, ритници и аеробни стъпки, на фона на ритмична, мотивираща музика."
http://www.bb-team.org/articles/1140/

# 26
  • Мнения: 131
"Тае Бо е уникална фитнес система - комбимация от бойни изкуства ( Тай Куон До, бокс и карате ) и аеробика, създадена от Били Бланкс. Хориографията е изградена на основата на серия от удари, ритници и аеробни стъпки, на фона на ритмична, мотивираща музика."
http://www.bb-team.org/articles/1140/
Mного ти благодатр за точната изформация.

# 27
  • Мнения: 11 747
Да отговоря на въпроса за диетите - аз съм на Дюкан и започнах месец и половина след началото на диетата да спортувам.
Ако е възможно да се отслабне с 14кг за 14 дни, което аз не вярвам..., то изобщо не спортувай в този период. След толкова рязко сваляне, едва ли ще имаш сили за каквото и да било, ще си докараш някой инфаркт.
За упражнения за корема, извинете, че пак ще рекламирам Каланетиката  Laughing , ама там има много хубави упражнения за корема и дават наистина бърз резултат, ако се изпълняват правилно и целите серии. Много съм доволна  Peace

# 28
  • Мнения: 131
Да отговоря на въпроса за диетите - аз съм на Дюкан и започнах месец и половина след началото на диетата да спортувам.
Ако е възможно да се отслабне с 14кг за 14 дни, което аз не вярвам..., то изобщо не спортувай в този период. След толкова рязко сваляне, едва ли ще имаш сили за каквото и да било, ще си докараш някой инфаркт.
За упражнения за корема, извинете, че пак ще рекламирам Каланетиката  Laughing , ама там има много хубави упражнения за корема и дават наистина бърз резултат, ако се изпълняват правилно и целите серии. Много съм доволна  Peace
Щом като са толкова хубави дай да ги видим!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 89
Аз също съм на диетата на Дюкан,но не всеки ден ям месо ами например яйца,кисело мляко,извара(безсолна) и така,а според мен дори да не си на някоя точна диета само то ограничаването на сладко,газирано,мазно и тн ще отслабнеш  Grinning.  Успех на всички уверена съм,че ще успеем да свалим и да се стегнем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт