Пъзел-фенове тук си бъбрят, докато дойдат пъзелите времето запълват

  • 26 625
  • 474
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 208
 Hug Кога успяхте 2 страници да изпишете!

# 31
  • Мнения: 3 782
Не спирам да ви следя въпреки че нямам нови пъзели, все още имам един който чака да бъде свършен, но ми трябва време.
Показвате големи красоти. Hug

# 32
  • Мнения: 95
И аз да се включа в новата тема - знае ли се вече дали двете поръчки ще пристигнат заедно и ако всичко е наред вече с парите за колко време горе-долу пристига една такава пратка?

# 33
  • Мнения: 1 640
Някои казват,че около две седмици приблизително.Лятната поръчка /миналата година/пристигнала на две части с разлика от няколко дни.

Парите са събрани и преводът е пуснат снощи.

# 34
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Оф надявам се по скоро да има нова поръчка Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 586
bubchen  много е хубав. Сподели откъде си го взела и колко пари, моля.

От английския и-бей е мечо пуховският пъзел. Самият пъзел беше 3 паунда, но с безумно скъпата доставка излезе към 25 лева Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 1 879
ех, голям фен съм на мечо Пух, а имаш ли линк да видя защото имам роднини в Англия и могат да ми го донесат? Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 586
ех, голям фен съм на мечо Пух, а имаш ли линк да видя защото имам роднини в Англия и могат да ми го донесат? Peace

В момента намирам само това http://cgi.ebay.co.uk/winnie-the-pooh-impossipuzzle_W0QQitemZ250 … %3A1%7C240%3A1318
С мечо Пух и Прасчо - много е сладурски Heart Eyes
Моят го взимах преди Коледа и тогава имаше страшно много.

# 38
  • Мнения: 963
Ей ме и мен.

Аз (както знаят някои) от стотина години вече редя едни бебета-пчели на Едука... Междувременно се оправдавам и с надвисналата дипломна работа и даже и парченце не съм редила от ехеее...

Но! Освен, че се включих в поръчката  Mr. Green , снощи сърце юнашко не изтрая и се сдобих с ей туй, което всъщност бях залюбила още във втора тема май  Laughing .

Та скоро се надявам да показвам и аз... само да се дипломирам преди туй  Rolling Eyes . Wish me luck  Blush !

# 39
  • Мнения: 87
Ще се справиш, Джинджи  Hug ние сме с теб  Mr. Green good luck!  smile3523

# 40
  • Мнения: 1 640
  Някой поръчвал ли си е пъзели от тук - http://www.puzzlebg.com/index.php?option=com_virtuemart&page … =26&Itemid=37  Защо няма посочени цени?

 Сетих се ,че МГМ беше писала за щанда с пъзели в Спортната зала и за двете книжарници на ул.Юрий Венелин/Варна/ .Някой ходил ли е скоро там?Има ли интересни пъзели и на кои фирми?

Питам,за да знам утре дали да ида до там,спира ме калното и мокро време навън, а ще трябва и детето да взема с мен,ако изляза.А и хич не ми е наблизо.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 879
  Някой поръчвал ли си е пъзели от тук - http://www.puzzlebg.com/index.php?option=com_virtuemart&page … =26&Itemid=37  Защо няма посочени цени?

Аз пратих мейл със пъзелите, които ме интересуват и те ми върнаха отговор с цени, но така и не поръчах, а отидох до Малкия ЦУМ и от там си взех. Ходих и до магазина и там момичето обясни, че стига Марни(вносителите на Едука) да го имат в наличност могат да го доставят. На други фирми не видях пъзели.

# 42
  • Мнения: 1 277
Междувременно се оправдавам и с надвисналата дипломна работа и даже и парченце не съм редила от ехеее...


Ехххх, Джинджи, как ме върна в в младите години.... Точно по "дипломно" време се запалих по пъзелите. Напиша някоя друга страница и обратно към пъзела... 

# 43
  • Мнения: 89
аз всъщност забравих да пиша, че всичките пари от мен са преведени вчера Peace Така че вече и аз седя и тръпна (понякога и само седя  Mr. Green) в очакване на пъзелите, макар че в момента ме очакват още 14 ненаредени пъзела  Embarassed. Почти завърших оня с вампирката в градината, утре ще му видя сметката и ще го залепя. И почвам този:

Оф, тая Victoria Frances как не я е срам такива хубави неща да прави, че и много! Искам цялата колекцияяяяяя, но ще се разоря.  smile3512

# 44
  • Мнения: 5 289
Момичета, какви са ориентировъчни цени на килимчета за редене на пъзели в България?

Общи условия

Активация на акаунт