А някой смъкнал ли е целулит и сантиментри с антицелулитен крем?

  • 2 048
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
При мен страхотен ефект има антицелулитния на Clarins,скъп е,но си заслужава.Мажа се всяка сутрин и вечер от 2 месеца и съм много доволна.Мои 2 приятелки пък се кълнат в крема на AVON,казват,че са се разделили с  няколко сантиметра.

# 16
  • Мнения: 291
Аз сутрин се мажа с антицелулитния крем на AVON, защото попива много бързо, вечер преди лягане с олио против целулит на Икаров, с него правя и лек масаж. Отделно преминах и на хранителен режим- без сладко, газирани напитки и тесто и ходя на таебо 2 пъти в седмицата. Не съм си мерила обиколката на бедрата колко е, но видимо има резултат. Кожата ми определено е по-гладка. Но се  иска постоянство newsm10

# 17
  • Мнения: 3 537
Да,вече за 2 месеца целулита ми намаля на половината,а имах много,на см също намалях,вече съм писала и не искам да се повтарям постоянно.Използвам Леокрема антицелулитен и отслабващ.Е ,спазвах и диетка с леки упражнения ,но не чак толкова много.А не прощавам и на биричката,с мъжа ми през ден си купуваме и си пийвам по 2 бирички Blush
Но при всеки човек определен продукт действа по различен начин Wink
/в темата на Леокрема съм писала за сантиметрите ми/

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я не се харчете, бе хора!  Naughty
Утайката от кафе върши страшна работа. Аз вече близо месец се търкам с това чудо. Не мога да ви кажа топи ли целулита, защото нямам (поне видим), но си се търкам профилактично. Резултатът е много гладка и блестяща кожа и стегнат бедър. Сигурна съм, че с енергичен масаж, постоянство и по една шепа утайка на ден ще се отървете от целулита. При това - напълно безплатно  Wink, (както казват по рекламите, когато искат да ви пробутат машинка за махане на косми в носа,  подложка за тиган, мас за мазоли и ножица за подстригване заедно с тенджера само за  Money ......... лева. 
Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Антицелулитните кремове действат повърхностно, не разбиват бучки. Видимо стягат и изглаждат кожата. Аз съм измазала 3 туби Lierac, но не съм забелязала поразяващ ефект, въпреки че нямам много целулит. Сега ползвам дрениращ на същата фирма, з'то съм бременна Wink и пак чувството след намазване е същото+охлажда. Все пак само крем мисля, че не помага Sad

Сега си бременна и ползваш дрениращ лосион>>???Няма ли някакви противопоказания??Ако не -я ми кажи какъв точно  е лосиона и какво е  действието му??

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 396
Точно заради бременността спрях антицелулитните и ползвам дрениращ на Lierac. Четох го в съвет за бременни в сп.ЕВА, броят беше с Ирен Онтева на корицата. Пишеше, че от антицелулитния нямало никаква полза в нашето положение.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
А дрениращия-какъв му е ефекта??

# 22
  • Мнения: 6 472
Абе не е точно като да няма ефект антицелулитния Laughing Аз не можех да се покажа по пола в началото на Април Tired Наистина не разчитам само на антицелулитни кремчета, но определено и през бременността може да се води борба с целулита. Не че ще изчезне, ама поне няма да е фрапираща грозна картинка Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
E да,но на повечето продукти антицелулитни,пише че са забранени по време  на бременност.

# 24
  • Мнения: 7 186
Ако става на въпрос кафето е много по- вредно от антицелулитния гел, ама си го пийвате нали? Simple Smile Аз не разбирам каква е тази паника с антицелулитните гелове. Че съдържали малко кофеин какъв е проблема? newsm78 Кофеинът от кафето се резорбира много по- бързо и в по- голяма доза от лигавицата на стомаха и пътят му към кръвообращението е много по къс, отколкото при кофеина, приет през кожата.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Ех,аз не знам дали е заради кофеина..Мисля че е и заради други съдържащи се съсавки в продукта,но незная.Мен ме стряска това в упътването"да не се използва от бременни",и нормално-не смея...

Общи условия

Активация на акаунт