Отговори
# 30
  • Лондон
  • Мнения: 403
1.Искаш да те подкрепим,че си си хванал любовница ли?
2.Или подготвяш жена ти ,за този момент.
3.Дали истината не е точно обратна на въпроса ти,/т.е.жена ти е много сексуална и вече очакваш да имаш и помощник/ и се опасяваш ,че тя ще си хване любовник?Ако е така ,не се притеснявай ,няма да си хване.

# 31
  • Мнения: 17 546
Не разбирам, хвалиш ли се или се оплакваш? Човек, които е толкова сексуално задоволен, колкото ти твърдиш за себе си, не търси проблемчета в такива незначителни неща.
Щом сте толкова сексуални и двамата с жена ти, праскайте си се по 6 пъти на ден и живейте щастрливо. Не схващам смисъла на това, че реши да ни информираш. Само като и омръзне на жена ти толкова много секс и все с теб, се огледай да не си е хванала тя любовник! Grinning

# 32
  • Мнения: 26
Баси комедията. Joy  Някъде, някой да видя да съм се оплакал от нещо или пък, че търся нещо? Що се хванахте всички затова по колко пъти на ден се праскаме незнам. Май май ви е болна таз темичка май  hahaha

# 33
  • Мнения: 17 546
Някъде, някой да видя да съм се оплакал от нещо или пък, че търся нещо? ........
Май май ви е болна таз темичка май  hahaha
Аз виждам какво си писал и понеже не схващам какви са ти мотивите да го напишеш, питам дали се хвалиш или се оплакваш. Ферщензи?
На мен, ако нещо от този род ми е проблем, ще пусна тема. А не съм, щото няма нужда, уверявам те! Темата си пуснал ти, нали? Значи имаш проблем или въпрос? Е, кво сега, само ако имаш овации, приемаш отговора, иначе ...

# 34
  • Мнения: 6 604
Едно предположение к'Фа точно му е целта на автора.
Тъй като,както разбрах и съпругата му чете в този форум ,темата цели да я предупреди.
Ако тя започне да му отказва най-вероятно той ще си хване любовница.

# 35
  • Мнения: 17 546
Ами може би наистина не разбирам какво имаш предвид Thinking Ти разбираш ли си въпроса? Всъщност темата ти не е поднесена като въпрос, който изисква отговор. Питаш себе си, ние как да ти отговорим? Както и да го направим, щом е различно от твоята представа, надигаш вой!
Сполай ти! Прай квото щеш Laughing Няма да те трепем, не се пУаши толкова. Peace

# 36
  • Мнения: 2 448
Кво ти пука дали те разбираме. Жена ти нали те разбира.   Laughing

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
оф, готин, кво да ти кажа, ти си за жалене, щото твойта сексуалност ще е ден до пладне (  вервай ми/  а тази на жена ти си е предопределеност- та започвай да се чудиш над въпросът, ако аз не съм толкова сексуален вече, тя дали ще си намери любовник......?
аз да те светна - да ще си намери, и то не един...

# 38
  • Мнения: 17 546
оф, готин, кво да ти кажа, ти си за жалене, щото твойта сексуалност ще е ден до пладне
Shocked Що така го порази човека бе!? Той може да се окаже сексуално дълголетен! Как разбра, че ще е до пладне? Thinking
la-lutte, гледаш ли сега, че ма и по-лоши от мен! Joy

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 11:51 от Балу

# 39
  • София
  • Мнения: 15 481
На мен ми се иска поне по няколко пъти на ден... И така е вече седем години.... Все ми се струва, че нямаше да издържа и щях да ходя да правя секс и с други жени, за да си задоволявам нагона.
Интересно ми стана:  тези седем години денонощно ли сте били заедно, защото иначе не виждам как го правите по няколко пъти всеки ден.

# 40
  • Мнения: 26
Темата откара в различна посока, ама нейсе то се е видяло, че се осра работата. Ами да може да се каже че денонощно сме били заедно. За седем години сме се разделяли общо за не повече от 5-6 дена.

Ай сега се разберете, коя от вас ще ни поднесе закуска в леглото  hahaha

# 41
  • София
  • Мнения: 204
А жена ти доволна ли е от факта,че я използваш само за да си задоволиш нагона newsm78

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да ,щеше да си намериш, любовница, ако искаше... за сега се колебаеш.
Сексуална или не, ако имаш желание да топнеш пиперката другаде, щеше да го
направиш независимо, от това каква сексуална маниачка е жена ти.

# 43
  • Мнения: 824
малеееееееееее и като е в ''онези ''дни ,пак ли го правите newsm78
ееееееееее не бих те изтраяла,личи си че това е най важното за теб ,не дали женати иска

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 09:32 от mama 123

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
В "онези" дни я карат на алтернативни начини. Wink

Познавам един, който беше поставил ултиматум на гаджето си, че или ще прави секс в "онези" дни, или няма да се ожени за нея. Тя го отлюспи.

Общи условия

Активация на акаунт