Звездни компромати - 41 част!

  • 40 276
  • 396
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 391
Гуркова е напориста ,прагматична, адаптивна,хитра и без кой знае какви скрупули.
Не случайно беше една от любимките на Евгени Минчев.
Не бих я нарекла стилна жена.Подхождат си  с мъжа си -докарват опаковката ,но не са хора ,на които бихте  поверили парите си ,ако ме разбирате какво искам да кажа.

# 46
  • Мнения: 1 813
Наталия е била красива булка. Но без грим и след плаж не ви трябва.
Видях е 2005 година, почиваше си в х-л Дюн, беше стряскаща като се прибираше от плажа.  ooooh! Много лоша кожа,много!

# 47
  • Мнения: 313
Ето и моята любимка! http://www.slava.bg/galleries/502/503.html#galmarker Според мен тя е най-стилна от всички нейни колежки! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 813
Ето и моята любимка! http://www.slava.bg/galleries/502/503.html#galmarker Според мен тя е най-стилна от всички нейни колежки! Heart Eyes
На едно мнение сме.  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 7 028
Хубава е Наталия, винаги съм я харесвала Flutter
И женихът не е лош, осебено усмихнат. Flutter

# 50
# 51
  • На морето!
  • Мнения: 7 130
Тук Наталия Гуркова ми прилича на Анджелина  Crazy Винаги съм я харесвала, а Цеци Красимирова ми прилича на вампир.

# 52
  • Мнения: 7 467
Много красива булка е Наталия  Crazy

# 53
  • Мнения: 3 695
днес я видях на живо и наистина беше много хубава булка  Grinning

# 54
  • Мнения: 4 435
Ето и моята любимка! http://www.slava.bg/galleries/502/503.html#galmarker Според мен тя е най-стилна от всички нейни колежки! Heart Eyes
На едно мнение сме.  Simple Smile
И на мен ми е любимка, но само на снимки, и на живо отдалече и с очила, или поне грим.
Надявам се не сте я виждали на плаж.
Аз за съжаление едно почти цяло лято бях в близост до нея дъщеричката й на плажа всеки божи ден. Кара джет уникално.


Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 21:53 от Totally*Av4e

# 55
  • Мнения: 1 224
Ето клипа на Камелия и кучетата:  Peace
http://www.vbox7.com/play:21a06393
Породата е същата, кучето не е.

# 56
  • Мнения: 17 542
Хубава е Наталия, винаги съм я харесвала Flutter
И женихът не е лош, осебено усмихнат. Flutter
Но ми прилича точно на сърбин-мошенник, не знам защо Rolling Eyes

Джоди Фостър Rolling Eyes прилича ми на мъж с дълга коса и женски дрехи...
Джесика Симпсън
Анджелина
Никол Кидмън
Катрин Зита Джоунс
Рийз Уидърспуун

# 57
  • Мнения: 10
http://life.dir.bg/2009/01/31/gallery3934366_14.html Булчинската рокля е доста грозна и безформена... С тия пари дето ги имат  ooooh!

Пък и булката като се разтърсих из google нещо не ме кефи на повечето снимки, макар че доста се различава на различните снимки:

Тук е откровено грозна:

http://www.fashion.bg/gun_image/Natalia_zaglavna.jpg
http://www.magama.org/assets/EPG2/image.php?type=pic_large&id=5

А тук ми харесва (ако се абстрахираме от кичозния тоалет):

http://www.dnes.bg/images/photos/0042/0000042349-article.jpg



# 58
  • Мнения: 412
Определено Наталия ми харесва, само си спомням когато стана мис Бг с короната , цветята как си повдигаше веждите, ту едната ту другата, беше ужасна ooooh!
Не мога да го намеря в бокса да видите за какво говоря Thinking
Да, роклята не е от най хубавите които съм виждала, но някъде четох че е подарък от черногореца, абе отива и, тя като е хубава каквото и да сложи.......

# 59

Общи условия

Активация на акаунт