Звездни компромати - 41 част!

  • 40 276
  • 396
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
Аз бих казала за Цеци Красимирова,че е голяма симпатяга на живо.Видях я в Магама веднъж миналата година,докато се боядисвах тя дойде и седна до мен да и свалят кичурите и ми направи много добро впечатление външно и като човек.Лятото се засякахме на Поморие искаше да паркира на една улица,беше с Гонзо до нея,  за малко да бутне мъжа ми,та много се извинява горката! Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 435
Аз бих казала за Цеци Красимирова,че е голяма симпатяга на живо.Видях я в Магама веднъж миналата година,докато се боядисвах тя дойде и седна до мен да и свалят кичурите и ми направи много добро впечатление външно и като човек.Лятото се засякахме на Поморие искаше да паркира на една улица,беше с Гонзо до нея,  за малко да бутне мъжа ми,та много се извинява горката! Mr. Green

И аз за Поморие говорех. Mr. Green Тогава, когато беше там, на сестра й мъжът държеше част от плажа, та беше цяло лято там при нея ( тя беше бременна сестра й), и Гонзо естествено идваше през ден. Mr. Green Но съм сигурност не е това което е по снимките. Аз много я харесвам, но не и на живо. Да мила, много грижовна към малката също, но не и красива. Ама то всеки си има различни представи за хубаво де.

# 62
# 63
  • Мнения: 942
много грижовна към малката също

не,че нещо ама...муахахахах   rotfImbo newsm62 rotfImbo

# 64
  • Мнения: 412
голямо повдигане на тези вежди,  на видео изглежда ужасно

# 65
  • Мнения: 142
Мале, имам чувството, че на всеки 2 дни имаме нова тема. Но това ме радва де. Нещото, което не ме радва е, че гледаме зърната на Галена и Андреа на всяка 2-ра страница. Ужасни са. Да вземат да се пооблекат малко. За освещаване на новият бюст на Андреа, сигурно отново ще има изява на зърното й.

# 66
  • Мнения: 4 435
много грижовна към малката също

не,че нещо ама...муахахахах   rotfImbo newsm62 rotfImbo

И кое точно ти е толкова смешно? Tired
Да, много е грижовна. Сега се очаква да кажеш- всички майки са така. Не, не е така, тя е прекалено, има неща които са ме накарали да го напиша, прекалява с някои работи.


TeTinka   hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy


На Галена тия снимки ги гледаме през два дни от една година, на никой ли не му омръзнаха?

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 21:58 от Totally*Av4e

# 67
  • Мнения: 22
    Струва ми се, че моделът на роклята на Гуркова крие начална бременност Thinking

# 68
  • Мнения: 726
    Струва ми се, че моделът на роклята на Гуркова крие начална бременност Thinking

 Peace Thinking

Хайде не се заяждайте моля ви...Няма смисъл! Wink

# 69
# 70
  • Мнения: 412
    Струва ми се, че моделът на роклята на Гуркова крие начална бременност Thinking

 Peace Thinking

Хайде не се заяждайте моля ви...Няма смисъл! Wink

„Имам специален подарък за Джорджи", загадъчно каза Наталия и обеща след сватбата да разкрие загадката пред всички.
Ще видим  Wink

# 71
# 72
  • Бургас
  • Мнения: 779
Тук ми е много интересно Grinning.
Джесика ужасно много е напълняла

# 73
  • Мнения: 4 435
    Струва ми се, че моделът на роклята на Гуркова крие начална бременност Thinking

 Peace Thinking

Хайде не се заяждайте моля ви...Няма смисъл! Wink

„Имам специален подарък за Джорджи", загадъчно каза Наталия и обеща след сватбата да разкрие загадката пред всички.
Ще видим  Wink

Е, то ако е  чак коремче което да крие, той все ще го е видял, не расте за един ден тоя корем.
Много е вероятно да е бременна, но не смятам, че роклята е такава по тази причина.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт