Какво готвите на вентилатор?

  • 33 712
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Еми то4но такъв разпуква6т се искам Sad 

Опитай този - става лесно и си го направи във форма или тясна тава, разпуква се супер и е вкусен, особено със сладко от смокини или ягоди   chef
Някои момичета го хвалеха и с шоколад, не съм пробвала.

# 16
  • Мнения: 2 957
Всичко пека на вентилатор.

# 17
  • Мнения: 3 641
Мусака, почти всики меса. Много хрупкава коричка прави Hug

# 18
  • Мнения: 930
аз също всичко пека с вентилатор, за да съм сигурна че е опечено добре Peace

# 19
  • Мнения: 3 379
Благодаря, ясно, значи да пробвам с всичко, докато видя кое става по-хубаво така Simple Smile Между другото, печейки солен кекс на вентилатор, направи ми впечатление, че му е нужно повече време за изпичане и става по-мокър вътре... не знам дали от вентилатора, но все пак имаше разлика.

А да използвам, за да не пускам нова тема - как ползвате грила за меса, освен стандартно за сандвичи, интересува ме основно за пържоли, кюфтета, меса на грил?

# 20
  • Мнения: 321
Аз също пека всичко на вентилатор.Имай предвид,че при такова печене температурата е по висока. В друга тема преди дни говорихме,че ако в рецептата ти пише да се пече на 200 гр. ти трябва да работиш на 180. ,ще рече ,че има разлика от 20 ггр. в полза на печене с вентил. Тази информ. е за да не ти прегарят нещата. успех  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 906
И аз от ското имам нова фурна с вентилатор и още не знам кога се ползва  Blush .
Когато се пече питка и се използва вентилатора, на колко градуса се пече?

# 22
  • Мнения: X
Всичко  Peace

# 23
  • Мнения: 3 379
mejdu drugoto tochno edna pitka mi stana gletava na ventilator (sorry za latinecata no pisha prez telefona)

# 24
  • Варна
  • Мнения: 472
Не ви ли се препичат прекалено нещата? И аз имам фурна с вентилатор отскоро и ми се струва, че нещата се препичат, зачервяват отгоре, а отвътре остават сурови   newsm78

# 25
  • Мнения: 1 906
mejdu drugoto tochno edna pitka mi stana gletava na ventilator (sorry za latinecata no pisha prez telefona)
И моята  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3 379
Не ви ли се препичат прекалено нещата? И аз имам фурна с вентилатор отскоро и ми се струва, че нещата се препичат, зачервяват отгоре, а отвътре остават сурови   newsm78

Ami da, imenno, i moite nabljudenia sa takiva, zatova reshih da pitam tuk.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 855
До тук чушки съм пекла на вентилатор в промишлени количества - стават без забележка. Когато идсам да запека нещо, да стане с коричка отгоре също го пускам. Но със кексове не съм експериментирала. Еклери съм пекла на вентилатора, но сякаш като го пусна от единия край неката ми се зачервяват повече отколкото от другия.

# 28
  • Мнения: 90
Мусака и ястия с месо.

# 29
  • Мнения: 7 640
всичко пека на вентилатор с новта ми печка- просто става много по-бързо. Със старата не ставаше, з-то нямаше градуси, а някакви степени, напълно неясни за мен.

Другото предимство е, че мога да сложа 2 тави едновременно Grinning.
Не ви ли се препичат прекалено нещата? И аз имам фурна с вентилатор отскоро и ми се струва, че нещата се препичат, зачервяват отгоре, а отвътре остават сурови   newsm78

Мисля, че причината може да е много висока Т, аз пека на 160-180 и нямам проблем.

Общи условия

Активация на акаунт