какъв номер спретнахте на младоженеца?

  • 28 490
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
На моя роднина са им правили същите неща кръстника казал да спрат колата и че му се ядяло брашнена мишка?????Ха сега де какво е брашнена мишка.След половин час се разбира,че това е локум и се хукнало да се търси локум.Абе весело да става

# 16
  • Мнения: 1 303
Горкият младоженец,защо трябва на другите да им е весело за негова сметка. ritnik

# 17
  • София
  • Мнения: 15 467
И аз не го разбирам това, то им е достатъчно нервно и напечено, та да ги изнервят още повече с разни гадни шегички..

# 18
  • Мнения: 1 447
Това,че се прави номер за пръв път го чувам.Явно във всеки край има различни традиции.
След като мине всичко да не забравиш да ни разкажеш вие какво сте спретнали. Wink

# 19
  • Мнения: 2 784
Номера е от сватбата на братовчедка ми. Да ме извиняват действащите лица, ако четат тук, но много ми харесва.
Пристига младоженецът да взема булката и намира кумовете на кафенце на двора- кума с краха в легенче, а кумата с кърпа на главата. И двамата са учудени, мислили са, че става дума за друг ден.
"Ама то днес ли беше?! Хайде, заповядайте, ще гледаме да се приготвим набързо. Жената ей сега ще извади нещо от хладилника, има там една миналогодишна луканка..."
Влизат вътре. Масата е опъната. На кумовете им остава само да облекат предварително приготвените дрехи.

# 20
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
в Германия има много такива игрички по време на сватбата.
измислят ги приятелите на младоженците и те организират всичко...

surfline разказваше интересни случки от нейната сватба Mr. Green

иначе аз съм виждала младоженците да режат със зеге една талпа ooooh!



лекият вариант е да изрязват сърце, нарисувано върху чаршаф.
ползват ножичка за кожички и на ръцете имат огромни ръкавици...


и двете се правят като символ за трудностите, които заедно трябва да преодоляват Peace

също има и друго игричка: отвличането на булката.
вечерта, по време на тържеството приятелите на младоженеца отвличат булката и тръгват с нея по кръчмите.
младоженикът трябва да тръгне да ги търси и да им плаща сметките по баровете, т.е. той върви от бар на бар и плаща  hahaha
но това става само ако го познават из баровете, иначе ще има да го лъжат Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 447
Номера е от сватбата на братовчедка ми. Да ме извиняват действащите лица, ако четат тук, но много ми харесва.
Пристига младоженецът да взема булката и намира кумовете на кафенце на двора- кума с краха в легенче, а кумата с кърпа на главата. И двамата са учудени, мислили са, че става дума за друг ден.
"Ама то днес ли беше?! Хайде, заповядайте, ще гледаме да се приготвим набързо. Жената ей сега ще извади нещо от хладилника, има там една миналогодишна луканка..."
Влизат вътре. Масата е опъната. На кумовете им остава само да облекат предварително приготвените дрехи.
Joy Joy JoyТова много ми хареса.Каква ли е била в този момент физиономията на младоженеца?

# 22
  • Мнения: 2 784
Номера е от сватбата на братовчедка ми. Да ме извиняват действащите лица, ако четат тук, но много ми харесва.
Пристига младоженецът да взема булката и намира кумовете на кафенце на двора- кума с краха в легенче, а кумата с кърпа на главата. И двамата са учудени, мислили са, че става дума за друг ден.
"Ама то днес ли беше?! Хайде, заповядайте, ще гледаме да се приготвим набързо. Жената ей сега ще извади нещо от хладилника, има там една миналогодишна луканка..."
Влизат вътре. Масата е опъната. На кумовете им остава само да облекат предварително приготвените дрехи.
Joy Joy JoyТова много ми хареса.Каква ли е била в този момент физиономията на младоженеца?
Шашната. Доколкото помня са закъснявали по принцип за вземането на булката. Mr. Green
А това със сърцето на чаршафа го правихме на нашата сватба. Мъжо беше с ножичка за нокти, а аз с огромна ножица. Идеята беше, че който пръв отреже половинката си , ще пренесе другия през сърцето. Настъпа ми роклята, за да е пръв, но после се смили и ме пусна. Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 692
Един номер за ресторанта и то ако младоженеца носи на майтап:
Предварително избирате няколко неомъжени момичета и им давате по 1 ключ. По някое време, става едното момиче, отива към масата на младоженците и най-демонстративно му казва, че му "връща" ключа си за апартамента му. После става второто момиче и тя отива и оставя ключа си за апартамента му. И така се изреждат толкова момичета, колкото сте решили....

# 24
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
тя отива и оставя ключа си за апартамента му. И така се изреждат толкова момичета, колкото сте решили....

и после тема в ДиС Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 505
Аз съм присъствала на такава сватба,където се отвли4а булката от кумовете,но това стана по време на самата сватба ве4е в ресторанта.Кумовете с булката обикаляха по всевъзможни ресторанти и заведения,а младоженеца,минаваше след тях,пла6таше сметките им и се опитваше да ги издири.Веселото в тази ситуация беше,4е град4ето беше малко и вси4ки се познаваха,както се знаеше и лиубимите им заведения,лесно му беше на младоженеца да си намери жени4ката.

# 26
  • Мнения: 2 131
Горкият младоженец,защо трябва на другите да им е весело за негова сметка. ritnik
Зависи дали младоженецът има чувство за хумор.
При нас т.нар. номер беше в ресторанта. То не знам дали е точно номер, по-скоро някаква традиция, за която не всеки е чувал, а именно, простирането на бебешки дрешки.
Първоначално бях против, но ме навиха.
Е, стана невероятно забавно. За мъжа ми беше изненада, но много бързо се окопити и "влезе в тон". Даже шоуто той го направи, докато аз си седях на кафенце и цигара и давах разпореждания за простирането.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 447
Един номер за ресторанта и то ако младоженеца носи на майтап:
Предварително избирате няколко неомъжени момичета и им давате по 1 ключ. По някое време, става едното момиче, отива към масата на младоженците и най-демонстративно му казва, че му "връща" ключа си за апартамента му. После става второто момиче и тя отива и оставя ключа си за апартамента му. И така се изреждат толкова момичета, колкото сте решили....
Това също е добра идея. Wink

# 28
  • Мнения: 434
На мен са ми разказвали възрастни хора,че са обекли някакъв мъж като булка и са го представили на младоженеца.Ама това едно време.Сега роклите са по-разголени,някои не слагат було,та едва ли номера ще мине.Но то си зависи и от чувството за хумор на хората.Да не вземете да обидите нещо - я младоженеца,я родата.

# 29
  • Мнения: 4
Този номер с ключовете съм го виждала и беше много забавно.Само че бащата на младоженеца помоли всички момичета -негови "бивши" приятелки да върнат ключовете.
Едни кумове пък искали да минат по златен път-реализира се с монети от по 1,2 и 5 стотинки,които се посипват по пътя.
Друг случай-кума иска огънче от "женска ръка на мъжки крака"-просто някой от приятелите на младоженеца или той самия трябва да вземе на ръце момиче,което да подаде огънчето.
И още един вариант - младоженеца да целуне булката на 10 различни места.След като изчрпа видимите части(ръце,лице...),той се намуши под полата на булката.И тук се започва едно броене-7,8,8,7,6,5 и т.н....
При нас това е част от купона,но винаги е добре да се прецени чувството за хумор на младото семейство.

Общи условия

Активация на акаунт