МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 52 013
  • 388
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 410
Цитат
моята Анна празнува на 9.12,вие защо днес
Днес е св.пророчица Анна.

БЛАГОДАРЯ за поздравите!

# 76
  • Мнения: 1 818
Заменям български календар с испански  Wink ...Наде,Цвете  Hug Hug

Цоци,фантастична трапеза сте имали ! А тортата и срязана е великолепна ! Страшна си ! Вили и Рая много сладки с тези подаръци... Heart Eyes Heart Eyes

Юле,всяка следваща снимка става по-червена и по-червена  Hug Какви макети,бе миличка,това са си истински етажерки,самомога да си представя големите ...Видях Тоби ...много е сладък !

Дидка,като чета за Дряново...за рекичката,за скарата,за компанията...Искам и аз така ! За тортата не се ядосвай ,сигурна съм,че е била много вкусна !  bouquet

Честит празник на именици и рожденици !     bouquet

Сега да се похваля ... Току що се връщаме от поредния преглед при нашия невролог .От последните изследвания доктора заключи ,че на Додо му няма нищо  Heart Eyes Аз съм най-щастливата мама на света ! Такъв случай не бил имал до сега...симптоми на аутизъм да отшумеят толкова бързо.Той лично се съмняваше за Синдром на Асбергер и за една рядка форма на Епилепсия...но НЕ....всичко е наред .Следващата ни среща е през ноември,за да види дали проблемите,които е имал ще се възобновят като тръгне в 1-ви клас .

# 77
  • Мнения: 2 022
Габи, това е прекрасно. Най-хубавата новина, която една майка може да чуе. Винаги съм вярвала, че Додо ще се оправи, и сега и аз съм щастлива, че е станало толкова бързо. Целуни го от мен. Обичам те.  Heart Eyes  Hug

Миши, честито на адашката. Да расте здрава, весела и добричка.
Аз съм от празнуващите на 09.12, но сега ми хрумна, че мога да имам няколко имени дни. Ща кажа на мъжа ми.  Mr. Green

Цоци, доволен ли е Вили от подаръците?
  Hug

# 78
  • Мнения: 104
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА Hug
Благодаря за пожеланията и ние на 09.12 празнуваме,но нищо не пречи да го празнуваме няколко пъти Laughing
Тук все научавам нещо ново Hug
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ,ДА СА ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ,ПОСЛУШНИ И ЩАСТЛИВИ newsm59
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ,МАЛКИ И ГОЛЕМИ,ПОЖЕЛАВАМ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКИ НАЧИНАНИЯ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

ПС:извинявам се,че не черпя виртуално,но още не съм се научила как се качват снимки Embarassed

# 79
  • Мнения: 334
Честито на именниците!   bouquet Здрави и  щастливи да са!   bouquet

Габи, това е най-добрата новина!  Hug Браво!   bouquet Вярвам, че ноемврийската среща с доктора ще потвърди днешната диагноза ЗДРАВ  Heart Eyes

Юле, браво на теб! Страшна магьосница си  Hug С тези темпове скоро ще почервенее съвсем стаята Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7 263
Честито на всички и именници и рожденници!!!
Да са ви живи и здрави!!! Hug


Обичайте ги!
И дано ви носят радост и щастливи мигове! Peace

п.с. не знаех, че Ана празнува и днес Simple Smile Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 410
Габи,аз също много се радвам за Додо.И на мен ми стана едно хубавооо....

Днес празнуват и носещите името Симеон!Честито на всички ,които имат именници !

# 82
  • Мнения: 367
Значи нашата Ани,се накичи с още един имен ден,тя че и бяха два малко!/нали е Анна-Мария/ Mr. GreenНяма да и казвам,пък тя нали не може да чете,чакаме някой да не и каже ,че.... Whistling
Габи,не се познаваме,но са ми познати епилепсиите и др.такива,надявам се всичко да е наред и наесен да потвърдят че нищо му няма.Стискам палци,искренно!  bouquet

# 83
  • Мнения: 3 326
Най напред голямата прекрасна новина на Габи! Габи, от все сърце се радвам, дано никога вече не се налага да ходите при този и подобни доктори! Да направиш курбан (и да снимаш за нас)! Наистина днес ще ми е мнооого хубав деня!

Специални поздрави за всички празнуващи днес! На Мишиното Анни - много целувки, гушки и мачки!

Да са ни живи и здрави рожденниците!

Очаквам водопроводчик и отивам да дежуря на прозореца, че тия блейки все имат нужда от напътствия!

# 84
  • Мнения: 639
Габи и от мен прегръдки за Додо и поздрави   bouquet   bouquet,много се радвам ,браво страхотна новина!
Цоци,от твоята трапеза аз останах само със салатката/ясно защо/ Joy Joy ,но си похапнах от тортичката солидно и за това е останало само едно парче нали? Joy Joy
Да са живи и здрави именниците ни!!!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Габи, новината е страхотна! Много се радвам, да си отдъхнете всички, а на Додо - много прегръдки и целувки!  Heart Eyes

Миши, да е жива и здрава малката Ани, честит имен ден!

# 86
  • Мнения: 3 740
Честит Рожден Ден на Вили!
Бъди жив и здрав, много щастлив, късметлия и опора на мама!
Успех във всичко, за което си мечтаеш!

Честит Имен Ден на Анитата!
Всеки повод за празник е добър!

Габи, ужасно се зарадвах за Додо! Това се казва новина!

Наде, раздавай на когото намериш за добре - може пък да им хареса идеята. Simple Smile

Лилибонче, и аз те обичам! Hug

Пеши, аз лично промених концепцията от гуру на махараджа, по-имотно ми звучи, пък деца имам, трябва да мисля за тях. И не бъркай понятията, моля ти се, не хаджи Стан, а раджи Стан.
То и цял щат в Индия са кръстили на него, Раджастан му викат.
Аз бях запленена от идеята да го насоча към джайнизма, но после ще ви разказвам защо се отказах. Mr. Green

П.П. И моля ви се, засрамете се най-после! http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&am … ater=Mjg2Mjs1Mw==

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 17:18 от Кабо Алма

# 87
  • Мнения: 2 433
ГАБИ!!!МИЛИЧКА ТОВА Е НАЙ-СТРАХОТНАТА НОВИНА ТЕЗИ ДНИ. Много, много се радвам.  HugЦелувки на ДОДО и поздрави на цялото Ви прекрасно семейство! Hug Heart Eyes
Миши - да е жива и здрава Аничка. Със гордост да носи името си. Hug
Ани 69 - честит имен ден и на теб! Да си жива и здрава мила приятелко!  bouquet
Честито и на всички празнуващи Анита днес Heart Eyes Hug
Аз днес няма да пиша. Имам проблемен ден и се надявам да приключи с работното ми време. Но няма да се оплаквам... ще ми мине!!!!

# 88
  • Мнения: 116
Здравейте!!

ЧРД и на Велизар от вчера!! Добро и жизнерадостно момче да бъде !!!


Вчера пииииисааах и малкото зверче най-небрежно мина покрай мен-  цъкна копчето на компютъра и си отмина , също толкова небрежно. А аз  Shocked се чудух как да реагирам и давах заето....Та днес си взех поука и първо го сложих са спи и тогава се курдисах да пиша.

Аз смятам,че Анитата празнуват само на 09.12 -тогава е прието да се чества.Ние също имаме такива именници.Св.Ана майката на Дева Мария.Както е прието на 07.01 да е Иванов ден, а в православния календар Ивановци и Йоановци много (Рилски ,Златоуст и т.н.).Все пак Миши щом празнувате -весел празник желая!!

Лилибонче,много благодаря!!!!Трогна ме!

Ето малко снимки от тинейджърския купон,който май си беше още детски Laughing
Ива с най-добрата и приятелка
албум с разни други снимки

Габиии,страхотна новина!!!! Най-сетне нещо наистина добро и хубаво да се случи!!Да ти са живи и здрави момчетата !!!

Кобо Алма -моята най-голяма мечта е да посетя Индия,така,че с радост чета за обиколките на съпруга ти там.Много ми е интересно.Така,че чакам ще вълнуващи разкази.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 18:33 от Krassi-Mira

# 89
  • Мнения: 3 326
Краси, не дава да гледаме албумчето, само снимката на Ива се вижда... Леле, каква сладурана е само! Кака е на моя тийн с 11 дни, дай да мислим нещо ... хм... нали се сещаш Laughing. Като са една зодия, може пък да се понасят...добре.

Кабо, точно така - чудех се как да е думата! Раджи Стан и ...раджи Станковица! Joy

Толерантната, къде ги гледат всички тия снимки и червенини!? Аз съм отявлен заплес, ама гледах, гледах...дай един линк специално за мен. Етажерките ги видях де, ама фенерите не newsm78

Общи условия

Активация на акаунт