Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 23 986
  • 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Мименсита - честита и месечинка и свалени килограми, браво добър резултат   bouquet

Марчелка  Heart Eyes , Сноучева -  Hug  , Мерито - успех с новата цел  Hug  , * Боби * - приятна гала днес   bouquet  Катяджин Hug

Тонито - благодаря за включването по въпроса  Hug


Аз имам и още нещо да питам - не го пише в книгата, но не мога да намеря и в нета, поне на български, ярешкото месо към кои спада, аз не знам защо си мисля, че то е по-постно от агнешкото, но никъде не го намирам по хранителните таблици, и то най-вероятно защото от България предимно се изнася такова месо. Чуждоезиковите мами дали ще могат да ударят едно рамо, ако им се занимава да намерят хранителните стойности на ярешкото (ще поясня, че Ярето е детето на козата, понеже съм се сблъсквала с хора, които не знаят). Хората по селата го отглеждат и ядат. Миналата година, когато братовчедка ми започна режима ме попита може ли да се яде- отговорих й, че не знам. Нейният баща отглежда на село и им праща понякога. Не знам във Франция дали ядат изобщо козе и ярешко.
 

# 16
  • София
  • Мнения: 239
Определено имам късмет! Hug Hug Hug newsm51 newsm51
С моето влизане във форума и направихте новата тема Simple Smile от това по благоприятно начало здраве му кажи!
Бях решила да си върна кг преди да забременея...след като родих ,бях качила на мен +30 кг...ужасна работа... това повлия много на следродилното ми състояние(предполагам че мамчетата тук се сещат идеално за какво им говоря)
за 4 месеца и половина свалих 13 кг  с какви ли не гладувания,докато се реша да започна ,а сега за 7 дни -5кг!!!... Wink Wink Ако знаех щях да започна многооооо по рано...как да нямаш воля и самочувствие!!! много успехчета да ни донесе новата тема...днес първи ден от смесеният режим ...почвам си ги 5/5 и упорито ще следя всичко с ваша помощ! МНого успехчета през днешният почивен ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062

# 18
  • София
  • Мнения: 250
Добро неделно утро!    love001
Аз си мислех, че съм от ранобудните, но се оказвам от излежаващите се сравнение с вас  newsm03. Приятна почивка, момичета и момче и утре по-лекички Simple Smile

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!  Hug

Страхотни снимки, Вещи! Много са стимулиращи!   bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!  smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 09:46 от tania2007

# 20
  • Мнения: 234
 Е записах се на втора  Joy
Така давам отчет. Вчера направих три месеца на режима и резултата е постигане на килограмите препоръчани от калкулатора. След дълго мислене реших да мина в трета подготвителна. С една гала през седмица и останалото си е като до сега. Вчера си направих един малък гала обяд и за моя радост тази сутрин кантара е с малък минус около 300-400 гр. Много съм доволна, начешах си крастата и сега ще стискам палци нещата да продължават така добре. Продължавам схемата 5/5 с един обяд от време на време. Според мен когато галата е на обяд по лесно се усвоява и резултатите не са толкова шокиращи. Е това е от мен.
След три месеца свалени около 19кг. от 85 съм 65-66. Ще се боря да сляза още но вече по-бавно и по-спокойно. Благодаря на всички ви, много ми помогнахте.

Дреболиите са много богати на белтъчини и много бедни на мазнини и въглехидрати с изключение на черния дроб, който съдържа малко захар. Ето това е от книгата за дреболиите, тост напълно са разрешени има дори няколко рецепти в книгата, който ги обича да си хапва  Grinning

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 10:35 от anninca

# 21
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
и днес съм -, но този път само 400г надолу.. за 2 дена 1,6кг, не звучи никак зле Simple Smile)))

# 22
  • Мнения: 2 126
И аз да се запиша в новата темичка Grinning
Днес ми е 4ти ден ПЗ измерих се и откакто съм със зеленчуците не мърда кантара,чета че е нормално няма да го мисля.Смятам идната седмица да разкарам поне още кило и половина,ако не 2 Mr. Green Дано успея Praynig

Хубав неделен ден на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 122
и аз да се запиша!!!!!
на диетата съм от 10 дни и незнам дали съм свалила нещо нямам кантар да се претегля като ви слушам много ми е тъжно но няма как!
дали съм свалила нещо според вас Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 692
Добро утро ранобудници! За карантиите мисля, че не се споменават в книгата, защото французите не ядат такива.
При мен нищо ново, стоя си, кантарът ми е сърдит и не мърда  Crossing Arms
Хубав и усмихнат ден на всички! Heart Eyes
maria132, хубаво е да си намериш кантар! Първо, че можеш да следиш накъде отиваш, второ, стимулиращо е, когато започне да показва надолу, трето, когато имаш + си правиш преценка какво си яла и дали си прегрешавала предния ден, четвърто - и Дюкан го казва - кантарът трябва да ти стане пръв приятел.

# 25
  • Мнения: 157
Щом нямаш кантар си мери мерките!
Аз много се кефя някои път кантара не показва да съм свалила обаче метъра и дрехите друго казват
А да се и похваля вчера пред аптеката в ХИТ-а имаше от тия умните апарати дето мерят ръст, кила, кръвно, пулс, мазнини ... та се премерих и там - показа ми колко мазнини и мускулна маса имам. Мисля от време на време да си правя такова мерене Simple Smile

# 26
  • Мнения: 27
Добро утро мили момичета Hug
Вещи благодаря за новата чудесно направена както винаги тема.
Кафенцата бяха прекрасни.Все още си ги допивам.
А за шкембето мисля,че Swetlat i Tonito 27 са прави.Там просто не ядат дреболии.Ярешкото месо е наистина по сухо от агнешкото,но често при консумацията му съм имала стомашни проблеми.Но може би така е само при мен.
И да кажа на момичетата на които им предстои влизане в трета-не се плашете.След първите няколко дни килограмите се нормализират и всичко си идва на мястото ,ако си спазвате написаното в книгата.
Пожелавам на всички ви спокоен и отслабващ неделен ден

# 27
  • Мнения: 70
добро утро  smile3508

# 28
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте!
Вещи, благодаря за новата темичка.   smile3525  Този път не успях да се класирам на 1ва, но съм на 2ра, така че ще чакам с нетърпение да съм -2 кг. Wink
Както вече всички разбрахте, снощи бяхме на ресторант и мина отлично. Пих 2 ракии - режимни и днес съм ОК. Да е жива и здрава Цоци  Hug , за дето сподели как се приготвя режимно питие. За да е всичко ОК ви трябват: съпруг - 1 бр. или друг някой за съучастник, кола лайт - 1бр. и мин. вода - 1 бр. Поръчват се 2 ракии или какъвто искате алкохол, даже ако е водка, колата не ви трябва. Wink След като съпругът изпие едната чашка, сменяте бързо чашите и в празната сипвате малко кола и вода, за разкош може да се добави и ледче. И така - цяла вечер. Супер ви казвам. Хем не ми се наложи да слушам глупости от сорта на ама защо сега се мъчиш, хайде пийни , хапни пък от утре пак бъди на диета и така! Много съм доволна значи!
Хайде сега да си коригирам лентичката и да вървя да спретна една торта от режимните. Чао и лек и отслабващ ден на всички!   newsm51

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 10:24 от Stelxen

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Искам да ви почерпя, днес имам рожден ден!   party023 newsm38 smile3510
Ще ме извините, но не знам как да сложа друга картинка  newsm03
Имам много да наваксвам, толкова много сте писали, докато ме нямаше.
Пожелавам ви хубав и минусов ден!

Общи условия

Активация на акаунт