малък Сечко днес дойде, ГОЛЕМИ РАДОСТИ ДА ДОНЕСЕ!

  • 18 855
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 621
isepise, браво на малкия юнак. След година, още повече да се е затворила дупчоцата
Бени и ти ни липсваше, да намачкаш малкия Марти

# 436
  • София
  • Мнения: 3 123
Добро утро!

Качих част от снимките,като ми пратят други,ще слагам и тях.http://www.zorencetod.snimka.bg/album.php?album_id=346623&view=2 Mr. Green

# 437
  • Мнения: 656
Зори,страхотни снимки. HugРазгледах ги с удоволствие ,много сте сладки .Направо ми оправи настроението тази сутрин.Видях и от гостуващите бебоци познати.

А майката на Жори е страхотна мацка.  bouquet

# 438
  • Мнения: 7 130
Зори, прекрасни снимки! Освен на Жори всеки път се радвам ужасно много на твоето излъчване. Невероятна си!  Hug
Много се смях на детското парти. Ако Аничка пишеше по-честичко нямаше да се чудя с аз изфирясалия ми мозък кое е едно от дечицата, което ми е страшно познато. Бобич  Heart Eyes е дръпнал много на височина и сега вече не е този пуФкав бебо.
Ники, Бела май обича страшно много да седи в тази полушпагатна поза.  Проучила ли си къде ще тренира художествена гимнастика?
И на една какичка от снимките много се смях. Всички дечица си играят по земята и Ритата с всички дребоси.  Grinning

Исе, браво за прогресивното запълване на дупчицата. Догодина да бъде последната контрола и Хриси да е израснал проблема.  Hug

# 439
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Ето и нас малко вече по-големи   Wink
http://xs536.xs.to/xs536/09094/p1030225637.jpg
angels_zg  купона е бил голям а колко е сладък рожденика  love001

# 440
  • Мнения: 319
Аз първо да се похваля - вече бебеправим. И после да се оплача - мъжо не спира да яде сладки неща - твърди, че така ставали момичета #Crazy Страх ме е захарна болест да не хване човека - млад и зелен. newsm78 Съвсем се е побъркал. Joy

# 441
  • Мнения: 493
Silviayo,малкия е голям сладур.Пу,пу да не са му уроки.Тъжна мама успех в бебеправенето

# 442
  • Мнения: 3 016
angels_zg, всички изглеждате прекрасно на празника.
Силве, Денис  вече е оформено малко мъжле Heart Eyes.

# 443
  • Мнения: 3 621
Силве, голям сладур е малкия Денис
Уф аз съм в голяма чуденка за водата, която да давам на малки, микропедиатърката във Варна каза засега само преварена вода, ама нашата бургаска вода е ужасна, дори и преварена. Вие каква вода ползвате

# 444
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ви. Hug

Силве,много е сладък Денис,да го цункаш от нас с Жорката! Heart Eyes

тъжна мама,успех в бебеправенето! Praynig

Нефче,аз вода давах само като му слагах с АМ и купувах специална изворна в Белгия за бебета,а като идвах в БГ - розов Девин без да преварявам.

# 445
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
розов Девин ползвах

# 446
  • Мнения: 319
Нефче, племенника е на 1 година - от днес. Майка му ползва само водата на Hipp и вкраен случай някаква на която пише БЕБЕ. Надявам се да съм полезна.

# 447
  • Мнения: 7 130
Силви, много е пораснал Денис. И той по мой вкус върви. Пу-пу. Heart Eyes Какво да направя, като съм вечно гладна напоследък.  Embarassed Попреминаха ли малко коликите му? Сетих се, че съм срещала в нета разни помагащи шумове. Но доколко действат ...  Rolling Eyes
Тъжна мама, скоро да има резултат и да станеш на първо време мама, изпълнена с надежда. След девет месеца вече да си Щастливата мама.  Hug

# 448
  • Мнения: 2 270
Тъжна мама - успех! Дано скоро се преместиш вдругата тема Praynig Praynig Praynig

# 449
  • Мнения: 827
Тъжна мама, надявам се резултата да не се забави и скора да си щастлива мама.
Аз да ви се оплача , как се бях притеснила, че ми закъснява а нали съм секцио и ако беше станало трябваше да правя аборт а това нямаше да си го простя.Слава богу днес ми дойде и съм много щастлива. Hug

Общи условия

Активация на акаунт