Смяна на колянна става. Препоръчайте ми специалисти в София.

  • 53 547
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово
  • Мнения: 402
Благодаря за отговора. А миналите през тази операция - доплащахте ли нещо или всичко се поема от здр.каса?

# 31
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря за отговора. А миналите през тази операция - доплащахте ли нещо или всичко се поема от здр.каса?
Зависи каква става ще изберете,ЗК поема само БГ ставите,които след определен период от време се сменят,а за другите стави които са доста далгосро4ни да не кажа до живот се доплаща в зависимост от това колко струва.А за Златев незнам късмет ли имахме,но ни прие веднага и насро4и дата за операция за след седмица,защото съпруга ми беше с много големи болки и нищо не помагаше,само 4е при него проблема беше тазобедрената става,

# 32
  • Мнения: 221
Аз искам да попитам има ли оперирани от проф.Аспарухов,защото на мен ми препоръчаха него?

# 33
  • Мнения: 12
Аз искам да попитам има ли оперирани от проф.Аспарухов,защото на мен ми препоръчаха него?


Присъединявам се към въпроса .
Баба ми е много зле с крака, има ужасни болки в коляното и търсим специалист, четох много коментари по различни сайтове, много хвалят професор Аспарухов и изобщо клиниката в Оловдив, както и в Горна баня, притеснявам се и моля да ни насочите, ако имате  опит и изобщо да дадете повече подробности за самите операции и възстановяването .
Предварително благодаря!

# 34
  • Мнения: 59
Намесвам се и аз с въпрос за д-р Аспарухов в Плевен. Майка ми има насрочена операция за септеври при него, та вече е решила. Интересува ме по-скоро за самата операция, какви са процедурите, как протича, трябва ли да има придружител в болницата и после. Който може да помогне с информация ще съм много благодарна, че наближава.
Брагодаря предварително.

# 35
  • Мнения: 221
kristinita ,успех на майка ти и дано всичко бъде наред-стискам палци .За съжаление не мога да ти помогна с информация,самата аз търся.Ще се радвам след операцията да споделиш как е минало.
Още веднъж успех  Praynig

# 36
  • Мнения: 59
kristinita ,успех на майка ти и дано всичко бъде наред-стискам палци .За съжаление не мога да ти помогна с информация,самата аз търся.Ще се радвам след операцията да споделиш как е минало.
Още веднъж успех  Praynig

Мерси, ако науча нещо повече предварително ще пиша.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 817
В Диана спорт съм чувала, че са най-добрите специалисти в тази област. Но ще питам майка ми тя при кой лекар си е правила операцията.

# 38
  • Мнения: 0
Бих искала да попитам, как и къде се лекуват хората в България или в чужбина от Феморо-ацетабуларен импийнджмънт-синдром на Пинсер и Кам.
Моля, който знае нещо да сподели!
Става дума за болки в тазобедрената става-в областта на хълбока и в свивката, особено изострящи се при продължително седене или определени натоварвания.

# 39
  • Мнения: 37
Свекървата смени става преди няколко месеца и е много доволна. раздвижването запона веднага след операцията и за 5 дни ходеше, като откачена. Направихме го при д-р Георгиев в Окръжна болница в гр. София.  Изключително е доволна жената.

Общи условия

Активация на акаунт