Да разкажа и да се оплача, а вие ме подкрепете

  • 3 365
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
Ужас! Отивай на доктор час по-скоро!

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Гъбички се получават и от употреба на дадени лекарства  Wink Не изпадай в паника а отиди на преглед , обясни проблема и съмненията ти  Sunglasses

А относно сапуна  Wink хубаво е за интимните "части"  да се ползва подходящ сапун с разните му там Ph и т.н.
Неподходящ сапун може да предизвика алергична реакция

Стискам палци вс.да е ок  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 754
На мен не ми се вярва да не са дезинфекцирани инструментите.

# 18
  • Мнения: 4 496
Понякога разни бактерии си стоят в организма, но не са активни. При някакъв срив на имунната система- настинка или нещо друго, се активират и започват да правят проблеми.

Дори от някоя храна могат да се активизират. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 826
Дано всичко се оправи с теб. Flowers Four Leaf Clover Отиди на нови изследвания, може би ще е хубаво да са при друг лекар. Попитай задължително от какво може да са се получили тези неприятни оплаквания. Може би друг специалист би признал, че може да става въпрос за замърсени инструменти. Искрено се надявам да не е така, защото си е много плашещо да се случват такива неща. Успех и драсни после някой ред да разкажеш!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 79
Моят съвет е да пуснеш жалба до ХЕИ,сега РИОКОЗ в Благоевград.Мисля,че може и по телефона.Трябва да направят проверка до 24ч. и по принцип Микробиологичен контрол(резултатите излизат по-късно) от Епидемиологичния отдел и да ти дадат отговор.Все пак това е рисков кабинет и са длъжни инструментите освен да ги дезнфекцират,а и да ги стерилизират.Ако това не се извършва може да се пренесат както венерически,така и инфекциозни заболявания.Отговорността не е малка.

# 21
  • Мнения: 4 519
Стига бе, направо не ми се вярва да е от инструментите.  Confused Ужас, дано не е това. Всъщност, каквото и да е - бързо излекуване!  Praynig

# 22
  • Мнения: 236
... сега не знам ако се окаже че наистина е от инструментите просто нямам думи не знам какво да кажа ...

И как мислиш да узнаеш истината? Отиваш и питаш докторката и тя си признава, че не е дезинфекцирала инструмента?



И аз това щях да попитам! Никой няма да си признае, дори да е така. Всичко да е ОК, пък времето ще си покаже какво е било Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 476
Най добре отиди при друг специалист на преглед  Peace

# 24
  • Мнения: 306
Понякога някои симптоми се появяват доста по-късно от момента на заразата с нещо си...
Някак много лесно обвинявате лекарите, чак не ми се вярва да е това...

# 25
  • Мнения: 35
С нищо неможеш да докажеш,че инструментите не са били стерилни/има разлика между дезинфекцирани и стерилни/,освен ако това не е практика на самия доктор и това да се докаже единствено с проверка от РИОКОЗ.
И все пак дано да не е нещо сериозно Peace

# 26
  • Мнения: 22 935
Понякога разни бактерии си стоят в организма, но не са активни. При някакъв срив на имунната система- настинка или нещо друго, се активират и започват да правят проблеми. Аз имах такива по време на бременността, в началото цитонамазката и микробиологията ми бяха наред, не съм имала полови контакти, беше ми забранено, но започнаха да ми се появяват едни гадости, които имаха нужда от лечение.


Това се е случвало и при мен.Обяснявали са ми лекарите,че бактериите нормално съществуват във влагалището и при някаква,дри минимална промяна на PH или имунитета,може да се активират и да започнат отново размножаване,без да е имало външна намеса/секс.прегледи,басейни/.Освен това някои инфекции имат инкубационен период,не се ативират веднага,може да минат 7-10 дни.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди при друг гинеколог на преглед

# 28
  • Мнения: 197
Искам само да кажа ,че никога ама никога не съм имала такива проблеми дори по време на бременносттар, не съм имала и бяло течение нищо такова малко странно но е факт и сега нямам никакво течение, но тези сърбежи и рани ме притесняват и то много може би защото не съм страдала от такова нещо .Благодаря на всички вас за подкрепата .

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Много неприятно. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт