Az sym TALETO i si imam beb4e

  • 4 134
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Zdaveite pomnite li me s golqmo zakysnenie vi se hvalq imam si beb4e-Cvetelina na 21.11 v 8 sutrinta sys sekcio v Pleven e sdobih s neq nqmam internet i zatova pi6a 4ak sega rodi se 3230 i 49 sm dylga a sega ve4e e 5 kg i 56 sm odrala e kojata na ba6ta si kakto i se vidq na 4D.Sekcioto mina nemnogo dobre za men no s dobyr kraj okaza se 4e e bilo pylna ka6a w stomaha mi 4erva piko4en mehur srastvaniq no AG mi e mnogo dobyr i sega vsi4ko e OK a na dok ot pyrvoto sekcoi mi ide da mu otkasna glavata! jelaq na vsi4ki ama na absolutno vsi4ki moqta radost za jalost vijdam novi popylneniq tuk uvi i az razbrah 4e ni6to ne moje da spre bolkata dori drugoto prekrasno dete mykata si e myka no pone e uteha!

# 1
  • Мнения: 686
ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!    bouquet Щом си с малкото си съкровище всичко лошо се забравя  Hug Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 2
  • Мнения: 7 122
Тале, това е най-хубавото завръщане, което се е случвало тук.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да е живо и здраво твоето Цветенце! Да прави живота на мама и тате пъстър в най-топлите му нюанси!     bouquet Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 226
Да ти е жива и здрава дъщеричката!
Много щастие на цялото семейство желая от сърце!

  bouquet

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
TALETO как няма да те помним до скоро се питахме къде си се загубела.Честита ти дъщеричка да ти е жива и здрава и с много радост да ви дарява Hug  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 123
ей Тале,така ме зарадва!Да ти е живо и здраво Цветенцето!  bouquet Heart Eyes Hug

# 6
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТА ТИ ПРИНЦЕСА ТАЛЕНЦЕ newsm51! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!
Разбира се че те помним и тук имаше майчета които се притесняваха че дълго не си писала·

# 7
  • Мнения: 1 163
Честита радост-  bouquetмного,много да ви радва малката кукла Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 245
УРА!!! ЧЕСТИТО МАЛКО ЦВЕТЕ!

Талето, Лейди като ФБР те търси из форума, как няма да те помним. Чудесно е, че всичко е минало с такъв прекрасен резултат.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ей, Taleto, най-сетне реши да ни зарадваш! Да е здрава и хубава малката Цветелинка, да хапва добре, да е кротка и усмихната и да носи много радост на мама и татко! Бъдете много щастливи заедно!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 098
Хей, Тале честита да ти е рожбата и само радости да носи на цялото семейство.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
честита радост
помним и се радваме за щасливия край
живи и здрави и щасливи да сте

# 12
  • Мнения: 825
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТАЛЕТО! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЦВЕТЕЛИНА И МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ ДА ВИ НОСИ  Hug

# 13
  • Мнения: 510
Тале,честита ти радост в къщи,много да те радва и да ти е здравичка Цветето
 Hug

# 14
  • Мнения: 703


Честита дъщеричка,Tале!Да ти е жива и здрава!
Да е щастлива и усмихната!
Много,много да те радва винаги!

# 15
  • Мнения: 41
         Grinning Най сетне и една хубава новина в този подфорум!!!
       Да ти е живо и здраво момиченцето,много да те радва и да се гордеете със нея и нека Бог винаги да бди над нея и да я благославя!!!     newsm51

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Камък ми падна от сърцето. Тале толкова се радвам, че се завръщаш с такава прекрасна новина.
Честита дъщеричка! Да е много здрава, да топли сърцето ти и да бъдат светли дните ти оттук нататък!

# 17
  • Мнения: 1 512
Честито, Тале! Heart Eyes
Бъдете здрави, усмихнати и много щастливи заедно!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 364
Честита госпожица  bouquet  bouquet  bouquet
Всичко най-хубаво на цялото семейство Grinning

# 19
  • Мнения: 1 409
Талето,така ме зарадва.Постоянно те мислех.
Да ти е жива и здрава Цветелина   bouquet  Hug

# 20
  • Мнения: 2 270
Честита бебка!  bouquet
Нека расте здрава и щастлива! Hug

# 21
  • Мнения: 656
Ех ,това е наистина прекрасна новина.
Тале ,да ти е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва.  bouquet

Много се радвам ,че ни писа,толкова пъти влизах в профила ти да проверя дали си влизала.Най-важното е че и двечките сте добре.
Целувки

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Честито, Талето!  bouquet  bouquet  bouquet
Да е здрава и щастлива! Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Честито!
 Да е жива и здрава и много да те радва!

# 24
  • Мнения: 9 973
Честита дъщеричка!!!Много здраве,щастие и всичко най-най!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 016
                      Честита ти рожба, Тале! Да ти е жива и здрава Цветелина и много радост да ти носи!

                                     


# 26
  • Мнения: 3 166
Талето, честита ти рожбичка! Да ви е жива и здрава малката Цвети! Много радост да ви донесе!    bouquet

# 27
  • Мнения: 827
TALEEE МНОГО СЕ РАДВАМ. Да ти е жива и здрава малката Цветелина.

# 28
  • Мнения: 135
Честита малка рожба, да е жива и здрава Цветелина.
За мама  bouquet

# 29
  • Мнения: 533
Здравейте! Аз и малкото Цвете Искрено ви благодарим за поздравленията! Най после имам интернет вкъщи и ще съм редовна вече.

# 30
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТА ЩЕРКА !!! НЕКА ДА Е ЗДРАВА, СИЛНА И ЩАСТЛИВА, И ДА ВИ РАДВА САМО!!! newsm44 newsm68 newsm51 smile3525  love001

# 31
  • Мнения: 1 484
Честито  да  сте  живи  и здрави.Преградки Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт