КГБ = Клуб на Готините Баби - 60

  • 15 884
  • 443
  •   1
Отговори
# 375
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ето малко фотоси с коментари даже.  Joy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339575&pid=10447393

Всички с БАБА пред името да си сменят заглавията.  Laughing

Танче , ще се оправи. Наливайте го с витаминки и нещо за Т.  Hug

Шпунц , ха честито , със здраве да ги носиш.  bouquet
Ми айде де , за събота или неделя да се организираме. Peace

# 376
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте отново!
Изпратих мъжо до магазина да се пораздвижи малко,а аз бързам да седна на стола.
Шпунц,Честито и на теб нови дрешки и с мерак да си ги носиш.
Липсват ми прекрасните стихове,които намираш.Обожавам ги.
Дидка,дано разходката ти се отрази добре.
Римар,браво-бързо сколаса,ама аз през седмицата нямам много време и днес  хвърча.
Жабче,много ме кефи жабката царица.Ще си я сложа в албума.
Аватара ти така по ми харесва.
Жаки,почивай и утре е ден.И при мен е така-кога съм сама тогава ми спори и се вижда.
Марси,радвам се,че не си сама,приятна разходка с приятелите.
Танче,много се проточиха нещата със сина-още изследвания правят.
Надява се тази седмица да е готов за София.
Айша я нама,но май беше казала вчера ще ще излиза на покупки.
Жабче,сега разликата ми се вижда още по голяма.
Ами не ти ли е жал за хубавите дрешки-отвори доста работа на свеки.

# 377
  • Мнения: 7 476
                     Жабче,все едно,че си облякла чужди дрехи!  Laughing Не бързай да ги даваш на свеки за поправка,че до април-май ще трЕбе да ти ги поправя на всеки 10 дни както си тръгнала с килограмите надолу!Давай!Ти вече си нашата гордост  Peace А пък голям Краско като те види направо ще загуби ума и дума!Нали не му пращаш снимки?  Laughing
                     Моите ядове са пак около родителите ми.Пак имаше късно позвъняване и линейки.Тъкмо бях задрямала и като се стреснах,като ми се разби сърцето /такова сърцебиене не съм имала никога/ цяла нощ мерих квадратурата на апартамената и съм заспала ранооо сутринта,та сега ми е крив целия свят.Излязох на разходка и ходих до майкини,но заваля та...се прибрах бързо-бързо.
                     Шпунц,честити придобивки от Ла Редут.Все така да си млада и красива баба!
                     Танче,сигурно е вирус на Бори.Така започва с Т и цял ден е добре привечер се вдига Т.Давайте нещо и без да няма за да не я вдига вечер.Вие си знаете какво.
                     Миме,ако идваш със сина звънни да се видим. Peace
                     За срещата - когато кажете.Без значение събота или неделя. Laughing

# 378
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , пийни нещо да се пооспокоиш. Тотака ще е с дърти хора.  Hug
ДреЖките ще ги пазя и към лЕтото ще се изфотам с тЕх.  Mr. Green
А на дедко никакви снимки , изненада.  Laughing
Всеки ден ме вижда на скайпа и нищо неказва , само пита колко си днес.  Joy

Бе разлика има ,аз като се гледам не я намирам , ма щом и гащите са ми големи , със сутиените що годе справям се - стеснявам с един тигел отстрани.  Blush
ГолЕм цирк съм.  hahaha

Мимка , на свеки тамън ще й уплЪтнЪ времето.  Peace
Да не си забрави занаята.  Mr. Green

# 379
  • Мнения: 263
Здравейте приятелки! Hug
Сама съм вкъщи и на всичкото отгоре до сега нямах нет, та се ядосах и пак ме стегна главата. Тъкмо да ви се похваля, че тия дни нещата при мен с кръвното и главата отиват на добре - от два, три дни ми спря главоболието. От четвъртък, обаче други проблеми - сега пък с Веско. Болеше го глава и реших да му измеря и на него кръвното, ами какво да ви кажа -  140/90. Дадох му аналгин и му мина.
В петък го заведох при личната му лекарка. Каза ни да му следим известно време кръвното. Мерих го вчера - пак високо - в границите от 130 до 140 варира. Днес е при баба си на село, малко да смени обстановката. Питах го за кръвното /баба му го мерила/ - на няколко пъти пак имал високо. Иначе не го боли глава, дори не го чувства това високо кръвно. Аз при 140, направо съм ужасно зле, незнам при него това нормално ли е? Ми такива ядове пак при мен. Sad
Яжке и Жабче, много сте хубави и лъчезарни на снимките, радвам се, че сте изкарали добре на дюканската среща. Вели и Краси са много пораснали и големи симпатяги!  Hug Жабче, браво за свалените килограми. Peace Пожелавам ти да стигнеш до желаните килограми и да ни изненадаш още на следващите срещи.
Танче, Шпунц - честито ви нови дрешки, със здраве да си ги носите, че от здравето по-важно няма.
На всички много прегръдки Hug Hug Hug
Приятен почивен ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 380
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Диди , съвсем възможно е Веско да е с високо кръвно.
Преди като малки и на сестра ми така и измериха кръвното и се оказа накрая хепертоник.
Дано при вас да не е така.  Peace
Ти не се нерви за щяло и нещяло , давай го спокойно.  Hug
Цигарките , как са.  Wink

Момичета да се похваля брееее , все забравям.  Laughing
От 02.02. съм НЕпушач.
Установих , че от тях ми играе нервата , кръвното , главоболието и световъртежа.
Спрях ги от раз и след 2-3 дена отшумя всичко.
Е от време на време за минутки буквално качвам или свалям кръвното , но не е кво беше....
Яжка , първа разбра и видя , че и кафе си пих без цигара.
Преди 4 год. бях така , не пуших 8 мес. и после ги почнах та до преди дни.
Явно и сега така ще стане , но да издеяна поне до есента... добре би било.
Тамън се поразчистя и освободя кръвоносните съдове и почвам пак , та до следващото пришествие.  Laughing
 

# 381
  • София
  • Мнения: 16 208
Тук съм, ако съм ви липсвала. Мотах се из Лозенец, прибрах си наемите. Пихме кафе с Яга, праща ви много поздрави до довечера.
Прибрах се преди дъжда. Сега маска на косата, после миене, ампула - заела съм се да я оправя поне нея.
Жабке, като гледам отслабването - и на мене там ми трябва. Та може и да се пробвам с диетата. Засега продължавам да мисля. И Яга ме агитира за нея. Ще видим, до края на месеца мисля.
Дидиа, не им се притеснявай толкова. Това е живота, колкото и грозно да звучи - по-важна си за внуците. Така  че пази се.

# 382
  • Мнения: 77
Жабчеееее, онемях от изненада! Малеееее, все едно че си в чужди дрехи! Браво бе, момиче! Възхищавам ти се!
Шпунц, разгледах и твоите снимки, много е хубав Вели, и мама и тя, но си е голичка за сезона и положението. Ама те младите знаем колко чуват и се съобразяват със съветите ни, нали ги имам в къщи!
Ха съм се обадила, още не съм си затворила устата и те отварят техните, а отговора е, че изобщо не съм права, защото не разбирам нито какво се носи в момента, нито колко са им удобни оскъдните, впитите и над пъпа дрехи. Като се видим, ми напомнете да ви разкажа за едни "прашки с камъни", ще паднете от смях, ама не е за форума, че много чужди хора четат, та ме е срам.
Диди, и моя племенник понякога вдига кръвно, явно се среща при учащите. Той е амбициозен, отличник е, и е много притеснителен. Все се надяваме, че е още малък и ще го преодолее и изживее това нещо. Много са натоварени децата в училище, в къщи, а и с тези компютри още по-вече.Да не би да се е притеснил за оценки, за срока или за деня. Дано да се оправи Веско, че да се успокоиш.

# 383
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тука така валя , а и градушка яка удари , сега вилнее един гаден вЕтър - отврат.  ooooh! На всичкото отгоре и гърми.  Grinning

Айша , давай. С теб сме , не е трудно , да привикнеш на режима.  Peace

Танче , разказвай бе. Кво ти пука , кой чете.  Hug
Данък обществено мнение не плащаме , дреме ти на калинката.  Peace
А дреЖките са си мой , това са дънките дето на Витоша се качвах. Аз други за тоя дебелия период нЕАм. Дънковото яке не можех да го закопчая , та тез дни ще вида да го извадя , да видЪ докъде съм и с него.  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 263
Жабче, справям се засега от няколко дни без цигари, но ми е адски трудно Mr. Green, но предпочитам вече да ми е добре главата и кръвното. След като тия дни не ме боли глава, се убедих, че явно и това е било също причина за главоболието ми, макар, че бях ги намалила до 4-5 на ден. Лятото и аз ги бях спряла за 2-3 месеца, но тогава нямах такива проблеми, и сега като си мисля - не си спомням да ме е боляла глава. С нервите ми е по-трудно да се справя, тук вече работата ми е такава. Стига ми само шума, виковете, крясъците в училище. Тая професия хич не е за мен, ама няма накъде. Гледам вече да си пазя нервите, доколкото е възможно, но понякога не се получава. Веселин и той е като мен - ядосва се в училище, гледа  всичко да бъде както трябва, прекалено чувствителен е за всичко. В петък например си дойде ужасно ядосан, защо учителката му направила неправомерна забележка, и го дигнала после да го изпитва, а другите около него не слушали и шумели. Той и казал после, че не е говорил и за тая дреболия два часа вкъщи не може да се успокои. Наскоро ми сподели как цяла ваканция си мислел за контролното по алгебра. Ами такъв си е, незнам какво да го правя. Иначе първия срок е отличник. Говорихме сериозно с него да не се ядосва вече и да си пази нервите. Затова и почивните дни предпочете сам да отиде на село, а вкъщи реши и пред компютъра по-малко да стои. Моля се дано да е всичко това само временно, защото съм разбрала, че ако човек не си помогне сам - никой и нищо не може да му помогне и всичко е свързано с тия нерви. Сега ще се успокояваме и двамата и понякога си подмятаме думи от рода:"Не се ядосвай - да не си вдигнеш кръвното!" Grinning

# 385
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Диди и аз две три почнах , ма пак проблеми. На 01. неделя даже само на обяд реших да пуфна една и пак се почнаха проблемите.  Peace
По добре няколко месеца без тях , та да се възстановим.  Hug
А детенце , дано се оправи. Да е нещо моментно.  Peace

# 386
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Да се запиша за днес,че само ви чета от тук от там.Ама разбирайте от Беловец,от Русе,пак от Беловец......Докато беше щерката с внука не мога да се доредя.После ходихме да ги закараме и аз стоях с Криско,докато ходиха до разни магазини.Та там успах да седна и да ви почета малко,а после трябваше да пусна филмче.
Като се върнахме почетох малко,но толкова ми се спеше,че допреди малко съм спала.
Гледах снимките: Браво на Жабка!А и за цигарите!Май и аз им се каня,че напоследък пак много кашлям сутрин.Но това за мен означават още 5килца отгоре.Може за сега само да ги сменя.
От сега да кажа,че утре като отида на работа ще се върна чак в сряда.Да не плаче някой за мен!

# 387
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет,дружина.
Изчетох всичко и така се включвам.Бяхме на село при мойте родители и сега съм на пълни обороти.Ели изяви желание да направи гъбения сос и аз цоп тук. Joy
Браво на Дюканките smile3501.Жабче,резултата е очеваден,а и промененото име,
подновена отвсякъде.
Честити нови дрешки на Танита,Шпунц и Айша-със здраве да ни ги носите.
Тез ергени Вели и Краско, като гъбките растат
Диди,остави притесненията и я карай спокойно.Удряй по една Майна на всичко,а като си добре и Веско ще е спокоен.

Сега ставам,а имах още да пиша.На всички Ви  Hug Hug :hug:b]

# 388
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Янееее , къде пак пойде.  Laughing
При мама ли ще си , м? Crazy
Та бая време ще откараш.  Hug

Фурийка   bouquet Hug  bouquet

# 389
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 При мама,Жабче,при мама!Като ни заемат следобедите с разни задачи!И няма с какво да се прибера!В понеделник ни задължават от 16,30 да правим допълнителен час на класа за посещения и на родители (не че някой се е засилил,де!),но ние трябва да сме в училище.А във вторник съм на репетиция до 17-17,30 в читалището с баба Мими - тя през седмица.Та така искам-не искам....
Ще ви търся в нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт