За изправянето и прохождането

  • 2 397
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 211
на около 10 месеца стоеше права без опора, на 11 проходи, но падна лошо и окончателно проходи малко преди годинка.

# 31
  • Мнения: 3 929
Отговорих с първата опция, защото синът ми ходеше основно с проходилка и не съм сигурна точно за моменто на изправянето.

# 32
  • Мнения: 4 447
Моя малчуган се изправи сам в краката на около 9 месеца.
Проходи на годинка и една седмица, ако не ме лъже паметта.

# 33
  • Мнения: 2 567
Може би 3-4 месеца след изправянето Thinking

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Баткото започна да стои сам на 7м,а проходи на края на 8-я.Малката се изправи на 10м,а проходи на 11м

# 35
  • Мнения: 3 695
Изправи се сама на 8 м., мислехме, че рано ще проходи, но това се случи на 1 г. 2 м.
За сметка на това беше много предпазлива, стабилна и инциденти не сме имали. Не съм я слагала в проходилка, колани, не съм я влачила за ръка и т.н.
Оставихме я да се развива естествено и сме много доволни от резултата.  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 361
на 8м се изправяше сам в леглото -  не е падал, ходеше си стабилно, но за ръката ми, чак на 1г1м се пусна сам

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Тери се изправи на 11м и половина,а проходи на 1г и 3м.

# 38
  • Мнения: 332
Гласувах
 
Баткото се изправяше сам по мебелите (холната маса, столовете) на 7 месеца, на 10м. 20 дена се пусна сам за няколко крачки, после 3 седмици само лазеше, и след това, за един ден направо започна да ходи от стая в стая.
Малката от седмица се изправя сама пак по мебелите, да видим кога ще проходи.

# 39
  • Мнения: 1 919
на 14 месеца проходи, на около 8 се изправи сам в кошарата.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Изправи се сама на 8 м., мислехме, че рано ще проходи, но това се случи на 1 г. 2 м.
За сметка на това беше много предпазлива, стабилна и инциденти не сме имали. Не съм я слагала в проходилка, колани, не съм я влачила за ръка и т.н.
Оставихме я да се развива естествено и сме много доволни от резултата.  Grinning

Същото и при нас.

# 41
  • Мнения: 96
Симона се изправи в креватчето сама на 6 месеца. На осем вече ходеше като се държеше я за стената, я за някоя мебел. На 9 месеца се опита да ходи, но падна и се поуплаши, и на 10 и половина вече се осмели да крачи бодро сама Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 493
На 7-8 месеца започна да се изправя,а сега поти на годинка ходи хванат по мебелите и стената и от време на време се пуска сам. Peace

# 43
  • Мнения: 2 803
Гласувах 2-3 месеца след изправянето. Проходи окло 9 месец, но не беше стабилно.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Дъщеря ми се изправи на 9 месеца в кошарата, проходи на 11,5месеца.
Синът ми на 11 се изправи на почти 1г и 2 месеца проходи.
Прохождане = на ходене сами, не пускане за една, две  крачки.

Общи условия

Активация на акаунт