Кака или батко ще е Юлчето ни сладко

  • 12 252
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 091

Как е тя, пооправи ли се?


Ами изчетох де що има бабешки рецепти с мед или клей /с тях разполагам/ и накрая реших, да й мажем носа с това, дето аз го ям - клей+мед+тахан+орехи. Таман е готово. И да ви кажа май има ефект, тази нощ спа значително по-добре от предната. Но то като е на ясли и нямаме много време за мазане, та сега ще използваме уикенда, да я натиснем, да слагаме по 5-6 пъти. Тя не дава да се правят никакви манипулации с носа й и пищи, все едно я колят. Държим я като добиче Confused Но няма как, дано да помогне това.

# 271
  • Мнения: 1 240
Анет, честит рожден ден!!! Пожелавам ти щастие и много усмивки!!! Весел празник!

НАН, не знам дали някой ти писа за клеевата тинктура, на кратко ще кажа аз как я ползвам. Всеки ден по един път (това е профилактичната доза, може да се приема и по 3 пъти на ден при засилени симптоми) слагам в топло мляко с какако и мед или сок по 4-5 капки от клеевата тинктура. За сега съм я взимала готова от аптеката. Не знам дали от клеевата тинктура, но Гергана е имала само 4-5 дни отсъствие от ДГ заради кашлица и сополи. Тръгна на 15.09, вече 5-6 месеца минаха, но е изключително здрава. Даже и на персонала в ДГ им прави впеталение, че не се разболява.

Тука може да видиш как се приготвя: http://abiconic.dir.bg/bees/propolis.htm

Спомням си преди около 2 години Васил си правеше такъв разтвор за язвата, пиеше го със зехтин и наистина много му помогна и на него.

Сега видях, че си писала, дано се оправи по-бързо Дая!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Хей,момичета здравейте.Май ни забравихте. Mr. GreenНо ние не сме  Naughty

Беше ме завладяла ЛаРедутската треска ,та само там се подвизавах  известно време.  Sick
Около нас нищо ново.Къде ходя на работа къде се гледаме.
Тази година  ни започна с болести и май така и ще си откараме,дано не се окажа лош пророк.
По отношение на сополите в детските градини,бях чела че децата се сдобиват с тях и благодарение на препаратите с които дезинфекцират.

Ронка ,май само на теб не съм честитила.Лека и безпроблемна бременност ти желая.Знам,че ще се справиш,ти си борбено момиче. Hug

Анет ,Честит Рожден Ден.    bouquet
Не си с една година остаряла  ,а с една година помъдряла.До скоро си мислех,че съм на 25 ,но все по-вече се приближавам до 40 ooooh!Важно е духат ни да е  младежки.  Hug

 Hug Hug Hug


# 273
  • Мнения: 1 341
Деси, много неприятно без нет. Хубаво е, че пак има някакъв, не е като без хич. Ще чакаме снимките.

Нан, дано това помогне на Дая!

Дю, не казваш как си, как е бебето? Трудно ли ти е на работа?

Нанни, ти как я караш с големия тумбак?

Диди, радвам се, че се разписа. Много лошо без интернет, ето защо бях полудяла преди няколко седмици!

Снощи ме озари мъдра мисъл./май няма да се подстригвам, че току виж ми се изпарил и малкото мозък който имам Mr. Green/ Та измислих да се приберем април месец в Бг. за около месец време. Мисля, че ще е подходящо, защото няма да съм с голям тумбак, племенника тъкмо ще видим, а и ще се засечем с майка ми и баща ми. Та сега още обмисляме въпроса да видим по кое време и с какво да пътуваме. Дано този път не ни се объркат плановете, че съм се заприбирала от Декември! Crazy

# 274
  • Мнения: 314
Анет ,Честит Рожден Ден!  bouquet  bouquet  bouquet

Ох,нали и аз останах без нет миналата седмица,много неприятно е. ooooh!
сузи:и аз чакам 5 колета Whistling,ама няма още нищо.Първия ми е от 11.01.Започнах да се притеснявам,да не ми ги крадат в пощата Sad
Днес цял ден сме си у дома.Тук вали и духа ужасно.Егати времето,поне сняг няма.Чувам че положението в страната е доста сериозно.
Тази тема просто ме разби Shocked ooooh!: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329959.0

# 275
  • Мнения: 444
Ронка, добре съм, клатушкам се полека ... Вече влязох в 8-ми месец /ако съдя по това, че термина е на 19 април/, трябва да устискам поне още 30-40дни. Тумбакът е огромен, а като си помисля, че ще става още по-голям. ooooh!

Ех, Дани се събуди!  Hug До скоро! Hug

# 276
  • Мнения: 314
Трябва да ви кажа,че моя корем върви поне месец напред.Предния път така изглеждах към края на 4 месец ooooh!

# 277
  • Мнения: 1 341
Нанни, така и не ми изпрати снимки да те видя с тумбак! Crossing Arms Чакам си ги да знаеш! Сигурно ще ми покажеш направо съдържанието след около месец, а?! Grinning

Арлина, нормално за втора бременност. С килограмите как си?

Абе аз се опитвам да чета и пиша в очакващи, ама нещо не ми се отдава. И аз ли съм била така с Ема?! Как съм ви изтърпяла незнам/та чак ви и заобичах/?! Wink Mr. Green Или как вие сте ме изтърпяли и все още ме търпите, май е по-точно казано! Hug

Отивам да будя чавето и да излизаме на разходка. Тук времето е прекрасно!

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Момичета сърдечно ви благодаря за поздравите и хубавите пожелания! Hug Hug Hug Hug
Много гадно времето днес - мъжът ми само се подхилква, че е люто като мен! Mr. Green
Айде изчезвам, че ще празнуваме с приятели тази вечер! Laughing

# 279
  • Мнения: 1 240
Арлина и аз съм така. И с килограмите не съм добре, че до скоро можех да ям само тестени неща.

Ронка, бебо е добре, на ФМ всичко е наред, имам снимки и клипчета.  Heart Eyes Взех си отпуск до края на седмицата, че ме боли кръста, трябва ми малко почивка и пак влзиам в крачка от понеделник. Ще ходя до като се чувствам добре, после ще взимам отпуска и болничини.

Нани, не остана за теб, ей сега ще мине месец и ще падне голямото чакане. Късмет!

Ето тук има малко снимки на бебо, вече е 6 см - голяма шушулка. Между другото докторът каза, че нещо стърчи, но е още рано да се коментира какво е.  Laughing
http://picasaweb.google.bg/rositsa.kelbecheva/13?authkey=JWpfzu3EgtM#

# 280
  • Мнения: 314
Eй,Дю,как си е закрило очичките само с ръчичка милото.Сякаш не иска да го снимате. Wink
Аз все още ям почти само тестени неща,още ми се гади SickКг за сега са само 2,ама шкембето е като за 2 пъти по толкова ooooh!Поне все още не съм местила дупката на колана,което пак е нещо.Дънките и панталоните са ми с ниска талия.Абе трупам на шкембе и паласки само май Rolling Eyes
Ронка: и аз се включвам при септемврийките,ама все едно си говоря сама.Може би е нормално все пак,много мами са сега и всеки си приказва и слуша само себе си...знам ли.Пък и мине се не минат 2-3 страници и все някой пита какво е ФМ или БХС.Доста досадно,което ми доказва всъщност,че всички четат между редовете май.
Анет:весело изкарване на празника довечера. Hug

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Рожден ден Анет! Нека всичките ти желания,бъдат мои пожелания!!!


Ей бременлийки,много сте ми сладки.радвам се като ви чета....и аз се вълнувам с вас Crazy

Ние сме си вкъщи вече цяла седмица Rolling Eyes

Докато отговоря за Клеевата тинктура ooooh!....и аз давам от седмица.НАН,дано бързо се оправяте.И други болнички ако има,бързо оздравяване  bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 309
Айде здрасти и от мен! Hug
Дю-снимките са феноменални!Не спирам да се удивлявам на чудото да си бременна!И аз много се радвам на всички бременнички-да сте ни живи и здрави!Нанни-наистина,ако имаш скорошни снимки дай насам! Hug
Жоржи-идвах във Варна на два пъти през отминалите две седмици.Първия път с кола,а втория път сама с влака и обратно с автобус.Но много набързо,та не успях да се обадя,за което много ме е яд-исках да видя малкия Друндел.Каква носталгия ме обзе последния път-не е истина-само човек,който е отраснал край морето може да ме разбере..
Иначе Влади е добре,не е боледувал изобщо,надявам се така да се задържи.Днес след кукления театър отидохме в парка и беше едно въргаляне в снега,една радост,едно щастие!Така и не му купихме шейна,утре ще поправим тази грешка.
А пък как се тръшка-ужас!Ако нещо не му изнася буквално се тръшва и ляга на земята!Независимо дали вкъщи или в някоя локва на улицата-направо кошмар!
Приемам съвети,че направо незнам!
Всички болнички да се възстановяват бързо! Hug

п.с.Арлина темата е направо  Shocked Shocked Shocked

# 283
  • Мнения: 2 483
Arlina темата е сега е четох,кво да кажа,човека търси помощ,ама му я заключиха  Laughing,
Я кажете вие дами как процедирате по тоз проблем  Crazy Thinking Thinking Thinking че не сме се питАли  Confused

Дю много сладки снимки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Моя мъж продаде колата миналата седмица,сега сме пеша,продава и апартамента от вчера,дано не сме и на улицата скоро ooooh!

# 284
  • Мнения: 314
Абе Ели каква е тази офанзива у вас?Къде ще живеете? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт