Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 730
  • 425
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
Яжте лук момичета Simple Smile И аз обожавам лук и чесън Simple Smile Днес издържах на прясно мляко 1,5 л, а утре съм на 920 гр кивита Simple Smile А ходих в наште и майка ми такива свински пържолки беше направила в тавичка с домати, че направо откачих, и чушки с чесънсе и задушени картофки - не ме питайте какъв кошмар изживях.
А сега аз пека едни пържолки на мъжа ми, правя му салатка и пак...кошмар...
Не ме упреквайте, момичета, че съм толкова драстична в почивката си, но само аз си зная колко е гадно да си бил близо 100 кг. И се боря вече 1 година. Тзои път с ваша помощ аз набрах скорост и мисля да стигна желаните кг. Цял живот съм била от 55-63 кг, но не и до преди 3 години, когато станах 97 кг.
Утре ще ви пиша какъв е резултата от 1 ден на прясно мляко. Но още съм и в мц.

# 226
  • София
  • Мнения: 6 010
Аби, ти да не би да си на някакъв вид млечно-плодова диета и аз нещо да не съм разбрала? В какво се състои?

# 227
  • Мнения: 94
БРАВОС! Много ме радват новите рецепти в албума!!!МНОГО!!! newsm51

# 228
  • Мнения: 1
Бяло Лаленце, да решила съм да бъда на т.нар. плодова-млечна диета една седмица, като редувам прясно мляко по 1.5 л на ден, а на следващия до 900 гр. плод. Втората седмица смятам да редувам кисело мляко и зеленчуци (салата). Незнам какво ще стане .... Но бъдете сигурни, че ще ви пиша. Дано успея. Разбира се след тези две седмици минавам отново на месце и зеленчук.
Ели, БРАВОС за линийката  Simple Smile

# 229
  • София
  • Мнения: 6 010
Аби, само по литър и половина мляко на ден ли ще пиеш? И на следващия по 900 грама плодове?!  newsm78 Това не ми звучи никак здравословно, но ти си знаеш!

# 230
  • Мнения: 13
Здравейте ,момичета!
Хубав отбор сте се събрали! Simple Smile
Можете ли да ме ориентирате колко кг сваляте на един цикъл от 24 дни,защото нещо зациклих с килограмите и се чудя сега коя диета да захващам. Тази определено ми допада ,защото обичам много салатки и не мисля ,че ще ми бъде трудно да я спазя ! 

# 231
  • София
  • Мнения: 6 010
bubolina_17, около 8-10% от теглото ти можеш да свалиш за тия 24 дни. Поне така казва едно от момичетата ни и аз съм съгласна.
Момичета, никакви ви няма днес! Засрамете се! Аз за вечеря си хапнах зеленце и утре най-вероятно ще си го доям и мисля да си спретна сармите от рецептурника Wink Утре сутрин ще се меря, така че се надявам на добри резултати.
Пожелавам ви хубава и минусова седмица!  Hug

# 232
Добър вечер,от утре и аз съм с вас,пробвах доста диети но след като ги спрях свалените кг. отново ги върнах защото след диетата ядях като невидяло.Аз имам проблем най вече с корема надявам се че ще отслабна ... Старта на диетата ми е от утре, ще си направя и линийката .А искам да попитам възможно ли е за 24 дни да се свалат 10 кг.?..

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 00:05 от santra

# 233
  • Мнения: 372
Относно сиренето:
искам да ви попитам дали тази нисковъглехидратна диета би имала успех, ако понякога хапваме сирене?
Бих издървала без др. забраненени храни, но сиренето все пак е повече белтъчна, отколкото въглехидратна храна.

# 234
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро, момичета!
Искам да ви се оплача, че съм много разочарована от резултатите ти. Свалила съм само -1,200 кг. но пък от сантиметрите съм на -7см, което ме навежда на мисълта, че както си и мислех тази сол и подсладител ме карат да задържам вода. Като си гледам в бележника друг път за същото време съм сваляла по 3кг. и около -10см. Не знам, бях мн разочарована, но няма да се отказвам, даже занапред ще бъда още по-стриктна! Вече никакви моркови и само чисто месо и кайма. Предишните пъти на диетата съм закусвала с кренвирш и кисела краставичка, а сега уж с по-качествено месо, но не знам дали това е правилна тактика  newsm78 Но явно и доматите си казват работата, така че и тях го намалям до минимум. Не знам на какво се дължи това при мен, но съм сигурна, че изведнъж ще сваля поне 2-3 кг, защото сега се чувствам леко подута. Вече ще си меря кг всеки ден да видим дали ще има някакво сваляне тази седмица, но пак в другия понеделник ще се отчета и със см.
Отивам да закуся сега като ще заменя домата с кисела краставичка. От днес за мен започва вторият семестър, така че едва ли ще мога особено да ви досаждам, особено днес с лекции от 09:30 до 19:30  Sick
santra, добре дошла!
За свалянето на кг мн си зависи, най-вече от това дали правилно спазваш режима. И по-горе съм писала за свалянето "около 8-10% от теглото ти можеш да свалиш за тия 24 дни. Поне така казва едно от момичетата ни и аз съм съгласна".
Innesse, добре дошла и на теб!
Има си отделна тема за нисковъглехидратната диета и можеш да погледнеш и там. Иначе си добре дошла и при нас, ти сама си решаваш какво ще хапваш, но за най-добри резултати е по-добре въглехидратите да се изключат напълно от менюто ти.
Успешен ден, момичета и хубава седмица!  Hug

# 235
  • Мнения: 94
Добро утро на всички сладурани!Аз съм в застой(може би защото днес е пълнолуние).
Лаленце , може би и на теб ти се отразява пълнолунието(задържаме вода) и се надявам утре вече да сме на минус(по-големичък).Поздрави на всички - от работа ще ви наглеждам после.

# 236
  • Мнения: 10

Добро утро на всички =) !
Ех , Лаленце ... стана ми мъчно като прочетох , че си се разочаровала . Недей ! Ще видиш наистина как ще ги смъкнеш изведнъж . Аз също мисля ,че задължаме покрай това пълнолуние . А на всичкото отгоре не мога и да спя ... което е просто ужасно . Честно казано вече ми писна да се чуда какво да ям , защото по принцип не съм много по месото и тия дни го въртях , въртях ... та сега просто предпочитам да пия вода . Не съм си правила серията от упражнения ... и те ме чакат . Сега като че ли ще започна с тях и ще си ударя едно душчи . Мисля си в края на тази седмица да се изтегля , давидя на къде отиват нещата . Но ми закъснява и просто откачам =( а ми се щеше да мине МЦ и тогава да видя как са килцата . Както и да е ... и това ще се реши в последствие ...
Хайде , волни птички =) 
Лек , спокоен и приятен ден от мен =) !

# 237
ДОБРО УТРО И ОТ МЕНЕ!ДНЕС ИСКАМ ДА ВИ КАЖА,чЕ Е ПЪЛНОЛУНИЕ,КОЙ БЕшЕ ЖЕЛАЕщ,ДА ГО НАПРАВИ С МЕН,ЗАПОчВА ОТ 16.50 СЛЕД ОБЯД,МНОГО СЕ НАДЯВАМ ДА МРЪДНА МАЛКО С ЛУННАТА ДИЕТА,чЕ УЖАС-ГОЛЯМ ЗАСТОЙ,ГОЛЯМО НЕщО!!!!ЛЕК И МИНУСОВ ДЕН!  bouquet

# 238
  • Мнения: 1
gitzeto , аз съм с теб Simple Smile
Е тая Луна вярно голямо значение има-аз съм се подула тая сутрин като балон - чак не мога да пвярвам.
А и започна да ми тече по-силно (мц).
Иначе от вчера съм -300 гр.
Внимавайте днеска с колоичествата момичета-при пълнолуние аз ям като вълк.
Да ви кажа аз с тия мерки не мога да се разбера-всеки път меря различно-ту повече, ту по-малко.

# 239
  • София
  • Мнения: 5 258
Абито,
мила оправи си линийката долу, пише че на 09.03, а ако гледаш в бъдещото кажи числата от тотото, така малко за разнообразие   bouquet

Мдаа явно и на мен луната ми влияе и аз съм подута Confused
А какво представлява лунната диета- чувала съм, че не се яде нищо, а се пие вода и зелен чай, но колко време? 24 часа ли?

Общи условия

Активация на акаунт