Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 754
  • 425
  •   1
Отговори
# 240
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРЕ СЛАДУРАНИ! НАЙ-НАКРАЯ МИНА УИКЕНДА ЗА ДА СЕДНА И АЗ ПРЕД КОМПЮТЪРА. ПАК НЯМАХ ВРЕМЕ ДА ПИША НО ПЪК СНОЩИ ВИ ИЗЧЕТОХ НАБЪРЗО. БЕБО ВЕЧЕ МНОГО СЕ СЪБУЖДА ВЕЧЕР И НЕ МОГА ДА СЕ НАСПИВАМ И СЕ ЧУВСТВАМ ВСЕ УМОРЕНА И МИ СЕ СПИ.
АБИ ЧЕСТИТА ПОЧИВКА-НОВА МИНИ ДИЕТКА newsm51
ЛАЛЕНЦЕ НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ РЕЗУЛТАТА Е ВИНАГИ РАЗЛИЧЕН КОГАТО ПРАВИШ ДИЕТАТА ЗА 2-3 ПЪТ.ТЪЙ ЧЕ НЯМА СТРАШНО.
ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ЛУНАТА МАЙ НАИСТИНА ВЛИЯЕ И ЗАРАДИ ТОВА СЕ ЗАДЪРЖА.
ЕЛИ7 БРАВО ВЕЧЕ СИ НА -8.500 ТИ СИ ШАМПИОН.
DREAM РАДВАМ СЕ ЧЕ СИ ТАКА МОТИВИРАНА И ЩЕ УСПЕЕШ.
ТАКА СЕГА ДА КАЖА И АЗ ДО ТУК СЪМ ВЕЧЕ 64КГ. ОСТАВАТ ОЩЕ 6 ДА СВАЛЯ.
АЙДЕ ЧЕ СЕ ОТПЛЕСНАХ И СТАНА ДЪЛЪГ ПОСТ А ЛИНИЯТА ЩЕ Я ОПРАВЯ УТРЕ.

# 241
  • Мнения: 1
rainy...  newsm62
Елица е нашия шампион засега в свалянето на кг.
rainy... , мисля, че се приемат само вода, чай и плодове са позволени. Гицето никва я няма да ни каже. При мен е лесно днеска съм на кивита, а утре пак на мляко така, че се вписвам в лунната диета. Тая лунааааааа направо ни е... майката...

# 242
  • Мнения: 295
здравейте и от мен.минавам само да ви кажа здрасти.още ми закъснява и направо ще се пръсна,незнам защо така,никога не съм имала проблем с МЦ.За лунната диета 24 4аса само вода,чай без захар и фрешове може,но в нашия случай само водичка и чай,аз ще я правя почти не пропускам ако устискате 24 4аса минуса е гарантиран.
УСПЕХ.

# 243
Днеска ли сте на луна диета момичета,поне и аз щях да я правя но сутринта хапнах едно кюфте.

# 244
  • Мнения: 1
Сантра, спокойно пълнолунието е чак от 18:50.
Кога са лунните фази през месец февруари?
Първа четвърт – 02.02.2009 г. – 03:14 ч.
Пълнолуние – 09.02.2009 г. – 18:50 ч.
Последна четвърт – 17.02.2009 г. – 01:38 ч.
Новолуние – 25.02.2009 г. – 5:36ч.

Всички, които са спазвали лунната диета знаят, че тя се състои в това – по време на лунните фази да се приемат само течности: минерална вода, пресни сокове без консерванти, билкови чайове.

# 245
  • Мнения: 94
Хей!Привет на всички.Аз се гласях с Маргото да правя лунна,ама с тая скумрия ,дето ще я пека довечера май ще пропусна този път.
Шампион...ама тази сутрин пак задържам. #Cussing out..Ако не мръдна близките дни минавам на пилешко,че не е мазно и риба.
Полинка,казвай как върви "смесения режим".
Поздрави на всички и на Абито специално.

# 246
  • Мнения: 1
Ели, ще си позволя да ти пиша от името на Поли. С нея се чухме по скайпа и каза, че в момента задържа, но тя е пила фанта и некви хапчици от някво заведение за бързо хранен-забравих му името.
Ели, защо задържаш  smile3518 Някои урочасва, но аз ще го открия и горко му после  smile3513


 

# 247
  • Мнения: 13
Хайде бройте ме и мен в групата(ако ме приемате де),дано да удържа положението! Често излизам с приятели и затова ми е трудно да спазвам някакви диети от рода на 16 грама жито и аромат на мед . С тази мисля,че няма да има проблем в това отношение. Пък и си купих вчера нови дънки-тесни-така че имам стимул!
Прекрасен ден на всички! Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 5 260
Хайде бройте ме и мен в групата(ако ме приемате де),дано да удържа положението! Често излизам с приятели и затова ми е трудно да спазвам някакви диети от рода на 16 грама жито и аромат на мед . С тази мисля,че няма да има проблем в това отношение. Пък и си купих вчера нови дънки-тесни-така че имам стимул!
Прекрасен ден на всички! Hug

Добре дошла  Hug ,

Наистина хубавото на нашата диета, че винаги има какво да похапнеш на заведение  Peace Пожелавам ти тесните ти нови дънки да ти станат даже и широки  Flutter

# 249
Абито-а след 18:50 ч. примерно нищо ли не трябва да ям само течности до другия ден нали.смисъл до 04:00.

# 250
  • Мнения: 1
Сантра, пии вода и чай. Но ако не издържиш хапни някакъв заленчук или само варени яйца. Каквото си избереш. Въпроса е максимум да намалим храната.

# 251
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, съжелявам че ме няма тези дни, но се дължи на това, че съм много болна и се питам дали не е от диетата, въпреки че приемам витамини редовно? Някой може ли да ми каже? А и направих почивка малко в събота и неделя, защото имах рож.ден та незнам, направо ми е ужасно,,,,,но пожелавам на всички останали които нямамат моят проблем безпроблемно отслабване....

До скоро!
Ще пиша пак когато се чувствам по-добре, въпреки че днес пак се храня по диетата.
Обяд- задушени зеленчуци

# 252
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Искам само да ви споделя че съм почти към края на диетата, а съм свалила само 2 кг.което много ме трвожи мислех си че ще отслабна повече остават ми още 7 дена дано да отслабна поне още 2кг.после ще си дам малко почивка 7 дни на разделно хранене незнам дали не е много дълаг период 7 дни ако може да ме посъветваите ако трябва по малко дни да ям разделно и после още един цикъл от 24 дена на диета и дано сваля тези излишни 10 кг.

МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА РЕЦЕПТИТЕ СТРАХОТНИ СА радвам се че споделяте рецептите си (аз наистина не съм добър готвач и затова ми беше трудно да измисля какво да сготвя само когато съм на диета ми се налага да си готвя затова наистина съм Ви много благодарна)

# 253
  • Мнения: 0
Даже си промених линийката, но ще чак утре май актуална...

# 254
  • Мнения: 0
аааааааа забравих да напиша за отчета
вчера сутринта само кафе
на обяд руло стефани с зелена салата
на вечеря пилешка супа пак със зелена салата

а днес
сутринта пак само кафе
обяд пиле със зеле беше горе доло вкусно
вечеря пържолки и за салатата още не съм го измислила

много ми хареса рецептата с воденичките и лукът та мисля да си я сготвя за утре

Айде лек ден засега!

Общи условия

Активация на акаунт