Изкачване на стълби

  • 17 976
  • 45
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 63
Здравейте на всички. Тъй като отдавна се опитвам да сваля излишни килограми, но в бедрата и дупето имам огромен излишък реших да включа като упражнения изкачването на стълби. Живея в голям блок и от днес започнах. Този път реших да не правя драстична диета, тъй като от пробваните до момента кръвното ми изиграваше лоша роля... В момента съм с мускулна треска а изкачих, при това бавно, само два пъти 13 етажния ни блок. Много съм се запуснала - едва дишах. Прочетох, че при упражнения е хубаво да се дава почивка от един ден, затова утре ще пропусна /и без това едва ли ще имам сили/.
Някоя от вас изпитала ли е този метод? Има ли резултати? Много ще се радвам ако някой ми отговори или пък просто да започнем заедно за да си даваме кураж.  Hug

# 1
  • Мнения: 350
Аз не мога да пиша за резултата защото започнах скоро да изкачвам стълби. Но ми е интересно някой да сподели как стоят нещата.Живея в къща и разполагам само с три етажа  Mr. Green затова ги изкачвам всеки ден.

# 2
  • Мнения: 673
За кардиото не е нужна почивка от упражненията. Но тъй като си в началото, можеш да започнеш през ден или два и другата седмица да увеличиш честотата. Ако си с много кг за сваляне, следи си коленете да не се обаждат. А за слизането: директно ти препоръчвам асансьор.
Иначе методът е безгрешен, отслабвала съм така. Най-добре е сутрин на гладно след чаша черно кафе. Около 3 пъти по-ефективно е отколкото в останалата част на деня.

# 3
  • Мнения: 305
Не съм пробвала, но съм чела, че е много полезно вертикалното натоварване, но внимавай, защото натоварвало сърцето. Пак казвам, само съм чела.
Успех!

# 4
  • Мнения: 701
Да, натоварва сърцето, но от ден на ден ще ти става по-леко. Трябва в началото с по-бавни темпове, а не да се изсилваш още от началото.
Ми аз кат имам само пет етажа - колко пъти на ден трябва да ги кача? Нямам асансьор.

# 5
  • София
  • Мнения: 807
Спирам да ползвам асансьор! 70 стъпала в офиса - по 2 пъти на ден... не е много, но е повече отколкото нищо!  Sunglasses

# 6
  • софия
  • Мнения: 63
Дани - радвам се, че не съм само аз, която изкачва стълби  Hug
буболечка - еми аз и да искам не мога да се претоваря ... толкова съм обездвижена, че не знам направо. Днес почивах, че мускулната треска не ми позваляваше да ставам от работното си място - ходех като патица цял ден, но утре сутрин преди работа пак ще изкачвам. Само два пъти сигурно ще са пак, дано да ми е поминало малко, че поне това да успея. Дано свикна бързо. Спрях хляба, сладкото /с него не съм сигурна колко ще издържа заради кръвното, но ще се постарая/ - дано да смъкна някой друг сантиметър   #Crazy
За колко време смъкна кг по този начин - съчетаваше ли с нещо друго - извинявай за въпросите, но ми се ще да имам повече информация и най-вече надеждата че някой е успял по този начин  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 807
Вижте какво ми се изпречи пред погледа преди малко:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3661

# 8
  • Мнения: 1 883
А вместо стълби, става ли със степер?

# 9
  • Мнения: 287
На мен в залата ей това ми е любимия уред. Опрелено стяга  седалището и долната част на корема.

# 10
  • Мнения: 1 883
На мен в залата ей това ми е любимия уред. Опрелено стяга  седалището и долната част на корема.

Много е яко,то си е направо изкачване на стълби. Mr. Green

# 11
  • софия
  • Мнения: 63
Вижте какво ми се изпречи пред погледа преди малко:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3661
- това много ме радва  Flutter

На мен в залата ей това ми е любимия уред. Опрелено стяга  седалището и долната част на корема.
- ееее това е страхотно - обаче като му видях цената, ако я платя ще отслабна само от парите които съм дала  Joy  много е хубаво че можеш да му се радваш в залата.
Аз днес отново изкачвах стълбите, ама издържах само 10 минути ... е много е натоварващо - кога ли ще успея повече  newsm78

# 12
  • Мнения: 350
Страхотен уред #Crazy.

# 13
  • Мнения: 1 883
Мда, ама  и цената си я бива! Shocked

# 14
  • Мнения: 418
до къде стигнахте с изкачването?
нали не само до съзерцаване на уреда Mr. Green/верно е страхотен/

Общи условия

Активация на акаунт