Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 717
  • 425
  •   1
Отговори
# 30
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Лаленце,благодаря! HugИ аз си го помислих,ама реших за сигурно да питам. Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 6 010
И мен ме има вече в албума, но не можах да намеря снимка дето да съм по-слабичка и да съм сама на нея, но продължавам да търся.

# 32
  • Мнения: 94
Я! Каква си сладуранка:)!На мен ми приличаш на 50 килограма,а не на 62.
Абе момичета,на кой е ненадписаната снимка ,за да я надпишем?
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!  food010
Аз задържам на 83 днес .нямам нарушения- даже млякото с кафето спрях.А съм гладна като вълк.Не можах да се запиша на 1-ва страница,но ви обещавам,че и този път най-много килограми ще сваля аз и то без никакъв спорт Joy.Успешен и спокоен ден на всички  newsm51

# 33
  • Мнения: 2 131
Добро утро! Хубав ден желая на всички!  newsm51

# 34
  • Мнения: 94
За отчета: закуска - 2 пържени яйца с 1 ч.л. олио и половин купичка пилешка супа  с моркови и лук.

# 35
  • Мнения: 0
добро утро момичета,

Аз нещо не съм изпълнена с енергия днес, незнам защо е така....
Чесно да ис кажа ми омръзна да ям все едни и същи неща и трябва да рзнообразя, но незнам с какво???>>>>???

Дайте някакви идеи, за вечера, че наоняд съм на рабта и ям това, което се предлага в близкия "тропс"

# 36
  • Мнения: 1
Добро утро.
Ели. много си активна тази сутрин. Вече започна да ми липсваш  newsm17
Аз отново си стоя на същите кг. и се върнах назад във времето, за да изчисла точно колко време ги задържам. Значи на 25.01 съм била 81 кг, и по мой изчисления 80 кг задържам точно 5 дни (а имам чувството че, са цяла вечност).
Днес ще си хапвам супичка без да се ограничавам. Супата е пилешки бутчета брз кожа, моркови, лук, сухи чушки, домат , застройка яйце и поръсена с магданоз.
Колко време продължава задържането?

# 37
  • Мнения: 2 131
Дайте някакви идеи, за вечера, че наоняд съм на рабта и ям това, което се предлага в близкия "тропс"
Не знам дали ще съм ти от полза, но аз снощи си направих задушени гъби, резенчета патладжан и пилешко месо. Стана вкусно. Прибавих и салата зеле.   chef

# 38
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.Аз тези дни не съм се разписвала.За ненадписаната снимка може и моя да е.Аз от  три дни задържам, но събота и неделя прегреших с по една ракийка и се съмнявам че е от това иначе всичко си спазвам стриктно, но първите 7 дни се чувствах прекрасно, а от вчера нещо взеха да ми изчезват силите и немога да си обясня защо.Нямам никакво намерение да се отказвам.

# 39
  • Мнения: 0
Пак оплесках нещо с линийката така и неможах да я оправя.Нещо изчезна ама как я скрих и аз незнам.

# 40
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА! АЗ ПАК СЪМ НАБЪРЗО. ЗА ОТЧЕТА СЪМ НА +0.500 МОЖЕБИ ЗАЩОТО ЧАКАМ МЦ В ЧЕТВЪРТАК И ЗАТОВА Е ТОЗИ РЕЗУЛТАТ.
ЕТИ ПОДКРЕПЯМ ТЕ И ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ МАЛКИЯ БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВИ.
ЕЛИ7 ИЗВИНЯВАМ СЕ НО БИ ЛИ НАПИСАЛА РЕЦЕПТАТА ЗА ПАЛАЧИНКИТЕ ОТ ЖЪЛТЪЦИ И ДРУГИТЕ СЪСТАВКИ ЧЕ НЕ ПОМНЯ ВЕЧЕ В КОЯ ТЕМА БЕШЕ.БЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
АЗ ЩЕ БЯГАМ ЧЕ МАЛКИЯ ЧОВЕК ПАК НЕЩО Е НЕДОВОЛЕН. ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ.

# 41
  • Мнения: 94
Палчинките дето ги правих са си съвсем обикновенни.Те не бяха за мен Поли Praynig..
Мен днес ме гони глад - добавих междинна закуска  пушени свински ребра,малко мазнички + един домат.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 010
Ей, какви сте ми ранобудни!   bouquet
Аз сега пия кафе, каквото иначе не пия, но бях отчаяна - едвам станах от леглото и то със третата аларма а и мускулите страшно много ме болят от тая аеробика, днес ще направя само осем минутната програма  jump , може следобед и малко newsm39 . За закуска си правя три карначета, че имам нужда от сили и ще си нарежа един домат.
Ели, аз на снимката съм с 4кг. по-малко от сега и вече се движа към нездравословно тегло, което е особено вредно на моята възраст, когато тялото ми още се развива. Иначе си имам и дупе и всичко хич не е да не ми трябва диета.
За обяд имам от мусаката и ще си нарежа салатка, за вечеря майка ми спомена нещо за патасу с домати и лук на фурна.
mi_sta, в първия пост на темата съм се постарала да включа доста разнообразни храни, ако искаш хвърли едно око там щом си се изчерпала откъм идеи  Peace
Аз вчера погълнах един литър чай от мента и един литър вода, днес чаят ще е от лайка.
Айде по един чай от мене

# 43
  • Мнения: 0
Благодаря лаленце!!!! Laughing

# 44
  • Мнения: 1 620
За обяд хапнах 2 пържени яйца  без олио в тефлоновия тиган и малко задушени зеленчуци от замразените миксове. За вечерв още не съм решила може сао салатка.

Общи условия

Активация на акаунт