Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 779
  • 425
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 262
За рецептите и аз попитах в самото начало, но момичетата казах, че нямаме нужда от такава...
Аз все още съм ЗА такава темичка, че ще ми е от полза като съм изморена и не мога да мисля нищо да хвана и да прочета просто нещо такова  Hug

# 91
  • Мнения: 0
Наистина ще е много хубаво да има рецепти защото и не мен ми омразна да се чудя какво да си приготвя за хапване.И ако може някой да ми каже как става захранването какво трябва да ям като минат тези 24 дена

# 92
  • Мнения: 94
Привет и от мен!
Да ви кажа първо за темата с рецептите- няма смисъл ,след като темата на Дюкан е тъй богата.Просто като четете от там избирайте рецепти ,които са с нашите разрешени продукти.
За отчета - закуска пилешко роле и краставичка.Обяд - мазни пушени свински ребра..
Полиииии...не съм изненадана,защото знам Wink...Сама ще се сетиш откъде Laughing
starla да прочете предните теми - там пише..

# 93
  • София
  • Мнения: 5 262
Ели, хайде да не изгадняваме като Дюканките   bouquet
Старла : желателно е в почивката да се храниш разделно, а за разделното хранене има отделна тема пак тук в подфорума  Peace
Колкото до дюканските рецепти в 90% се съдържа нискомаслен млечен продукт, което при нас е забранен, така че не е лесно да си избереш рецепта наистина, пробвала съм  Flutter

# 94
  • Мнения: 10
За рецептите - попрочетох доста от нещата написани от Дюканките ... обаче почти във всяка тяхна рецепта има нещо , което ние не бива да ядем ... Не знам ... Вие сте тук от повечко време и сте наясно с нещата ... но някак си би било по-лесно за всяка от нас ... тъй като идва един момент , в който си адски гладен , а ти е писнало от всичко ... За мен това е хубава идея , но все пак - както прецените вие , така и ще бъде =)
Току що "изсърбах"  Rolling Eyes две купички със супа и си напълних корема с вода =) Да видим до кога ще държа ... Сега отивам да си гледам сериалчето , а вие помислете за рецептите =)

# 95
  • Мнения: 94
Пак има нова ненадписана снимка.На кого е,че да я надпиша?Пишете име,година ,килограми...

Не "изгадняваме" ,просто подтикваме новите да четат ,а не да питат през 2 реда кое се яде ,колко и кога се яде.Къде пък ги видя тези 90 % с нискомаслен млечен продукт?.ХАХАХАПодкрепям доста често мненията ти (макар и негласно),но с това последнототрудно  мога да се съглася.И тъй като ти си много "ЗА "предлагам ти да направиш рецептурника ,а ние ще ти пращаме на ЛС рецепти.Пък като си готова ще изпратиш линка на Лаленцето да го постне в новата тема...Ей сега "изгаднях " май,но е справедливо като искаме нещо всеки да се включи с  помощ(така ,както аз и Абито се занимаваме с албума,ровим за таблици,правим линкове,а Лаленцето се грижи за всичко останало).
Бе на теб къде ти е снимката в албума?
Прегръщай рецептурника с 2 ръце ако си още "за" - аз ще ти помогна. Peace

# 96
  • Мнения: 0
Ели, това за "НОВИТЕ", че не трябва едва ли не да питат е тъпо според мен. Аз лично бих отговорила на който и да е въпрос, в крайна сметка това е ФОРУМ!!! То човек да го е страх да попита направо!

И според мен това деление на НОВИ и СТАРИ е малко...............нали се сещаш, в карайна сметка всички сме с обща цел. Аз лично да си призная нямаше да издържа толкова време, ако не чета този форум.
Така, че хайде да се усмихнеем и СЛАБЕЕМ здравословно.

За протокола- омлет(натюр) + 1наденичка!
Усмихнат ден на всички!

# 97
  • Мнения: 94
Миличка mi-sta, това което съм писала е моята позиция и моята гледна точка!Всеки си има позиция и ако не си забелязала,аз съм била от хората,които най-много и най-често се включват в тази тема ,за да дадат нанякого отговор,кураж или подкрепа....За мен всеки ще е нов, докато не направи един цикъл!Не си ли забелязала,че доста от девойките тук пита неща,които ги пише в основната първа страница?Какво са чели според теб тези момичета???
Аз съм усмихната винаги и слабея с кеф...
А що се отнася за делението ,за което".........нали се сещаш" - не , не се сещам.Аз смятам да ставам ветеран в тази тема  до лятото, а може и повече ......Моето мнение е моят светоглед и отново ще го кажа(изглежда във всяка тема се налага да го пиша по веднъж):Моето мнение е важно за мен!Не задължавам и не обременявам никого с него!

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 13:53 от Elica7

# 98
  • Мнения: 1
Здравейте, за днес като се отплеснах, че чак сега сядам - като ме е хванала една треска за почистване та ме друса вече два дни.
Незнам направо откъде да почна....При мен момичета нищо ново - закъснява ми вече 4 дни мц и познайте кг си стоят-но нали знаете, че аз не губя надежда.
Dream*Catcher, нямам нищо против да споделям рецепти, аз на няколко пъти написах как си правя зелевата салата и т.н. Какво пък толкова сте се вманиачили в тия рецепти - все едно диетата ще е цяла година и вече така ви е писнало от месце на скара и салатки, та искате да ядете секви бъркочи без витамини.
mi_sta, прочети внимателно поста на Елица, която е права. Не се прави деление на нови и стари - всички сме едно и то под общ знаменател - пухкавелки. Аз може да съм отскоро, но забелязах, че на 30 страници примерно има 7 поста максимум, които се отнасят наистина за диета, за резултатите, за изкушенията и т.н. Всичко друго са въпроси от рода на : "Мога ли да пия кола?", "Мога ли да си пия кафенцето с мляко?", Може ли да ям боооооб и тин тириминтири? Изинете ме, но мястото ни е ограничено-и ние сме си виновни именно, чрез празнословието, с което пълним темите и после новоприсъединилите се не чета. Та какво да четат....Вместо да се надъхваме кой какво е правил, какво е ял, какви упражнения е правил - ние се питаме за неща, които Бялото лаленце се трепе да прави на всяка първа страница от темата.
П.П. Аз мисля, че 99% от вас са съгласни с мнението ми и за което им благодаря  newsm47

Моето меню днес: закуска-кафенце, обяд печна скумрия на скара с печени чушки, а за довечера ще правя супа: пиле в саламура и дробчета по селски.

# 99
  • Мнения: 1
Kurnianos
Elica
polinakoleva
tea-fea
eti_88
beba28
puhtulka
mimi82
roni
Veniz
White_tulip
sisilota

Благодаря на всички тези момичета, които наистина се чувстват съпричастни (дори и тези, които ни напуснаха) и са сложили снимки в албума ни. А другите, които се срамуват-нека си правят диетите сами с комшийките.
mi_sta къде си, че не те виждаме  smile3507 

Не искам да звуча саркастчино или злобливо, но момичета точно за това е форума една обща цел, една идея и всичко се постига, когато сме всички заедно, а не да се цепим и да надничаме само във форума, извличайки само ползата и да се блъскаме в гърдите, колко сме милосърдни. АКО ТРЯБВА ЩЕ СИ КРЕЩИМЕ-НО ТРЯБВА ДА ПОСТИГНЕМ ЖЕЛАНИТЕ КГ. smile3521

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 14:12 от Абито

# 100
  • Мнения: 0
АБИТО така казано и аз се съгласявам, но това с "новите", е малко странно. Тук както казваш ти няма нови стари, всички сме пухкавелки.



А Ели като казвам , че пожелавам да се усмихваме и слабеем здравословно, нямам предвид че ти не се усмихваш,. Искам да кажа само да не издребнявате, и ако прочетеш внимателно, ще разбереш....

Хайде сега спирам да пиша, че да не заемам от ценното ни пространство, което от повтарящи се питания, се заема от  обяснения - ненужни.

 Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 101
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Suzza, добре дошла  Hug
Би ли сподели колко кг си и каква е целта ти? Друг път шравила ли си я тази диета и ако отговора ти е положителен-какви резултати постигна.

Абито, сега съм 63 кг  Embarassed, искам поне 56-7 кг да стана.... Бях на диета преди 4 год, тоя гръка Ипократис. Когато започнах диетата бях 57 кг и трябваше да стана 50 кг според него. Издържах около 3 седмици и станах 55-4кг, като междувременно ходих и на тае бо. Като спрях диетата, продължих с тае бо, но кг започнаха да се връщат. И така, когато забременях бях 63 кг, по време на бременността качих 8 кг, но като родих пак си бях 63 кг. Вече 1 година имам дете, като лятото започнах да отслабвам много бързо. Аз се радвах, но се оказа, че имам хипер функция на щитовидната жлеза и за това слабея. Бях станала 56 кг ( супер) ама за кратко, Като се оправи жлезата и лека по лека по 1 кг на месец и на , сега съм пак 63!!!! Никога не съм била дебела или слаба, ама като гледам може скоро да стигна 70 кг..... И за това реших да се пробвам с тази диета, да видим  Wink

В тоя ред на мисли имам още питания за някои храни: китайско ( пиле със зеленчуци), хайвер и горчица - може ли да се ядат?

# 102
  • Мнения: 0
Kurnianos
Elica
polinakoleva
tea-fea
eti_88
beba28
puhtulka
mimi82
roni
Veniz
White_tulip
sisilota

Благодаря на всички тези момичета, които наистина се чувстват съпричастни (дори и тези, които ни напуснаха) и са сложили снимки в албума ни. А другите, които се срамуват-нека си правят диетите сами с комшийките.
mi_sta къде си, че не те виждаме  smile3507 

Не искам да звуча саркастчино или злобливо, но момичета точно за това е форума една обща цел, една идея и всичко се постига, когато сме всички заедно, а не да се цепим и да надничаме само във форума, извличайки само ползата и да се блъскаме в гърдите, колко сме милосърдни. АКО ТРЯБВА ЩЕ СИ КРЕЩИМЕ-НО ТРЯБВА ДА ПОСТИГНЕМ ЖЕЛАНИТЕ КГ. smile3521



mi_sta къде си, че не те виждаме  ?
Какво имаш на педвид с тези думи?


и нека ти кажа, че звучиш точно, ЗЛОБНИЧКО!!!


Нека сега аз да не прозвуча злобничко, но явно липсата на въглехидрати ти се отразява......

# 103
  • Мнения: 1
"и нека ти кажа, че звучиш точно, ЗЛОБНИЧКО!!!
Нека сега аз да не прозвуча злобничко, но явно липсата на въглехидрати ти се отразява......"
отговора ми към теб МИ-СТА е  smile3507

Суза, благодаря, че сподели с нас - сега сама ще се учудиш на добрите резултати от нашата диета. Не мога с точност да ти отговоря, но аз мисля, че в пилето по китайски има нишесте (те китайците във всичко слагат), за горчицата - според мен може, но ограничено, аза хайвера съм категорична, че може да си го хапваш без никакви угризения и притеснения.

# 104
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Абито, сърдечно благодаря за отоговора  Hug

Общи условия

Активация на акаунт