Писна ми от вагинални гъбички!!!!!!!

  • 59 628
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
А пробвала ли си със сребърна вода....
Сега търсих инфо защото  педито ни го изписа за промивки на носа на детето, но има доста широко приложение и ако не помогне, то поне и не вреди...

http://arcol.hit.bg/ ето ти инфо ако те интересува....

# 16
  • Мнения: 2 603
Аз пробвах, но не ми помогна. Предполагам, че при всеки е различно.

# 17
  • Мнения: 17
Пробвай с чиста вода в която има сода бикарбонат- една чаена лъжичка на 1л. Направи си вана и се накисни около 3-4 мин. Това лечение е от една испанка- аз не съм го тествала лично, но тя е много вогата и образована и сподели, че само това помага при нея. Не е вредно - правеше го дори и през бременността си, след консултация с лекар. Но и партнорът трябва да се лекува.

# 18
  • Мнения: 1 085
Е от 2 години не ми се беше случвало и ето.чук чук-пак сме ние тъпите гъбички.Понеже съм в чужбина и нямам лекар за сега но пък си имам клотримазол и смятам с него да се мажа.Нали няма да ми навреди?А това с ваната и содата още събота ще го пробвам.

# 19
  • Мнения: 1 949
А какви са симптомите за наличие на гъбички?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 44 121
А какви са симптомите за наличие на гъбички?  newsm78

предимно силно бяло течение.
парене, сърбеж, остра миризма на течението...разни такива красоти....

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 19:12 от Angel_Dust

# 21
  • Мнения: 493
И аз съм с същия проблем , въртя се в порочен кръг

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 19:23 от Дандулина

# 22
  • Мнения: 293
И аз,и аз.... #2gunfire

# 23
  • Мнения: 15
Пробвай с чиста вода в която има сода бикарбонат- една чаена лъжичка на 1л. Направи си вана и се накисни около 3-4 мин.

На мен ми помага нещо подобно: промивки със отвара от лайка в която разтварям сода /около половин лъжичка сода 300 мл отвара/ Определено облекчава, иначе съм пробвала различни препарати изписвани от лекари, но от най-малкото нещо гъбите пак се появяват... Така че спрях да се тъпча с какво ли не, забелязах, че памучното бельо, описаната промивка, измиването само с вода след всяко ходене до тоалетна, редовното хапване на кис.мляко, сирене и спаначена салата /колкото и смешно да звучи/ ми помагат много повече отколкото голяма част от препаратите... А и не е за подценяване факта, че така дори и да се появят поне при мен са в много по слаба форма, отколкото след лекарства.
Това обаче е личен опит и не съветвам никого да предприема самолечение (или самооблекчение  Crazy ). Разбира се консултацията с лекар е задължителна и необходима, стига да намерите такъв, на когото да се доверите.
 Grinning

# 24
  • Мнения: 2 603
Оф и аз съм в това положение, пих фунгулон 7 дена и пак имам парене и лек сърбеж... в момента съм в цикъл и няма как да правя промивки, но щом ми свърши мисля да си направя промивка с лайка или смрадлика и това със содата... иначе за Клотримазола не вярвам да навреди, аз се мажа, ама не знам дали ми помага... И ми писна да пия хапчета, просто не мога вече.  Cry В понеделник пак съм на лекар и се сещам как ще ми предпише поредното лекарство  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт