Какво е най-добре за сваляне до 5 кг ???

  • 11 981
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Предполагам, че има доста от вас, които също като мен искат да свалят до 5 кг. Предлагам да съберем мнения и опит в тази насока.
...

# 1
  • Мнения: 1
И аз искам да сваля 5-6 кг,за година и половина напълнях с 8 кг,сега съм 60 #Cussing out,чувствам се ужасно.Приятелките ми са слаби,имам страшен комплекс.Нямам желание нито да си купя дрехи,нито за нищо,а като знам преди не можеш ме изкара от магазините.Не мога да и обясня как го допуснах,много е гадно.Сега имам корем,като седна е на 2 пласта,краката ми са дебели,ръцете също.Минахх на 2 номера нагоре,това е ужасно. Praynig PraynigЩе следя темата и ако някой има идеи как да стане свалянето на кг нека сподели. Praynig

# 2
  • Мнения: 189
Аз да си призная бях 4-5 дни на Дюкан, но явно защото съм с ниско кръвно, докато бях ударния етап постоянно ми беше лошо, виеше ми се свят. И спрях, въпреки че успях да сваля 2 кг за периода

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Най-доброто е хранителен режим, спорт и вода. Аз съм жив пример за това, че може да се падне под обичайното ти през последните години тегло без жестоки диети и ограничения.

# 4
  • Мнения: 564
Най-доброто е хранителен режим, спорт и вода. Аз съм жив пример за това, че може да се падне под обичайното ти през последните години тегло без жестоки диети и ограничения.
Точно това мислех и аз да напиша!  Peace Не става с диета, става с промяна на начина на живот - спортът като част от ежедневието и промяна на хранителните навици. Hug 
Е, не става бързо, но пък е за постоянно.. и след време няма да се чудиш пак.

# 5
  • Мнения: 4 344
и аз искам толкова да сваля и да се успокоя..
смятам да стоя седмица на различни режими..
успех на всички! Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 927
и аз искам толкова да сваля и да се успокоя..
смятам да стоя седмица на различни режими..
успех на всички! Peace
Като казвам режим нямам предвид диета от типа на Японско чудо, Зелева супа и т.н, а здравословно и пълноценно хранене по 4-5 пъти на ден.
Всичко друго води до временен ефект като загубата на кг не е от мазнини, а от вода и мускули.
Имайте предвид, че не кг са важни, а %-та телесни мазнини и 50 -те кг, които сте сега може да са доста по-различни от 50-те, които сте били преди 5 години.

# 7
  • Мнения: 189
Mira_V, Сподели как организираш едид твой ден- какво ядеш, какво спортуваш? Мисля, че за всички, които следят темата ще е интересно...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Ще дам за пример днес какво съм яла:
1.Закуска 200гр кис.мляко с накиснати от вечерта в него 3 супени лъжици мюсли. Под мюсли разбирайте микс от овесени, ръжени, ечемичени ядки, сурови слънчогледови и тиквени, стафиди, без добавка на захар. Слагам си една чаена лъжица мед
2. 2-ра закуска - шепа сурови ядки - микс
3. Обяд - сандвич от пълнозърнесто хлебче, пилешко филе, сирене чедър, кашкавал, домати, краставици, маслини
4. Следобедна закуска - шепа сурови ядки и една ябълка
5. Вечеря - Салата от домати, краставици, зехтин, маслини, много сирене и кашкавал

Днес не е много добър денят, защото няма достатъчно протеини. По принцип хапвам месо, яйца, извара за вечеря с домати, краставици.
Всеки ден е различен, но се опитвам да спазвам основния принцип - избягвам въглехидрати следобед и вечер.
Не е проблем на обяд да се хапват картофи, ориз, пълнозърнести спагети, но не и на вечеря.
Тренирам 3-4 пъти седмично, ходя във Fitcurves
Кафето го пия с кафява захар, но от тази истинската, която е тъмно кафява и влажна.

Единствено с водата не можем да се разберем, но се боря да увеличавам количеството.

# 9
  • Мнения: 4 344
Mira_V,благодарско!  bouquet  bouquet  bouquet
сподели ръст и кг,ако може, и от колко кг си започнала,за колко време си ги постигнала.. Shocked

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Mira_V,благодарско!  bouquet  bouquet  bouquet
сподели ръст и кг,ако може, и от колко кг си започнала,за колко време си ги постигнала.. Shocked
Висока съм 165 см, 51 кг. Започнах с този начин на хранене и спорта края на м.Април от 58 кг. За последно 50-51 кг съм била преди 9 години, а след това винаги 58-60 нагоре. Не на последно място свалих 11% телесни мазнини.  Peace

# 11
  • Мнения: 189
Mira_V, благодаря за инфото  Hug

# 12
  • Мнения: 564
 Ха-ха, Мира, ти си моята режимна близначка! Включително и за спортуването във Кървс! Mr. Green Само дето аз съм в София  Sad Иначе аз се храня по същия начин като теб - въглехидрати вечер не ям, наблягам на белтъчините (които си изброила), ограничавам мазнини (но не ги изключвам, а наблягам на 'полезните' такива), избягвам захар и всичко захарно, наблягам на изделията от пълнозърнесто брашно. Мнооого рядко се случва да ям тестени от бяло. Междинните закуски често ми се състоят от плод (свеж или сушени дребни плодове) като следобедите гледам да са от по-ниско захарните - цитруси, киви, дребни плодове.
Само че аз кафето го пия чисто и с водата се справям много добре  Crazy
Започнах да се храня така от средата на юни месец след консултация с диетолог. Преди това години съм се лутала между какви ли не диети, гладувания, отслабвания, дебелееня, мъкииии... ooooh! И най-интересното е, че откакто се храня по този начин, сякаш магически изчезна невероятната ми лакомия за сладко! Нито ми се е прияло, нито ми липсва при все, че всяка събота и неделя в къщи ми размяткват едни палачинки с Нутела  Twisted Evil Ей това му е най-хубавото - даваш на организма всичко необходимо и той не се измъчва и не 'крещи' за натъпкване. Та така....  Hug Забравих да спомена, че отдавна съм изхвърлила от менюто си всякакви безалкохолни, натурални сокове, хамбургери, менюта от ресторанти за бързо хранене, вобще всякакъв джънк. Проблем ми бяха сладко и тестени.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Еее Bobeto, радвам се, че срещам съмишленик по отношение на храненето и спорта  Simple Smile
Аз по същия начин като теб не изпитвам глад към сладкото и приемам храненето не само като начин за отслабване, но като нещо хубаво, което правя за здравето си.
Доволна ли си от Кървс и резултатите?
Иначе всички, които имат да свалят онези последни 5 кг само това е начина за качествено изчистване.
Ако някой се интересува повече може да прочете в bbteam дневниците на момичетата и да се ориентира в храненето. Вярно е, че повечето там тренират с тежести, но по отношение на храната е много полезно.

# 14
  • Мнения: 4 344
 Mira_V,благодаря ти много!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт