Какво е най-добре за сваляне до 5 кг ???

  • 11 992
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
Еее Bobeto, радвам се, че срещам съмишленик по отношение на храненето и спорта  Simple Smile
И аз  Hug И ми е странно малко защо в този форум няма тема отговаряща на този режим на хранене newsm78 Забравих в предния си пост да пиша само, че се отчита и калорийния баланс. Когато искаш да отслабваш - намаляваш калорийния прием с до 20%, но не повече.  Peace
Много полезна информация чета и тук: http://lubomirivanov.com/
Много от написаните  от него неща напълно съвпадат и с моето виждане по въпроса.
Относно Кървс, доволна съм, дотолкова доколкото отговаряше на моментната ми спортна форма. Тренирам там от средата на юли и ще продължа до средата на октомври. Става, но наистина ти трябва да се грижиш да се съсредоточиш и да си изпълняваш качествено упражненията. После и допълнително сама си правя корем и дупе. Като приключа, смятам да отида или при Спайдърите или при Любомир да ми изготви индивидуална програма и ще почвам 'сериозния' фитнес  Mr. Green Ще видим...
Това е в общи линии.. чувствам се страхотно в кожата си, един вид намерила себе си. Имам още какво да посваля и оформя, но знам че и това ще стане рано или късно - за никъде не бързам!
И най-важното в крайна сметка е мотивацията да се промениш. Hug

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
.... И ми е странно малко защо в този форум няма тема отговаряща на този режим на хранене newsm78
.....

        Може би не си видяла темата за Системата -60  Wink   Там целта също е не само да се отслабне, а да се променят хранителните навици. Ако някой се затруднява сам да си създаде режим на хранене, може да ползва "системния"  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Bobeto, благодаря ти, че сподели този сайт, не съм попадала на него до сега. По отношение на "истински фитнес" и аз много искам да ходя на такъв, но съм ужасно ограничена от време, с което разполагам. Кървс ми се вписва добре сутрин преди работа като тренирам там на максимум.
Мляко с нес, аз съм чела за системата -60, но ограничението да не се яде след 18 часа не се покрива с нуждите на моя организъм.
Начина на хранене, за който говорим с Bobeto e по-скоро НВД, а пък аз следвам някакъв по-лек вариант на ВМ-НВД, тъй като ям пълномаслено кис.мляко/4.5%/, готвя с масло, понякога квасена сметана, сирене, кашкавал, свинско месо наред с диетичното пилешко.
С други думи храня се според усещането си. И понеже темата беше за последните 5 кг, а те най-трудно се свалят, идеята ми беше че не трябва да се изпада в крайности, за да не се постига йо-йо ефект.

# 18
  • Мнения: 231
Mira_V, много ми стана интересно за Кървс. Сподели, моля те, повече за това как точно протичат тренировките.
Изчетох всичко в сайта им , но не ми стана ясно.....
А цените какви са?
Имаш ли впечатление от друг тип тренировки, н.р.Аеробика Tae-bo Free Style.
Общо взето се чудя какво да избера, така че всяка информация ще ми бъде полезна.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Mira_V, много ми стана интересно за Кървс. Сподели, моля те, повече за това как точно протичат тренировките.
Изчетох всичко в сайта им , но не ми стана ясно.....
А цените какви са?
Имаш ли впечатление от друг тип тренировки, н.р.Аеробика Tae-bo Free Style.
Общо взето се чудя какво да избера, така че всяка информация ще ми бъде полезна.
Тренировките са много подходящи за жени, които нямат добра физическа подготовка, т.е ако си ходил на друг фитнес и си в добра форма, няма да ти е достатъчен Кървс. Като цяло принципът е на редуване на уред с упражнения на квадратчето за по 30 секунди, общо 3 обиколки. Стремиш да тренираш възможно най-интензивно, за да гориш мазнини.
Тае-бо съм тренирала преди години за кратко, но не се чувствах добре, защото от подскачането ми заглъхват ушите  и ми прилошава.

# 20
  • Мнения: 564
 Мляко с нес, чела съм го вашето режимче, даже дста често надничам в темичката ви  Blush Но там има изисквания, които не ми се вписват в начина ми на живот. А и според мен трябва да се хапва на често през деня. Иначе е много хубаво режимчето и много ви се радвам как се топите, все така да продължавате  Hug
 Мире, и на мен най-голямата ми драме е времето  Sad За сега работата ми го позволява и ходя в обедната почивка. Кървс ми е на 15 мин много бърз ход от офиса. Ходенето до там ми е загрявката  Crazy После обратно за разпускане Simple Smile). Но точно до офиса ми има фитнес зала, така че ще спестя от ходенето.  Най-вероятно ще са по-кратчки, но по-чести трениовки. Сутрин ми е невъзможно за съжаление, а вечерта ми е отделена на семейство и приятели Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Момичета има теми за тренировки - и в къщи , и в зали, има теми за диети, има теми за режими, има и спамо-чат-отчетни теми няколко на брой. Харесайте си някоя от тях и пишете в нея. А за тези, които водят диалог има и други видове чат. Няма нужда от още една спам тема във форума.

Общи условия

Активация на акаунт