Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице

  • 12 461
  • 312
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 102
tsweta: Дано се размине това с уволнението, стискам палци  newsm10
Аз лично не разбирам такива шефове, които не влизат в положението на бременните. Според мен е възмутително и дано се размине. Търси си правата !!!

Момичета, аз съм от Русе и се чудя при кои лекар да отида по здравната каса. Видях, че има майчета от Русе препоръчайте лекар.

 

# 226
  • Мнения: 54
Да, доста е странно това за слушането на тоновете-ние ги чухме вече два пъти Simple Smile А иначе това с неразбраните работодатели наистина е огромен проблем. Аз като казах на мойте шефове, не само че умряха от кеф, но и ми увеличиха осигуровките двойно (ест. аз ги питах дали аз да си ги плащам, но те категорично отказаха). В крайна сметка това е нещо напълно нормално, а такива които се цупят и наемат на работа само стари моми и работохолички без личен живот просто ми е жал за тях....

# 227
здравейте мами,след малко си тръгвам от работа,ще ви пиша евентуално утре.
надявам се това гадене вече да отминава,а колкото до работа и работодатели нямам думи,но всичко ще се оправи,бебетата са важни.

# 228
  • Мнения: 16
Добре дошла KirilovaMaya !!!  Hug

Мацки, загледала съм се тук в LaRedoute в 2 чифта дънки и се чудя кои да си поръчам:

#1 - http://www.laredoute.fr/vente-jean-droit-de-maternite---montage- … tegoryid=51267007

#2 - http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4798082& … ue&ksource=-1

Я кажете кои ви харесват повече - с балона  Joy отпред или без него  Laughing

Някой ходил ли е скоро в Pre Maman. В сайта им пише, че имали намаление 75% на всички дрехи  Shocked

# 229
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
tsveta , твоя шеф няма да плаща от джоба си нито болничните ти, нито майчинството

Но й плаща осигуровките Peace и ако няма да я има като работник след още 7 месеца, защо да инвестира?
Не че нещо - но аз съм от самоосигуряващите се и знам колко излизат едни осигуровки месечно. Ако е на МРЗ, добре, но ако е на повече, сумата е значителна.
А и ситуацията с временен договор е различна от постоянния - действително, когато законът не е в нейна полза, няма много какво да се направи. И работодателят може да си има причините, малко емоционално е да се каже "гад мръсна", защото се опитва да направи най-доброто за бизнеса си, особено в кризата. Ето - отдели и цели фирми се закриват, хората остават без работа. Нещата започват да стават сериозни.

dd2, вторите съм ги поръчала, вероятно до 2-4 седмици ще дойдат. Ако не бързаш, ще ти кажа как са.

# 230
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
dd2 , на мен първите по ми харесват. Аз от там само горни дрехи си поръчах, защото ми е за пръв път и ме е страх да не би да не уцеля номерата, но иначе имаше хубави неща за бременни.

# 231
  • Мнения: 314
Aз такива бременлийски дрешки с ластици на корема не мога да търпя Crossing ArmsНосих всичко с ниска талия,под корема.А ако ти е малко още коремчето,някой паналони или поли с такива ластици се свличат.Така че съм за вторите.Как пък не съм ги видяла,снощи пуснах поръчка newsm78

# 232
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
http://www.laredoute.fr/vente-jean-patte-d-eph-de-maternite---ce … tegoryid=56029700 - тези дънки за бременни определено са уголемени. Аз поръчах 38 номер и са ми широчки, 36 щяха да са ми идеално (по принцип носех 36 номер). Имат възможност за стесняване с копченца отстрани на които се закача ластика отзад. Моделът по принцип си е по-спортен (за маратонки, гуменки), крачолите са доста широкички, тънички са, много приятен дънков плат.

Rolling Eyes
Да видим... аз нося 38/40 и си поръчах 40, понеже позната ми каза, че без да е с широк ханш, много бързо са й отеснели точно на дупето.

# 233
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Бу нали след като излезеш в майчинство осигуровките се плащат от държавата ? И аз ще се самоосигурявам и затова питам . Айде като си получите поръчките да се похвалите ,а може и снимки да сложите .Аз днес гледах по нашите магазини за гащеризон ,но не ми харесаха .Другия месец ще се разходим до Пловдив дано там да има .

# 234
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз пък с моите размери не мога да си я дрехи за бремени ooooh! Всичко е огромно, широко. Добре, че си имам едно спортно бяло панталонче, което мисля да експлоатирам и тази година.

# 235
  • Мнения: 94
DREEAMS ,относно осигуровките и аз съм на твоето дередже.Сега си плащаме 12 месеца осигуровки и като излезем живот и здраве в майчинство  не плащаме осигуровки  ,а само здравните .Днеска точно за тва ходих до счетоводителката да ми разясни как седят нещата.

# 236
  • Мнения: 1 025
Здравейте!
Момичета, направо се чудя как издържате на работа. Аз съм в отпуска от момента, в който разбрах, че съм бременна. После мисля да я карам на болнични - просто не ми се работи грам, а ми се наслаждава на бременността. Моите шефове ме изненадаха приятно като ми увеличиха осигуровките, така че в това отношение съм спокойна. Мъчат ме някои други страхове и тревоги, но ще ги преодолея.
Поздрави!

# 237
  • Мнения: 94
исках да ви питам  ,как стоят нещата с дрехите за бременни.От кой месец трябва да си  купим такива (панталонки,блузки )???

# 238
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
исках да ви питам  ,как стоят нещата с дрехите за бременни.От кой месец трябва да си  купим такива (панталонки,блузки )???
Като започнат да не ти стават нормалните дрехи...

# 239
  • Мнения: 94
моите вече не ми стават.онзи ден си взех 30 номевр панталон от магазина само заради тва че е по широкичък горе.

Общи условия

Активация на акаунт