Рицарки на Бялото кантарче 02.02.2009 - ...

  • 13 540
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
А какво е това прочистване с пшеница по Дънов? Може ли линк, за да се информирам по-подробно.  Praynig

заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353805.0

# 16
  • Мнения: 30
Мона Кокона, благодаря за линка   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз пък дори не знаех, че има такава тема  ooooh! Майка ми има приятели дъновисти и от тях си знае кога, какво и що, та я чакам да ме научи  Mr. Green Като знам подробностите дет се вика от извора, ще споделя  Peace

То даже си има определн момент, в който се започва това прочистване, зависи от луната  newsm78

Оф, отивам да доработвам

# 18
  • Мнения: 684
Привет и от мен в новата тема.
Влизам с гордост, защото започнах четвърта режимна седмица. Теглене в неделя или понеделник. Нямам търпение. Не се чувствам олекнала, но дано кантара ме опровергае  Praynig Нали ще ям трици, а те правели чудеса  Mr. Green

Мариетка, браво на детето. Голямо браво и на Евич, стискам ти палци, ти можеш, успех.

Болните, скорошно оздравяване.

# 19
  • Мнения: 191
Цитат
Ели, щях да питам - породата на кучо не е ли агресивна по принцип, щото като гледам малката как го е гушнала ...
...

mari_eta, това за кучето ми е една от най-разпространените заблуди в животинския свят, мила. Тази порода се е отделила от питбула преди 37 години в Америка и оттогава се селектират само неагресивни екземпляри. Ако имаш истински АмСтаф с родословие, то това е гаранция за мило, да не кажа лигаво куче Wink. Не бих подложила детето си на неоправдан риск, ако не бях убедена в качествата на това куче...те са големи човеколюбци, поради което НЕ стават дори за пазачи на дома, а само за домашни любимци. Heart Eyes За дъщеря ми, той е любимец, приятелче, играчка...всичко Heart Eyes Crazy! Много мога да говоря по темата, ама няма да спамя повече Peace...

птица и аз съм гладна...що така, незнам newsm78. За сметка на това и през този въглехидратен ден се чуствам олекнала Whistling...ще видим утре сутрин дали е заблуда.
Евич, поздравления за изпита, за диетата, за спорта, за това, че си по-добре вече, за плановете, за всичко!  bouquet
Корсе и аз мисля да хвърля един поглед на прочистването Thinking...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 642
Момичета-кокичета, аз ви пожелавам лека вечер. Отивам да си гледам чавето и болното бившо мъж, пък после ще умиргам да спя.

Браво на Евича   bouquet  bouquet  bouquet
Браво и на Миракъла   bouquet  bouquet  bouquet

Погледнах я темата за житото - да в общи линии за това иде реч, знам от майка ми, че прочистващия ефект е много силен, а аз главно затова съм се навила да се пробвам. Ох само бирата ще ми липсва  Mr. Green

Айде леки, уютни, нежни, мили, романтични, оздравяващи и най-вече приятни вечери   bouquet Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 487
    Айде , аз пак последна на опашката  Crossing Arms И после да отслабвам.....  Crossing Arms Crossing Arms

    Литъла уж градски , пък не можа да дрънне  smile3552 , че да съм курдисана още преди да е пуснала темата     typeuu  Mr. Green

  Дени , благодаря за инфото  Hug
  Мойта хубостница голяма скранза  Close
  Натрупа ли ви вече , колкото за снежен човек  Laughing

   Бравос на всички дето сте за браво  Laughing Радвам ви се  Hug

   Днес съм на грапета все още. Не знам , дали ще ям , защото не съм гладна  newsm78 , което пък ме вкарва в голяма чуденка  newsm78
 

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:48 от Айя

# 22
  • Мнения: 13 768
Как може да не сте гладни, бе Shocked хахави жени ooooh!
Не сте достойна компания за мен. Напускам ви Crossing Arms за днес

# 23
  • Мнения: 493
Аз се провалих с плодуването ....боцнах си няколко картофки на фурна и едно крилце...
Изглежда периода меджу едното и другото плодуване трябва да е поне 3месеца (аз правих 10дни преди 15дени някаде)
И реших като заклета моно да си продължа ...сега си варя картофки , и втория ден с плодове ще пропуска като го смятам за днес(макар и с прегрешение)
Птица аз съм гладна ooooh! Whistling

# 24
  • Мнения: 2 487
     Днес - 18 км  running

     800 гр грейпфрут
     300 млл сок от ананас / уж без захар   newsm78/

    И много свършена работа  Laughing

     Сега ще гледам  любим  актьор и особено харесван от мен мъж , в един от любимите ми филми   Party Party

# 25
  • Мнения: 5 873
мммм,да се запиша и аз . Crazy
ъ,втори запис в 90 дневната.  Crazy Laughing
днес беше първи белтъчен ден Flutter-ябълка,варени яйца,печена скумрия,вода,кафета.
утре на варива.грах с масло за обяд.вечерята ще  я мисля. Tired
пък как съм замислила едни спагети за въглехидратния... Blush
толкоз.

целувки. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 492
Дам , Пиле , Евич е желязна .
Защо не можех и аз да съм толкова желязна .
Точно реша , че съм се стегнала и действам и всичко отива по дяволите .

Не говоря само за диети , за всичко .
Нищо не става с лежане , трябва много да дадеш , за да получиш .
А моите състояния на самосъжаление , съмнение и черни мисли страшно ми пречат .
Мисля си как годините минават и аз изпускам  ... как досега трябваше да съм постигнала много повече , а нищо не правя , за да го променя това .
А имам потенциал по дяволите - и като външност и като всичко останало - и съм скромна най - вече .  Crazy
Яд ме е на мен самата , щото съм патка с главно П .

Не ми обръщайте внимание и по зле ще става , ако не направя нещо .  Confused
Около мен съм заобиколена от някви "супер хора" и се чувствам ей толкова мъничка (.)  Tired

Щък искам анализ - кво му има на моя хороскоп , защо е това постоянно недоволство ?!? Sad

# 27
  • New Zealand
  • Мнения: 871
днес явно съм най- ранобудната и най- лунатичната Crazy пия кафе, след малко ще си сваря една тенджера чай и в общи линии това ще е менюто за днес Simple Smile теглилки ще давам в четвъртък Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 934
Добро утро!

Евич,Браво мила за изпита и за спорта и за всичко  bouquet

Мариетка,браво за теб и за синчето  bouquet

И за Ванчето  Hugедно голямо браво,че е почнала режим.

На Айчето също едно браво за километрите.  bouquet

На Пуки  Hugстига толкова черни мисли,давай по ведро,можеш да постигнеш всичко!

Корсето, Hug бързо да се оправя.

# 29
  • Мнения: 1 479
Привет, мили приятелки!
Вчера  с храната бях режимна, но вечерта от курса ходихме на кръчма и там изпих две чаши червено вино! Кръчмата беше сравнително близко до нас и се прибрах пеша!
Още малко и може и съвсем да оздравея!
Момичета, много се пазете от грипа! Ние с мъжа ми просто се разбихме - от Нова година , чак сега се пооправяме!
Пуки, супер си и стига с негативните мисли!
Можеш с всичко да се справиш и с кг-те и с реализацията!
Всички качества ги имаш!

Общи условия

Активация на акаунт