МАМА ВЕРЖИ ГУШНА СВОИТЕ СИНЧЕТА - ЗА ФЕВРУАРИ ТЕ СА НИ КЪСМЕТА II

  • 12 462
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
честита софия на мама рени
Моето секцио отпада с ден два , ама няма да казвам за кога да не ми мине котка път Mr. Green
В сряда влизам в болница ,а кога ще се гушнем с бебо - божа и докторска работа.
Ивее изчисти си входящата кутия че не мога да ти пиша

# 61
  • Мнения: 16
Честита принцеска на Райли! Да е жива и здрава!  bouquet newsm44 newsm44 newsm44

# 62
  • Мнения: 25
Честита розова радост на Райли

Браво на мъжките мами, удържахме фронта днес  Joy

Да се отчета и аз - до днес ако не съм родила (а аз не съм) трябваше да се видим с доки, дапремери отново бебо и да решим какво да правим. Главата му е вече 11,2 см.  ooooh!, по таблицата с размерите е ясно, че вече е над 3500, ама колко не е ясно, щото таблицата е до толкова.... Главата му изобщо не се е фиксирала в таза, цяла нощ ме побърка от въртене, все заставаше на пряко в корема ми. Разкритие нямам, но пък шийката е омекнала. Ще видим, пък може и сам да тръгне. А и също така е с лицево-тилно предлежание, т.е. с личицето напред (аз самата точно така съм тръгнала и са направили секцио на майка ми), което е още по-голям диаметър....

Та очевидно и ние ще се раждаме със секцио и то съвсем скоро... Кога точно, ще разберете, живот и здраве, отт мамите-вестителки, които съм избрала (дано не са родили всички дотогава)  hahaha

А зя схващането на крака - със сигурност може да е защото бебо е натиснал някоя вена. На мен преди 2 седмици изведнъж много ми оттече левия крак и така няколко дни. А бебо очевидно беше в ляво. Една вечер пак много шаваше и се местеше, очевидно мина по-надясно и след 2 дни крака ми се оправи.

Лека нощ от нас   bouquet  

# 63
  • Мнения: 69
bibi_iv  , аз използвам само козметика на Клоран и Бюбхен , много съм доволна и от двете .
Сега за бебка съм взела на Бюбхен , защото е с по-лек аромат , но за баткото използвам Клоран .


Честито на мама Райли ! Много да я слушка малката принцеска !       

# 64
  • Мнения: 226
Честита принцеска на мама Райли! Да и е жива и здрава и много, много да я радва!

# 65
  • Мнения: 95
Честита принцеска София на мама Рени

# 66
  • Мнения: 14
Честита принцеса СОФИЯ на мама Рени!

Успех на всички, които очакват и на тези, които не очакват утрешният ден! Накратко: Успех на всички! Дай Боже всичко да е наред с всички ни!!! Praynig

                                              love001  love001  love001Целувки на всички!  love001  love001  love001

# 67
  • Мнения: 192
Честито момиченце на мама Райли!!! Да е жива и здрава, да расте щастлива, умна и красива!!!На мама Райли бързо възстановяване!  newsm51

# 68
  • Мнения: 2
Честита дъщеричка на Rylie  Hug
Да е жива и здрава и да расте жизнерадостна и красива  сладуранка за радост на своите родители!!


# 69
  • Мнения: 941
Честити рожби на Фокси, М Мега и Райли  Hug

МамаZ   Hug  - благодаря ти

krasikoko - при първото ми раждане - цяла нощ ме болеше кръста, дори се ядосвах на себе си, че през цялата бременост се пазих, а най-накрая съм се простудила...Но не би  Laughing 
Нямах никакви други признаци - до сутринта, когато започнаха контракциите на 20 мин. , после 15....и така до другия ден , когато родих....Корем не ме е болял въобще  Peace
Пожелавам ти , ако е започнало , да е леко и бързо раждане  Hug

# 70
  • Мнения: 95
Хайде да честитя на мама Верджи и татко Боби!Много се радвам за тях! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да са живи и здрави и много послушни малките юначета!Те са ни наистина нашите талисманчета февруарчета!
Честито и на Рени!Послучно момиче си има,точно на термина се появи,а мама се притесняваше!
Аз тези дни бях с повреди по пс-то пак!Горкият беше забил на едно място и нямаше включване или изключване!Така,че ако има мами,които да изпускам, да са им честити бебочетата!
Нашето секцио и то се отлага,ще ви изненадам друг ден,а не утре!Стига да успеем,защото миличкия едвам вече го одържам на едно място!Всичко отдолу ми е изтръпнало и постоянно ме напъва,но не се давам #Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте отново Simple Smile

ЧЕСТИТА МЛАДА ДАМА НА РАЙЛИ!!!!
Най-сетне малко розовко на сини фон Simple Smile

Мислех утре сутрин да си взимаме довиждане, но кой знае кога ще стана и дали няма да бързам, та затова сега -
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МАМИ, ЧИЕТО РАЖДАНЕ ЩЕ ПРОПУСНА, ЗДРАВИ БЕБЕНЦА И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

Аз да ви кажа по-странно се чувствам този следобед - бебето все едно се подпира в ребрата ми и ръчка надолу, но все още не се е показало Simple Smile

Това е от мен... Надявам се до понеделник най-късно да съм се завърнала с бебе... но Божа работа  newsm78
Благодаря на всички за стиснатите палци!!!

  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 72
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

Честито на мама Фокси и Райли, както и на всички майчета, които съм пропуснала и вече се гушкат със своите рожби! Да са ви живи и здрави!!!

Сарбо, стискам палци и на теб, всичко да е леко и безпроблемно.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро,момичета!

Тази сутрин съм първа и ви черпя закуска

                     



# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Добро утро и от мен  Hug
Честита принцеса София на мама Rylie ,да им е жива и здрава и много да слушка  newsm51 newsm51 newsm51
Елфита,тенк ю за кафенцето и закуската    love001

Общи условия

Активация на акаунт