Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-25)

  • 16 374
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 117
Лоритка, верно си е като екшън било, така като те слушам (чета) Mr. Green  Ама някой го е запалил нарочно или той се е възпламенил... незнайно как newsm78
Хей малко съм дезориентирана, така че ме извини, че снощи забравих да честитя месечинката на Фъстъка ти http://www.toytownbg.com/uploads/products_pic/product_pic2_1441.jpg?ts=1235628541 Един скромен подарък за нея. И едно http://www.namerimi.com/i/files468/12160689091785.jpg за теб  Simple Smile И http://www.natamno.com/e-shop/product_picture/1227110668_65.jpg пак за теб- нали те прекръстих  Blush
За пръв път от почти 10 месеца спах до сега... Нали малката е с татко си в другата стая и те се смилиха над мен и станаха без да ме будят Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 301
loritka Hug малиии добре,че бързо са погаси пожара ,че чак мен ме достраша.
Ами ако беше гръмнало  Shocked
Палеж е било сигурна съм.
Предната нощ пък строшили прозореца на колата на шефа ми с паве.
Знам че му беше криво ,но го попитах да не би Жоро павето да се е върнал  Joy
Веднага се сещам за бомбата дето гръмна по Престойски,как уплаши една моя приятелка бременна в 8 месец.

Цитат
 Зузи   (правилно ли е на кирилица,та да не те прекръстя и аз?),благодаря за инфото
правилно е ,а и аз нямам претенции  Hug
Важното е да си лафим ,че да ми минава времето  Peace
http://www.picvalley.net/u/1600/6371472361718588676.JPG По едно кафе?
Усмихнат ден на всички

# 242
  • Мнения: 41
Лоритка -  честита ви месечинка, да ти е жива и здрава малката и много да ви радва.

# 243
  • Мнения: 68
Ох аз да ви се оплача,не знам от къде да почна.Тръгнали сме ние сутринта да ни правят изследвания за кръв и урина.
Първо не можем да стигнем до болницата с количката,просто пътечките са едни такива малки,че количката ни просто с триста зора мина,щяхме да я строшим.
Второ отиваме да вземат кръв на Димана и знам че не се плаща.Поне една позната каза че не е плащала, казват да платя 2лв.Принципно не съм за 2лв,ама като имам 30ст от къде да намеря 2лв.Айде намерихме ги.
Трето отиваме на ортопед,човека казва че принципно това трябва да ни е втори преглед,но ни е първи.Пак добре че й няма нищо.Първия преглед се правел във 2-3месец и после сега.

Абе положението в системата е под всякаква критика.И БКС и Доктори, нямам думи.Направо цял ден всичко на опаки.Поне детето ми е добре.Ще видим изследванията как ще са.

# 244
  • Мнения: 69
Здравейте , момичета!  bouquet  Усмихнат ден желая на всички Simple Smile
Red_Sonya , аз веднага бих отскочила до фирмата доставчик и бих ги попитала за 'коректното' им отношение ... Simple Smile

# 245
  • Мнения: 728
Ох, Диме, какво да ти кажа.. и аз днес бях бясна заради улиците. Една седмица кмета не може да изчисти, поне главните улици. 3 булеварда имаме нито един не е почистен. Враца не е Париж, малък град е. Мислех да правя днес снимки на "козите" пътечки по Демокрация и да пращам на Милен Цветков, но се отказах. То ползата ще е никаква, само може шапките да им накривя. Ми остави другото и уличните кучета си вършат работата на утъпканото.. и няма от къде да се мине. Във вторник обаче "работниците" от БКС-то се подпираха на лопатите и пушеха цигарки именно на същия булевард, а честно да ви кажа и една единствена лопата сняг не са изринали. Пътечката е 3 пъти по тясна от количката, добре че мъжа ми си е вкъщи и не ми се налага да излизам с детето, че не знам как щях да се справя. Аз едва пристъпвам, пък представете си ме с количката. Ама нали съм си конте, с големите токчета излизам та няма да ви казвам колко пъти си изпокривих краката.
Прощавайте, че е толкова негативен поста ми, просто трябваше да си го излея някъде.

# 246
  • Мнения: 68
Може да се радваме само че наближава края на този ужас по улиците.Е го къде е,февруари свърши.Ще трябва да изтърпим месец, два да изпролетее.

# 247
  • Мнения: 69
Аха, ако е хубава годината , април месец ще се стопи този сняг..  Laughing  поне, че няма мъгла тези дни , та се ориентирам къде да ходя  Laughing .
Това с козите пътеки си е луда работа, ама и тези пенсионери, горките, кажете ми къде са тръгнали...!? Един дядо ми се скара онзи ден да съм побързала , че и той трябвало да минава.... А аз едвам се движа с тоз корем (поне че си правя път в снега  Laughing) . Че като се засили с един бастун... събра ми очите... после в болницата имало много счупвания... е, нормално ли е това  newsm78

# 248
  • Мнения: 1 341
Хей момичета, още ли не са изчистили?! Shocked Всеки си гледа интереса, пък за хората ги боли.....!

Буба, полутали сте се, но важното е, че малката сладурка е добре. Колкото до прегледите при ортопед...препорачително е да се отиде и когато детето проходи. Всъщност на мен ми казаха за Ема да я заведа на 1-2м. и когато проходи(може би защото всичко е било наред).

Ние с Ема днес голямо тичане му дръпнахме, всъщност цяла седмица тичаме да оправяме документи. Това за почасова ясла. Утре ще ги подам и ще ми изчислят колко часа седмично имам право да я водя и колко ще ми струва. Определено има нужда да е сред деца, а и понеделниците следобед съм заета.
Та сутринта излязохме в 10ч. и се прибрахме в 14:20ч.! Tired

Лоритка, честито ти пораснало момиченце.
Дано баба ти е добре! Praynig
Хубаво е, че няма пострадали при пожара. Сигурно е била стряскаща гледка!

Малко Ангелче, хубаво е когато има при кого да разпускате с Иванчо.

# 249
  • Мнения: 64
 HugЩастливки сме ние-поне до Форумчето не ни се налага да стигаме по снежни кози пътечки!!! Peace
 Афродитка,бързам първо тебе да уважа ,та да забравим,4е сме кръстосвали шпаги!Благодаря за 4еститката и да знаеш,4е те 4ета Peace
 Мишенце,благодаря за подаръците,особено за ризката,ама нямаше ли по-голям размер,че се притеснявам,че трябва да я нося разкопчана?! Joy
 Зузи,умишлено е -съмнение няма!Преди време бяха изкъртили тухли в стената и му бяха изнесли апаратурата от офиса,та човекът нае среден гараж,без външни стени.Хвърлили са запалителната смес през прозореца и добре,4е е бус,та резервоара си е по-далечко,иначе...
Сутринта бях така Tired.А и от 3 нощи не спя да се боря със смученето на палчето на Ф.Страшна работа!Изподрана съм цялата,и насинена...и днес нахраних Фъстъчето в 7ч и съм спала до 12>После тичах да взема кухнята в полусънно,полубудно състояние...но успях PeaceСлед мен изнесоха тенджерките,та една женица май остана без храна newsm78
  Монабалона,днес видях баба,която се движеше,горката,с 2 бастуна #CrazyАма то Неволята...
  Междудругото сега прочетох в местната преса,че имало далаверки в БКС и Никито Коцев иска глоби,разследване... #2gunfire
 Весе, да не сме прескачали  едно и също кучешко аки на Пробива? ThinkingИзвинете ме ,нещо изпростявам Sick
 Бабката ми прескочи трапа-днес я изписаха Laughingблагодаря ви мн. сте мили,че се интерсувате!
 Бубе85,тази такса от 2 лв си е задължителна-води се манипулационна май>Но ти вече си разбрала...И бременните плащат такава!А за ортопед...и аз отидох 4ак 6м и Комитски не си направи труда да я погледне на ехограф.То гънките и аз мога да си ги съпоставя NaughtyДа не говорим,че докторът ни е бил семеен приятел...Та сега се чудя,като вече почти е проходила,към кой Док да се насоча newsm78
Айде,спирам,4е с моите дълги постове ще заема цяла страница Rolling Eyes
    Ронка, моита зълва ми завиждаше,4е тук имаме целодневни градини(ясли) и дет.кухни ,4е тя с 2 породени деца едвам смогвала,и казваше,пак нещо за почасова забавачница...  Rolling Eyes
 То в БГ не било толкоз зле,бе майчета Mr. Green
 

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 21:26 от loritka

# 250
  • Мнения: 68
Аз питах кога трябва да ида пак и ортопеда каза че нямало нужда да ходя пак,всичко било наред.
За таксата нямам против да я платя,но има хора които са правили същите изследвания и нищо не са платили.Отишли са с документите които е дала педито.Това просто ме учуди.

http://vbox7.com/play:6cf072c9

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 21:26 от buba_85

# 251
  • Мнения: 117

 Мишенце,благодаря за подаръците,особено за ризката,ама нямаше ли по-голям размер,че се притеснявам,че трябва да я нося разкопчана?! Joy
 Та сега се чудя,като вече почти е проходила,към кой Док да се насоча newsm78

За да си по-секси- нали винаги трябва да изненадваме половинките си с нещо Party Grinning
А за ортопед аз мога да ти препоръчам този, които идва в Новия Мед. Център- д-р Алексиев (ако не се лъжа). Скоро и аз мисля да водя Мишел при него за втори път. Дано пак каже, че няма проблеми.
Да ви се похваля- днес си имахме гости. Едни приятели от София доведоха момиченцето си (1г.и 1м) и с Миша бяха страшна картинка двете. Правихме много снимки и клипчета и бяха страшни сладурковци (утре ще покажа Peace) . Grinning Каката яде бисквита, а Миша я гледа, после й подаде бисквитата да си отхапе и Миша си отхапа.... абе душички Heart Eyes
Желая лека нощ на всички baby_neutral

# 252
  • Мнения: 1 341
Лоритка, наистина в малките градове не е зле откъм кухни и детски ясли и градини. Simple Smile В по-големите градове си е мъка голяма. Иначе няма спор, че детските градини са голямо предимство, най-вече за развитието на децата.

Мишенце, ако не се лъжа д-р Алексиев преглежда и в Горна Баня?! Или бъркам? Ако е същия, то си заслушава да се отиде при него-чувала съм, че е добър!

Бубе, сама преценяваш дали да я заведеш отново на лекар когато проходи. Просто казах какво ми препоръча ортопеда при когото водих Ема. Хубаво било да се види как са крачетата след като вече поемат цялата тежина на тялото, и още някакви неща, но не си спомням. Както казах не е задължително, а препоръчително. Peace

# 253
  • Мнения: 117
Не знам къде още прави прегледи, но знам, че е от София, така че нищо чудно и в Горна Баня да има кабинет. Сигурно говорим за един и същ. Не си спомням (за което й се извинявам  bouquet ) коя мама от нашия форум ми го препоръча. А прегледа при ортопед като цяло си е по преценка на родителя, но според мен е по-добре да се отиде, за да се види навреме, ако има някакви проблеми бебенцето. Peace А прегледа при него беше 30лв, но според мен си заслужава Simple Smile

# 254
  • Мнения: 69
Здравейте , мами Simple Smile)
Лек ден ви желая...
Снегът май се топи ...  newsm68 newsm44
За БКС-то винаги е имало далавери (най - вече с бензина) , дано поне проверката стигне до някакъв резултат..  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт