Превенция и профилактика на новорегистрираните.

  • 13 109
  • 256
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 12 695
Още по-неизискано е да метнете камък от типа "Не мога да повярвам, че майките на България, тези които възпитават бъдещето на нацията използват думата "кекс", "кокичета", бутало,**нда"

И аз все се чудя на тоя кекс. То кекс, кекс, ама остава ли им време за секс.

# 181
  • Мнения: 12 695
..... така и тази накара старите да изпълзят като лисица при вида на крехко петле.
А как да се забавляваме в тема, посветена на сушенето на чашка със сешоар за ръце!

Да, бе. Ох, ляга ми се, ще си лягам, е много по-забавно.
И на сутринта - Добро утро, кафенцето е от мен.

# 182
  • Мнения: 274
..... така и тази накара старите да изпълзят като лисица при вида на крехко петле.
А как да се забавляваме в тема, посветена на сушенето на чашка със сешоар за ръце!

Да, бе. Ох, ляга ми се, ще си лягам, е много по-забавно.
И на сутринта - Добро утро, кафенцето е от мен.

Не си права. В Споделете примерно, от време на време има и еротика, но поднесена интелектуално. В удиалъновски стил.

# 183
  • Мнения: 12 695

Не си права. В Споделете примерно, от време на време има и еротика, но поднесена интелектуално. В удиалъновски стил.

Че те там всички са интелектуалки. Но по какво се различават от Отчетните newsm78

# 184
  • Мнения: 15 619
Мадам Х, предлагам ти да раздаваш безплатно намордници!
Ще се реши проблема от раз.
 Whistling
Даже направо ги слагай, ако не те захапят преди туй!
 Mr. Green

# 185
  • Мнения: 17 546
Старите кучки и през намордник хапят. Mr. Green

Иначе, приветствам тази тема, защото старите кучки изпълзяха от дупките, наречени Спамо-чат и Споделете.
Грешиш, те са навсякъде и дебнат! Ти вече си на прицел Twisted Evil

# 186
  • Мнения: 17 416
Заповдай в темата и задай въпроса си там, Мадам. Ако те е страх, виж пак правило 51 и не питай повече Simple Smile

# 187
  • Мнения: 3 405
Изпълнението на всички тези предложения е безсмислено, ако в крайна сметка Тони Сопрано не попита: "Ти ли си на аватара?"

# 188
  • София
  • Мнения: 2 430
Изпълнението на всички тези предложения е безсмислено, ако в крайна сметка Тони Сопрано не попита: "Ти ли си на аватара?"
Мен никога не ме е питал Crossing Arms
Чувствам се леко пренебрегната и не е от хормоните!

# 189
  • Мнения: 1 217

Не си права. В Споделете примерно, от време на време има и еротика, но поднесена интелектуално. В удиалъновски стил.

Че те там всички са интелектуалки. Но по какво се различават от Отчетните newsm78
Ааааа,тука си в голяма грешка,мадам Mr. Green И до ден днешен не мога да се отуча да си качвам краката с пантофите на дивана и да си бъркам в носа на обществени места,затова и доста често си излизам с пооскубана перушина от темата,но пък силно извисена Mr. Green
Ето две правила и от мен:"Пущай си покрай ушите всичко,което ти се струва обидно,най-силното орУжие срещу "несгодите" е смеха."
2.Не бъди злопаметен.Няколко от дискретно окълвалите ме вече са в скайп листа ми и си менкаме рецепти и планове за боулинг. Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 12 695
[Ааааа,тука си в голяма грешка,мадам Mr. Green И до ден днешен не мога да се отуча да си качвам краката с пантофите на дивана и да си бъркам в носа на обществени места,затова и доста често си излизам с пооскубана перушина от темата,но пък силно извисена Mr. Green
Ето две правила и от мен:"Пущай си покрай ушите всичко,което ти се струва обидно,най-силното орУжие срещу "несгодите" е смеха."
2.Не бъди злопаметен.Няколко от дискретно окълвалите ме вече са в скайп листа ми и си менкаме рецепти и планове за боулинг. Heart Eyes



Е, ти си имала смелост да се набъркаш в богопомазаните теми. Осанна.

# 191
  • Мнения: 2 070
защо все на стари наблягате?младоста и тя си има предимство,по-здрави зъби,примерно

# 192
  • София
  • Мнения: 1 783
Гроздето е кисело, нали?

# 193
  • Мнения: 15 619
Доматите зелени....

# 194
  • Мнения: 12 695

Скърцам със зъби.

Общи условия

Активация на акаунт