Превенция и профилактика на новорегистрираните.

  • 12 405
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 516
Клонка обича да се шегува, но не носи на майтап. Типична стара кучка.

# 241
  • Мнения: X
Баси, нищо не ви разбирам!  newsm78
105. Не правете като нея! Ако ще бъдете ССФ - винаги и всичко трябва да разбирате Mr. Green
СС кво? Шпицкоманда?  Sunglasses
Жаве не е от СС, Жаве е антифашист!  Naughty

# 242
  • Мнения: 46 518
Пишете си, пишете си, аз, ако съм един новак, никога не бих седнала да изчета 17 страници  finger

# 243
  • Мнения: 12 665
Баси, нищо не ви разбирам!  newsm78

Старите кучки пак го обърнаха на чат. Но ще дойде Той. А когато Той говори, дори те онемяват.

# 244
  • Мнения: 1 400
Пишете си, пишете си, аз, ако съм един новак, никога не бих седнала да изчета 17 страници  finger
Аааа, тук не си права. Старите кучета не четат - новите предимно четат.
Риспект! omm

# 245
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка обича да се шегува, но не носи на майтап. Типична стара кучка.
Това да се оформи като правило и всички да се чувстват профилактирани.

Пишете си, пишете си, аз, ако съм един новак, никога не бих седнала да изчета 17 страници  finger

100 и нещо. Никога, никога не си въобразявай, че темите, посветени на ТЕБ, са ЗА теб. Дали четеш, нас хич не ни вълнува.

# 246
  • Мнения: 46 518
100 и нещо. Никога, никога не си въобразявай, че темите, посветени на ТЕБ, са ЗА теб. Дали четеш, нас хич не ни вълнува.

Горките новаци  Tired

# 247
  • София
  • Мнения: 2 840

Запомни - никога не питай Никол как се е сдобила с адмиралски звезди, тя е от добрите!!!
Наистина.

# 248
  • Мнения: 516
Горките стари кучета, взели се твърде сериозно.  Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 46 518
Горките стари кучета, взели се твърде сериозно.  Rolling Eyes

... и изписали 17 безсмислени страници Rolling Eyes

# 250
  • София
  • Мнения: 2 840
Никол наистина е от добрите.
Нямам идея как го прави.
Добре е да го знаят, щото лично аз съм попадала поне няколко пъти на безумни въпроси - как е успяла да изпише толкоз мнения. И тя им отговаря. Crazy
Спокойно.

# 251
  • Мнения: 46 518
Не е от добро, просто съм темерут, рядко нещо може да ме "подпали", всъщност тук не се е случвало ...
Айде, лека, пишете си, няма да ви се пречкам повече  smile3560

# 252
  • Мнения: 1 400
Никол наистина е от добрите.
Нямам идея как го прави.
Добре е да го знаят, щото лично аз съм попадала поне няколко пъти на безумни въпроси - как е успяла да изпише толкоз мнения. И тя им отговаря. Crazy
Спокойно.
Ей така се прави!
Колкото повече звездички и мнения има изчеткания - толкова по-добре! Mr. Green

# 253
  • София
  • Мнения: 2 840
Горките стари кучета, взели се твърде сериозно.  Rolling Eyes

По това време на денонощието старите кучета винаги са сериозни с крехките мръвки. Mr. Green

Впрочем, Жаве, държа да отбележа, че аз без свян зададох въпросите "Що е то ССФ?", "Какви са тези зелени звезди и защо онази със зелените звезди има по-малко такива от една друга, която е с жълти?"

Поне 10 нахъсани майки ме попитаха не чета ли правилата, няколко ми дадоха линк към тях, а няколко ми обясниха.
Над "запис" разсъждавах наистина дълго, но си го обясних сама.
При бъгване на форума попаднах в чата, където ме питаха дали съм от ДиС. Моментално после поисках разяснение какво е това. След което го полазих, а малко след попълзновението ми ме предупредиха официално.

Иде ми да се преоблека и да мина за девойка. Дефлорацията си струва да се преживее пак.

В този смисъл, мисля, че е добре да последва издание на речник на форумския жаргон, защото наистина е мъчително в началото, а не всички са пердета и не питат, а се тормозят.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 22:34 от КЛОНКА

# 254
  • Мнения: 1 400
Иде ми да се преобелка и да мина за девойка. Дефлорацията си струва да се преживее пак.
Но няма как да минеш за новак, Клоне. WinkВеднъж писал, пребивавал за некратък период тук , няма как забравиш да всички неписани и писани правила. Някак неволно ги спазваш. Факт Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт