И в слънце, и в дъжд, и в мраз Дюкан е винаги с нас - 152

  • 27 240
  • 506
  •   1
Отговори
# 90
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062


и пак съм хубава  Flutter с около -500 гр.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 21:34 от Goody

# 91
  • София :(
  • Мнения: 215
Neda, нормално е главоболието, пий повече вода, за да дадеш възможност на организма да се изчисти от токсините, които се отделят активно в началото на режима. След 2-3 дни ще отшуми.
А за о/у и професор по български да питаме, сигурно смислен отговор няма да получим, по-важното е да стават за хапване от нас продуктите, поне за които ги харесват, аз не ги долюбвам и не се пробвам даже да ги ям.

# 92
  • Мнения: 170
Здравейте момичета и момче!

Боже колкото повече гледам ваши снимки толкова повече се ентусиазирам и страшно ми се иска да вярвам, че и аз ще успея да постигна заплануваното и всъщност си вярвам де, режимна съм си, но да ви се оплача от няколко дни изгубих апетит и почти не ми се хапва, ям, но малко насила. Знам, че трябва да се хапва, но порциите ми понамаляха, въпреки това гледам винаги да похапна, може да е по малко, ама поне да е честичко.

Боби 1973, просто нямам думи, резултата ти е зашеметяващ, всъщност влезнах специално за да изкажа моето възхищение и моите поздравления за постигнатото и чудесния ти външен вид.

ПП Скромничко ще кажа Laughing - искам и ааазззз!!!

На новите попълнения - Добре дошли и много Успех!!!

А за насмешливото отношение към режима и аз съм се сблъсквала, но откакто почнах да си нося дрешки, които преди режима изобщо не ми ставаха, вече не ми дреме на кой му е смешно и на кой не. Аз покрай себе си запалих и един колега и той за 15дни вече има видими резултати и днес ми казва, това не е диета, това дори не е режим на хранене, това е начин на живот!

ПП Имам спомен, че рУло и рОло са дублетни форми, но не споря, въпреки, че доколкото си спомням и двата начина на изписване на думата рУ/Оло са верни.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 20:39 от Tumba_lumba

# 93
  • Мнения: 853
Добър вечер и от мен Hug
Бързам и аз да се запиша в новата темичка,тя вече преполовена ,ама хайде  Wink
При мен нищо ново ,ту имам + след няколко дена неходене до 00,ту след това на-,та колко килограма съм в момента идея си нямам.Днес си взех и Пектин и чай Сание и един крем,а дано поне едно от тях ми помогне за 00,че никак не ми се ходи на лекар по този въпрос Cry.
Тази вечер си правих от Фалшивия пататник на Пина,стана страхотен   chef,благодарности за рецептата  bouquet
Гюлбенур,честита месечинка,резултата ти страхотен,поздравявам те за упоритостта  bouquet
Майлс,честита ти именничка да ти е жива и здрава  bouquet
Адреналинка,какво става с тебе,ходи ли на лекар?
Тунинг,със дрехи си екстра  Peace,а в петък можеш да отговориш на предизвикателството на Боби  Mr. Green
Боби стахотна си,ще ми се и на мен да изглеждам така след няколко месеца   bouquet
Риен,честит ти нов аватар,няма как да остане незабелязан Simple Smile
Добре дошли на всички новички и успех Hug
На всички с намаления ,браво и все така да ви върви!

# 94
Ах,как още не мога да свикна тук..През дден,нова темичка,а аз се лутам кат гламава! Laughing
Ъм:
Цитат на: rien
Pellegrino, така е в чужбина, консерванти и апетитоувеличители. Пък ние тънки мацки нямаме имунитет.
Първо да ти кажа, 3,5 кг са си супер постижение за ударен етап. Не каза дали си прочела книгата? Млякото не е много, но наблягай на месото, не стой гладна. Към течностите се броят и кафето и чая, пий колкото се може повече, в сесия иначе ще получиш главоболие,
Да ти кажа дано да си знаеш материала, диетата изисква сили, не е за сесия според мен. Трудно се концетрира безвъглехидратен мозък да запамети голямо количество материал/ това го пиша понеже аз винаги в 2/3 дни учех всичко.
Успех!
Ами да..Определено се опитвам да се концентрирам,но нз..Дали е от диетата или не,но тоз японски..Изобщо не мога да запомнч нито един йероглиф.. ooooh!
Аз се старая да наблягам на месото..Обаче не ми е мн по джобчето..Тази диета е ефективна,нооо..Не е за бедни студенти! Laughing
Най-забавното е,че нямам кантар..И от нчколко дни и идея си нямам как съм с килата..Надявам се само да не са с "+ тенденция".. Thinking Ще видим до къде ще я докарам..Дано да успея.. Simple Smile

# 95
Ехо, здравейте и от мен! wavey Почти съм оздравяла, чета ви и .... отслабвам! Днес съм 87 кг. Свалих 6 кг. за 27 дни. Забелязах, че като намалих млечните свалям по-бързо, също така спрях да консумирам ролца от раци и най-важното започнах да ходя редовно до  smile3550. Започнах да си готвя и много супи според дните в които се намирам. С две думи както е казал колегата на Тумба Лумба - това е наистина изграждане на съвсем различен начин на живот. Аз мисля, че това е правилният начин. newsm10. Радвам се на всички, които свалят килограми. Постиженията ви нахъсват и мен да продължавам. И аз ви изпращам няколко снимки. Е, разликата не е голяма, но малко личи.  love001 Целувки на всички, не мога да ви запомня имената, но съм с вас.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=338005

# 96
  • Мнения: 1 575
Момичета, моите резултати не са кой знае какво - целта е да ги задържа килата...Отслабнах супер бавно, но това е без значение, кожата ми наистина се държи добре, с изключение на корема, но не е болка - все пак 2 деца имам.Не съм се мазала с нищо - само протеинчета...
Слабата снимка е от миналата година - даже точно преди 1 година гледам на датата, към днешният ден съм малко отгоре - лятото+2 кила от пресилване със спорт, без да разбирам(имам много добре развити мускули на краката и ефекта беше лош), освен това - яко протеини - резултата - направих маса, не сланина, но факт е, че увеличих обема в краката.Преди около 2 месеца качих още 2 кила за 10 дни от вафли(стресова ситуация) и сега седя на едно положение - не ми е проблем.Ето и актуална снимка:
http://www.foto.bg/data/5651/medium/4886.JPG
http://www.foto.bg/data/5651/medium/2365.JPG


Не се оплаквам - харесвам се още, малко краката ме дразнят, но мускули се свалят трудно, а от другите 2 кила се подобри горният етаж... до някъде Laughing
В 4та фаза съм както се вижда, трудно ми е да мина отново на стриктен режим, но ще изчакам още малко може би, а може и не - зимата и застоя ми пречат определено...и така.
Пиша тези неща, за да знаете, че нещата се случват, режима работи, а в 4та фаза ако не внимаваш - може да си върнеш всичко без никакъв проблем.Както напомням на последък - има огромна разлика между нормалното и предишното ни хранене.
Сега пълнея от същите храни, от които пълнеех и преди Дюкан.Ако искам да си нося бодито, ще трябва да се контролирам и внимавам.
Умната на всички - ще изглеждате и много по-добре от мен, а и да не забравяме героите, които смъкнаха по половин или дори цял човек от себе си - те заслужават големите похвали!
Хайде, хубава вечер, пък утре може и да направя още снимки с бодито Laughing!

# 97
  • Мнения: 451
До "ФИЛЮДКА" -
Цитат на: ФИЛЮДКА
ВИВКА ДОБРЕ ДОШЛА римата ти е страхотна
Само римата ли? Лелеее.. на ТЕБ май и аватарите не ТИ се отварят tantrum

До "VIVKA" - Аааа, не! Аз на самолет не се качвам! Като ги гледам по "National Geographic" как падат Понеделник и Петък.. Мен ме е страх!

До "Neda" - Такъв фен, като мен, повярвай - не ТИ трябва и за ден reverance

До "Боби1973" - Лелеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее amiiii

До "aynur" - Еййй.. само чакаш да се орезиля.. Срам нямаш newsm29

До "ice" -
Цитат на: ice
браво на Боби 1973 и аз мечтая за това
И аз, и аз, и аз fiuuuuuu

До "red shoe" - Ей, ТИ къде се загуби?

До "tanyamanya" - Хайде и ТИ на сеира  People No Good

До "Lucie" - На Срещата ще има ли всеки бадж с ника си?

До "galiushana" - Много СТЕ готини! Кажи на Мъжа си, че му стискам палци Simple Smile Ще успее - за Лятото ще е готов!

До "Abrakadabra" - Сега пък какво направих Flowers Bouquet

До "desi_val" -
Цитат на: desi_val
Тунинг,със дрехи си екстра  Peace,а в петък можеш да отговориш на предизвикателството на Боби  Mr. Green
Аз мислех да й отговоря в Събота към 13 часа  condomuu

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 23:02 от tuningmania

# 98
  • Мнения: 243
           ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА, то аз докато се класирам - тя виж че отлетяла. Аз пък се радвам, че се повдигна въпроса за въпросното роло/руло. Би трябвало, като млади и интелигентни хора да ви интересува правописа, той е много, много важен. Напоследък в българският език навлязоха много чуждици и съвсем нормално е да има объркване, но когато говорим за РУЛО, то се изписва с  "у", сега за ролцата от раци не мога да дам мнение.
            НЕДА - за да нямаш главоболие, пий много, много вода, щом усетиш болка, надигай  шишето, подсладител можеш да ползваш, не се вманиачвайте с тях, но пък и да не ги пиете изобщо също не е нужно, 5/5 не е лошо, а също 4/3, общо взето 90% от нас са на тия два     режима ли, графика ли, не знам как да се изразя по-точно, сол си купи марка "КАЛАС4 в кафява или зелена опаковка - и двата вида са диетични.
           БОБИ - голяма си кукла, браво моето момиче.
           ДОБРЕ ДОШЛИ НА АЛЕКС ПАВЛОВА, АСЯ, ГАЛИУСХАПА и СЪПРУГ - желая ви успех с режима
           ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА БОМБОНА НА МИМС, да ти е жива и здрава и само да те радва.
            ВЕСИ, МАРЧЕЛКА, АЙНУР, ШУШИ, КРИСТИНА и всички мацки, ВСИЧКИ СТАРИ МУЦУНКИ и всички нови, гушкам ви и ви нафилюдквам много, много

ПП.: ТУНИ грешиш, аз видях аватара, обаче още не съм обърнала на женско, да, хубаво е ава-
        тарчето.
        А в събота, не се разголвай, щото там ще ти се нахвърлят, тук в темичката си е по безо-
        бидно, по безопасно да те настигне някоя, която няма да ти хареса хахахаха Joy hahaha

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 21:42 от ФИЛЮДКА

# 99
  • Мнения: 45
Сладури, преди да си легна и да ви пожелая лека нощ, искам да споделя, че май съм се пристрастила към този режим. Нищо, ама нищо не ме изкушава, нито чрез хората, които ми го предлагат, нито в магазина. Много странно, аз дето винаги съм била обвинявана в липса на воля Simple Smile
Много ми е добре, кожата ми се изчисти (понеже въпреки , че съм на 23, от време на време ми се появяваха следи от акне) и стомах не ме боли.
Много съм ви благодарна за подкрепата и за добрия пример, от който определено се нуждаех Simple Smile))
Нямам търпение да се видим на срещата!
Айде лека!

# 100
  • Мнения: 6
Здравейте слънчица Hug wavey  къде на диагонал, къде на верев...ама , прочетох всичко.... Embarassed
кантара е добър, пак се задвижи newsm44 newsm44 newsm44
за всички с поводи - рожденници, свалили кг , взели изпити,новите.... 


бъдете режимни, заредете се с търпение и позитивизъм  Hug
Боби1973 ...без думи съм , специално за теб



Немското ми цвете, Айнур,Гулбенур, Шуши, Веси(трогна ме,с това че си забелязала липсата ми Heart Eyes)   Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:06 от feelgood

# 101
  • Мнения: 92
Момичета правих си ето това кексче долу- горе добре се получи, ама малко ми нагарча, от какво може да е  newsm78
всичко по рецептата сложих, а пък  Thinking

# 102
  • Мнения: 31
desi val Hug благодаря ти, от сърце желая и на теб същия резултат!

feelgoodHug

# 103
  • Мнения: 52
 Hug Hug Hug за всички извесни и неизвестни дюканстващи
FoxMamma, може би му е повече подсладителя...
Тончо27, Танчето..... поздравления за упоритостта
Виждам нови лица, стари завърнали се, успех и на вас! Hug Hug Hug
Цоци, нова визия, супер си!
До срещата остават  броени дни! Записахте ли се при Люси?
Лека и отслабваща smile3521

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 21:53 от Dari68

# 104
  • Мнения: 853
Фиилгуд,честито намаление   bouquet
Фоксмама,бих ти отговорила с удоволствие,но още не съм правила от десертите Confused
Тунинг,и в събота да е няма проблем,само фотоматериал да има Laughing
          ПП.: ТУНИ грешиш, аз видях аватара, обаче още не съм обърнала на женско, да, хубаво е ава-
        тарчето.
        А в събота, не се разголвай, щото там ще ти се нахвърлят, тук в темичката си е по безо-
        бидно, по безопасно да те настигне някоя, която няма да ти хареса хахахаха Joy hahaha
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Гулбенур,благодаря,искрено се надявам да го постигна   bouquet

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:02 от desi_val

Общи условия

Активация на акаунт