И в слънце, и в дъжд, и в мраз Дюкан е винаги с нас - 152

  • 27 242
  • 506
  •   1
Отговори
# 75
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
Жижи, тоя течен парафин какъв вкус има? звучи ужасно..в свещите ли имаше парафин? но пък без олио  зелето колкото и да го мачкам не ми е вкусно..ако това е нещо подобно ще мина през някоя аптека утре като изляза за зеленчуци

# 76
  • Мнения: 577
Жижи, тоя течен парафин какъв вкус има? звучи ужасно..в свещите ли имаше парафин? но пък без олио  зелето колкото и да го мачкам не ми е вкусно..ако това е нещо подобно ще мина през някоя аптека утре като изляза за зеленчуци
  ooooh! И аз поради същата причина все се въздържам да си купя.

# 77
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Жижи, тоя течен парафин какъв вкус има? звучи ужасно..в свещите ли имаше парафин? но пък без олио  зелето колкото и да го мачкам не ми е вкусно..ако това е нещо подобно ще мина през някоя аптека утре като изляза за зеленчуци
  ooooh! И аз поради същата причина все се въздържам да си купя.
Аз имам в къщи и го пробвах ....ееее не е лошо (ама и за съм с хрема  Mr. Green)
Правих си дюканско реване   chef -хапнах -става  Peace

# 78
  • Мнения: 5
здравейте,мацки! Hug
Честит имен ден на всички именници!!   Tada
Добри дошли на новите попълнения! smile3501 smile3501
При мен-луди протеинови дни-кантара скача нагоре-надолу,но аз съм стриктна и го чакам да се успокои. newsm12 newsm17 newsm62
Да ви се похваля вече качвам 5 етажа без да се задъхам/напук на цигарите/Сега отивам на разходка и ви желая вкусна,огромна дюканска вечеря!!  newsm10
До след малко!! Hug Hug

# 79
  • Мнения: 42
Момичета, моля ви за отговор - преди около 7 мес. спазвах диетата на Дюкан и за 45 дни свалих 7-8 кг. Срам не срам я прекъснах и съответно качих половината кг. обратно........
Та сега от 04.01.09 год. започнах отново - стриктно спазване. Вече мина 1 месец, а аз съм свалила само 2 кг. Нормално ли е това или просто тази диета не бива да се повтаря.
Ако има други с подобен проблем МОЛЯ ВИ споделете, че съвсем съм се отчаяла. Да очаквам ли резултати или.......незнам, просто нямам друга алтернатива.  newsm78 Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 1 590
Веси 80 - нормално е... уви.
Организмът помни и втори път не се връзва така лесно, гадината... С повече инат нещата пак ще тръгнат, но по-трудно...
Успех!

# 81
  • София
  • Мнения: 426
Добре де този Дюкан нищо не е измислил за сладките неща т.е. защо не може да се ядат диетични шоколади как толкова време без сладко ще  ти падне захарта.Преди време спазвах режим от един диетолог и там можеше и зехтин  newsm78

# 82
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добре де този Дюкан нищо не е измислил за сладките неща т.е. защо не може да се ядат диетични шоколади как толкова време без сладко ще  ти падне захарта.Преди време спазвах режим от един диетолог и там можеше и зехтин  newsm78
Дал е, показаха ми ги , пробвах  Wink

# 83
  • Мнения: 226
Аз пак искам да защитя парафиновото олио
Аз го ползвам, когато имам гости също и на тях слагам и досега никой не е разбрал какво е
За мен е супер а аз съм адски каприз. Опитайте ще ви хареса!!!
веси 70  норамално е аз след като за колега се опрасих чак днес видях минус ама пък е 1.200кг Grinning Не се отчайвай. Ще тръгне
Аз днес след работа пак се мерих и кантара показа разлика от сутринта с 800гр. Много ми се иска май да гледам резултата след работа newsm78

# 84
  • Мнения: 31
Ха добър вечер!
Голям зор беше, но изчетох всичко.

Didka 23 - това с кантара наистина голям майтап. И моя мъж ме гледа странно като му се качвам постоянно ( на кантара де  Joy) и ме пита притеснен - "нали не се вманиачаваш?". не бе , аз просто си експериментирам. Wink

902630 -  Joy сестра ми пък оприличи триците на храна за рибки.....

Belle Fleur - свиркай си, аз отдавна спрях да обръщам внимание на околните, в началото много се връзвах, но... Явно нещо те е подразнило и чашата е преляла.

lipstick - Благодаря, миличка!

Miles - честита ти именничка! Да ти е жива и здрава!
А относно свекито - ще свикне, няма къде да ходи... Не се тревожи. Аз също си нося храна понякога у тях. Даже на Бъдни вечер си носих режимни неща. И направих повече - да не е само за мен. Пък някой може да иска да опита. Ами бе... Никой не ги хапна, но пък ако щат.

Жижи  - браво! За бойния дух!

mar4ela5 -  wavey

Ами това е от мен засега.
Айде приятна ви вечер!  Hug Hug



Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 19:54 от gulbenur

# 85
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хм..
Нова тема по никое време! Вещи  Wink
Около мен нищо ново и интересно.. килограми по-скоро стабилни, отколкото намаляващи!  Tired Laughing

# 86
  • София :(
  • Мнения: 215
 Лелееее, какво правите, с каква скорост пишете, аз докато се наработя и новата тема се преполовила  ooooh! Ама пък на шеста страничка нали знаете, поне шест килца ще си идат мечтиии  hahaha
  newsm51 на всички с месечинки, минусчета и всякакви други радости и добре дошли на новите попълнения не че аз съм много старо де
 Да ви призная, колкото повече наближава срещата, толкова повече започвам да се притеснявам  Embarassed, а бе направо си ме хваща страх , та ако видите някоя дълго да трамбова пред прозорците и да пуши нервно - направо я грабвайте за кечето и я вкарвайте вътре, 99% ще съм аз  Blush
 Хубава вечер и много отслабваща нощ ви пожелавам  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 239
Lucie благодаря! ще пробвам със сигурност! Wink Wink

# 88
Здравейте, и аз се включих от 21.01. Върви бавно, но не се отказвам, много съм се надъхала, а и като ви чета, много ми помагате! Благодаря ви!  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 615
pina аз не се обиждам за подхванатия спор за О/У, защото първо не си се обърнала към мен , а  към "Абе хора", което не е много литературно, но пък е типично българско обръщение, а на българщината  разбрахме, че държиш. Wink  И второ не смятам, че съм сгрешила след като така пише на опаковката и на касовата бележка -  това е продукта.  В къщи в речник на чуждите думи в българския език намерих, че и двете думи имат един смисъл, разликата е в това, че рОла е от немски корен, а рУла е с френски такъв. Спора е малко безсмислен, защото не е важно как на нас ни се струва правилно, а под каква марка вносители и производители са регистрирали в Патентно ведомство. По-важно е дали можем да ги ядем! Grinning
Кажете моля, нормално ли е да ме боли глава?
tatianka благодаря, ще пробвам 5/5 сега .

Общи условия

Активация на акаунт