И в слънце, и в дъжд, и в мраз Дюкан е винаги с нас - 152

  • 27 242
  • 506
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 141
Мама 1+2 - закуските са страшни само в началото. Не бях закусвала от шести клас, но сега като стана не мога да тръгна за работа без закуска. Правило. Закусвам половин кисело мляко с три лъжици трици, половин кафена лъчичка канела, едно варено яйце, парче режимно месо (около 100-150 г), чаша студен чай без подсладител и кафе с малко мляко. Това е обичайното. По съвет на момичетата във форума - при проблеми с WC - закусвам чаша топъл чай, кафе с мляко и нещо като овесена каша - попарени три лъжици овесени трици с вряла вода, след това добавено половин чаша прясно мляко, няколко капки подсладител и половин кафена лъжичка канела.

Направо написах ода за закуската! Яж, ако трябва в началото насила, но редовно и ще ти стане полезен навик за цял живот.

# 61
  • Мнения: 3 971
Издържах и днешния ден Sunglasses
*Сготвих* супичка за детето от ресторанта долу ,че довечера сме на омлет  chef

# 62
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ех, кога успяхте бре!
Аз докато сготвя всички дюкански манджи и нова тема. Хич не ми пука на коя страница съм, защото и без това съм в цикъл вече, така че спирам да се срещам с кантара за няколко дни. Защото той като ме види и се плаши, пък аз ако му се кача и изпадам в депресия. Като отмине МЦ тогава ще се тегля.
Иначе от днес съм на П и си направих супа топчета и кюфтета фрикасе. Имам и малко пилешко печено. Освен това реших да се поглезя и си направих и целувки, че с този цикъл все на сладко ме влече.  smile3511
Вещи, благодаря за темичката. Чудя се само тази мойта снимка от къде я имаш, че си ме и изтипосала на първа.
 smile3532
И аз като Кали карам 4/3, защото без едно мога, ама с едно не мога и май в ПЗ здраво си похапвам зеленчуци. Затова 4/3, да са по-малко зеленчуците.
И да си повторя още веднъж въпросчето от днес - моля някой да препоръча някакво мазило за стягане на бюста.

# 63
  • Мнения: 11
Здравейте дюканки сладуранки чета ви от скоро почнах, още от септемврийските теми боже вие сте страхотни.БЛАГОРОДНО ВИ ЗАВИЖДАМ.А НА ТУНИНГ ако е все още тук мога да кажа, че вече изглежда страхотно .Аз съм нова и съм на пети ден от ударната фаза
165 см
започнах 80кг
сега 77.500кг
целта ми е 64 ама  newsm78

# 64
  • Мнения: 4 202
Та въпроса ми е за закуските - имате ли ги някъде систематизирани или трябва да чета рецептите наред и да си подбирам закуски? Те май се оказват най-проблемни. Поне за мен.

Вече повече от 6 месеца закусвам само кисело мляко с трици приготвено от вечерта. И това ако ти се струва сложно, не знам  Wink
В началото слагах и малко степче, за да залъжа глада за сладко, но това беше само първия месец.
Аз понеже съм от мързеливите и е абсурд сутрин да почна да правя някакви закуски.


asia06, страхотен резултат в ударния етап, мятай се във 2ра  Hug

# 65
  • Мнения: 70
за няколко часа 5 страници  Shocked  браво бе момичета, бързи сте Simple Smile
аз съм нещастна, защото съм в застой Sad а така се радвах първите 5 дни всеки ден като свалях Simple Smile ще почакам, ще изтърпя.. и ще танцувам пак танца на радостта до кантара  Praynig
всички ли когато сте в МЦ понатежавате или е индивидуално ?

# 66
  • Мнения: 397
И да си повторя още веднъж въпросчето от днес - моля някой да препоръча някакво мазило за стягане на бюста.
Ползвам един крем на Avon, но не знам дали има ефект, затова не мога да го препоръчам. Сигурен ефект имат контрастните душове, плуването и упражненията за бюст. Само с мазане нищо не става.

Ренка, при всяка жена от овулацията се наблюдава увеличението на теглото, което варира и при някои достига дори 2 кг, които след края на цикъла си отиват. Не ни се разминава и "подуването" точно преди и в първите дни на МЦ.

Хей, Марчела, какво стана с онзи списък?  Wink  Hug

Добре дошли на всички нови момичета!   bouquet

Нюанс, можеш да овкусиш салатата си с парафиново олио (или течен парафин, както още се нарича). Ако не си чувала за него, най-важното е да не го подлагаш на топлинна обработка.

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 22:33 от Abrakadabra

# 67
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
ох, какво да ям утре!?  Cry
утре ми е 1 ден ПЗ след ударния...така си мечтаех за зелева салата с моров, ама без олио какво ти зеле, то е като подметка.. тия ПЗ май ще ме озорят. вие какво ядете, тия сосове, които препоръчва дюкан ми се виждат голяма гадост. аз не ям горчица, оцет не обичам.. таратор може да си направя нали? без олио и орехи, пак ще е добре!

# 68
  • Мнения: 11 747
Зелето му слагам 1 щипка сол и намачквам, стискам с шепи. То си пуска малко чорба, намачква се и не е дърво. Става хубаво и без олио  Peace

# 69
  • Мнения: 577
    shushy80  , благодаря ти за споделения опит-за дните 4/3.Не е трудно да помисли човек -ама аз НЕ-5/5.И вечно съм в размисъл-кога започнааааххх  newsm78  ..ааа -ДА..... newsm78
Това лично  мен перфектно ме устройва -петък,събота ,неделя ПЗ .
Ето и една китка от мен   Hug 

# 70
  • Мнения: 157
Ха сега изненадаха ме днеска - Викат честита именячка и аз ама кой ама кво, а то се оказа че днес било Симеонов ден (а пък аз си мислех че е на 01.09)

Нищо ще го празнуваме два пъти Simple Smile

Айде да ви почерпя за малката бонбона






Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 18:03 от Miles

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet
Милес, да ти е здрава и усмихната малката бонбонка!  Hug
Блумче, благодаря за палцестискането за изпита. Резултатите ще излязат след 14.02.  Hug
Аби, списъка е тук... но вече не гарантирам за актуалността му...  Crazy Станаха 100 човека сигурно... И още се появяват... Май ще броим през март.  Laughing Mr. Green
Обичам ви!  Heart Eyes

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
ох, какво да ям утре!?  Cry
утре ми е 1 ден ПЗ след ударния...така си мечтаех за зелева салата с моров, ама без олио какво ти зеле, то е като подметка.. тия ПЗ май ще ме озорят. вие какво ядете, тия сосове, които препоръчва дюкан ми се виждат голяма гадост. аз не ям горчица, оцет не обичам.. таратор може да си направя нали? без олио и орехи, пак ще е добре!
Вземи си течен парафин за зелевата салата,в аптеката се продава и струва левче.Аз така ям салатите в ПЗ и са супер.

# 73
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Miles ,Честит празник!  bouquet Да ти е жива и здрава щерката и с гордост да си носи името!!  Hug Ще се почерпя , но си го оставила с кожата(майтапя сеееее)  Mr. Green Joy
 Да си кажа , че няма да се замислям как пиша рачешки р(о/у)лца , знам БГ , но не ми пука , че съм сгрешила , други по-важни неща има  smile3534

# 74
  • Мнения: 146
Вещи благодаря за темичката.     bouquet

Аз намерих соевата сметана. Mr. Green
На вкус е като сметаната за готвене и довечера ще има пир за душата с нишестените newsm44
Две лъжици две, кой ти ги дава Twisted Evil
Аби, за спам сме най-силни...Вещи  newsm51
За бюста абсолютно основното са упражнения. Кремовете са за фасон дет се вика...
Хубава вечер, любими!
Аз отивам в залата и после ще чета та утре чак ще досаждам пак. Hug

Неда, вземи си сухо обезмаслено мляко за кафето. Аз преди време като реших, че ще го пиа без захар кафето и със сухо мляко постепенно отвикнах от сладкото.
Писали са ти момичетата ама да кажа и аз започни с 5/5 после ще прецениш ако ти идва тежко ще миенш на 4/3. 7 дни протеини е ужасно много. Освен, че не е добре за организма ще видиш голям зор.

Я Марчелка се явила.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт