Скорпионките ..прекрасни...

  • 53 498
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 202
Лелеее...нямаше ме за няколко дни,а вие сте изписали повече страници,отколкото през последните месеци... Crazy

Скорпионки прекрасни,  а от какво значение е в кой знак е луната? Моята е в Козирог, тъкмо проверих.

мисля си, че не е важна толкова луната, колкото асцендента...моят е Риби Blush

# 691
  • Мнения: 3 497
Лелеее...нямаше ме за няколко дни,а вие сте изписали повече страници,отколкото през последните месеци... Crazy

Скорпионки прекрасни,  а от какво значение е в кой знак е луната? Моята е в Козирог, тъкмо проверих.

мисля си, че не е важна толкова луната, колкото асцендента...моят е Риби Blush

моят е лъв Mr. Green и съм н 28-и

# 692
  • Мнения: 2 487
Момичета, как мога да разбера асцендента ми  ?  Blush

# 693
  • Мнения: 17 412
Върни една страница назад

# 694
  • Мнения: 2 487
Дам, видях някакъв сайт астро, направих нещата обаче не си знам часа.  Blush Обаче май не става без часа.  Grinning

# 695
  • Мнения: 17 412
 Въпросът ти трябваше да бъде: "Момичета, как мога да разбера часа на раждането си"

# 696
  • Мнения: 2 487
Дам.. Blush До това води взирането в ''Стъклен дом''. До неправилно сформиране не думи. Laughing Извинявам се..

Сега разбрах, че асцендента ми е Лъв..Това какво може да означава.На Вие съм с английския..Разбирам тук-таме някои неща..

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 22:15 от Алетеа

# 697
  • Мнения: 10
Happy?  Mr. Green   Mr. Green 

# 698
  • Мнения: 3 497
Дам.. Blush До това води взирането в ''Стъклен дом''. До неправилно сформиране не думи. Laughing Извинявам се..

Сега разбрах, че асцендента ми е Лъв..Това какво може да означава.На Вие съм с английския..Разбирам тук-таме някои неща..

И аз съм скорпи с асцендент лъв. Според мен и според това, което съм чела, лъвът придава леко благородство на иначе инатливата ни потайна зодийка Laughing Все пак е царят на животните Crazy

# 699
  • Мнения: 5 391
Хепи, ам как Sunglasses
Скоро говорейски с един колега треньор на 60г, разбрах че за него 30 годишните са вече престарели Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 10 028

Скоро говорейски с един колега треньор на 60г, разбрах че за него 30 годишните са вече престарели Rolling Eyes

А той има ли представа как е не само дискфалифициран, а и всъщност става автоматично невидим след като стигне 50!
Не го познавам, но този типаж мъже ми е жалък.

# 701
  • Мнения: 202
Хепи, ам как Sunglasses
Скоро говорейски с един колега треньор на 60г, разбрах че за него 30 годишните са вече престарели Rolling Eyes
Абе, докога ще позволяваме на некви недорасли психически да ни слагат квалификации newsm11

# 702
  • Мнения: 1 446

П.С. Не се оплаквам, просто се чудя как успявате да влезете под кожата и в съня на хората...  Laughing 

Ми и аз се чудя...Понякога много ми тежи (ама съвсем сериозно) какво толкова привлича хората, защо искат да ми се доверят, когато аз не мога да им бъда вярна. Просто съм си вярна само на много малко хора, най-вече на себе си. Но всички искат да са ми приятели, дори и в офиса. А аз за работата съм си желязна--никакви приятели докато сме в офиса. И ми имат доверие и всичко останало. И аз рано или късно ги разочаровам, защото:

1. Мразя шушукания и клюки
2. Обичам да се разбирам с всички и да не вземам страни


Иначе асцедента ми е Скорпион, а червеното е любимия ми цвят, цвета, който най-добре описва същността ми. В случая, както се вижда от аватара, съм имала предвид любимата ми торта (red velvet cake), но не само Simple Smile Mисля да я направя за 28-ми да почерпя колегите Simple Smile

# 703
  • Мнения: 10
Хепи, ам как Sunglasses
Скоро говорейски с един колега треньор на 60г, разбрах че за него 30 годишните са вече престарели Rolling Eyes
Не знае какво изпуска.  Mr. Green  

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 21:00 от Stallion

# 704
  • Мнения: 3 497
Малииии, скорпион с асцендент скорпион....Дръжте се! Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт