Пълно автокаско - при кой застраховател?

  • 13 589
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние в момента сме в Армеец. Похвалиха ни ги.

Негативно мнение от собствен опит имам с Лев Инс.  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 36
При нас водещо се оказа не компанията, а брокера - първо ни предлагат няколко оферти, разясняват ни предимства и недостатъци в офертите,  при щета те описват всичко, разправят се със застрахователите, попълват формулярите и т.н, и т.н. После ние само следим в банката дошли ли са парите  Wink

И аз съм много доволна от брокерките. Пак при тях автокаското догодина -  (ако ме искат, че създадох доста работа). И от Булстрад останах много доволна.

# 32
  • Мнения: 817
Аз последно бях в Уника.Доволна съм.Изплатиха ми за една година 3 щети-всичко на време и сумите бяха добри.Аз всяка година ги сменям Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 916
При нас водещо се оказа не компанията, а брокера - първо ни предлагат няколко оферти, разясняват ни предимства и недостатъци в офертите,  при щета те описват всичко, разправят се със застрахователите, попълват формулярите и т.н, и т.н. После ние само следим в банката дошли ли са парите  Wink

И аз съм много доволна от брокерките. Пак при тях автокаското догодина -  (ако ме искат, че създадох доста работа). И от Булстрад останах много доволна.


И аз съм доволна от брокерите - при тях правим всички застраховки, голямо улеснение са. Досега два или три пъти съм сменила компанията за каското, обаче брокера не сменям.

# 34
  • София
  • Мнения: 121
Ние от 6г. ползваме и за двете коли  само ЛЕВ ИНС и сме много доволни не сме имали проблеми с плащанията, удобно е и че идват на място за огледкато стане злополука даже обикновенно преди КАТ. Даже и при станало нещо на паркинг понякога идват за оглед на място.

# 35
  • София
  • Мнения: 622
Армеец естествено  Peace Това за дозастраховането и дребният шрифт не е вярно  Joy

# 36
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Алианц.

Имайте предвид, че ако сключите пакет Каско и Гражданска отговорност, в Алианц получавате и безплатно разширение на териоториалния обхват в рамките на ЕС за Каското. Т.е. ако се случи нещо с колата Ви,  докато сте с нея в чужбина, ще си получите обезщетение.

# 37
  • Мнения: 3 475
За идната година в Интерамерикан.

# 38
  • Мнения: 4 785
Армеец  Peace
За по-скъпи коли - Уника.

Аз съм към ЛевИнс, защото имам стабилни връзки, та ми плащат бързо. Но не мога да ги препоръчам, защото не знам как е без връзки  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 14:38 от •ºtreisyº•

# 39
  • Мнения: 210
Алианц - бързи и коректни, дори и без връзки. Много от познатите ми също са застраховани в Алианц и са доволни, от години не са сменяли компанията.

# 40
  • Мнения: 1 417
Доволни сме от Алианц За съжаление в рамките на 2месеца се наложи да им ползваме услугите 2пъти Confused, вчера отново бяхме с открадната навигация Close И миналия път и сега бяха точни, понеже колата е лизингова сервиза се разправя с тях, та не знам какви суми изплащат

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ъъъъъъъ, кога съм пускала такава тема...  Rolling Eyes
Ей, старост-нерадост.  Tired
както и да е...
Армеец е моят застраховател. И за предната ми кола и за сегашната.

# 42
  • Мнения: 58
Негативно мнение от собствен опит имам с Лев Инс.  Twisted Evil
Мда, остана едно лошо чувство и у нас.

# 43
  • Мнения: 1 912
Алианц.

Имайте предвид, че ако сключите пакет Каско и Гражданска отговорност, в Алианц получавате и безплатно разширение на териоториалния обхват в рамките на ЕС за Каското. Т.е. ако се случи нещо с колата Ви,  докато сте с нея в чужбина, ще си получите обезщетение.

Ако сключиш пакет каско+гражданска в коя да е компания, каското важи не само в Евросъюза, а във всички страни от споразумението Зелена карта  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 407
Аз съм в HDI. Там ми е и гражданската и каското. Каското важи и в чужбина, като за страните извън EU, не важи за кражба на автомобила. Преди съм бил в Алианц и Булинс. В Алианц беше добре, но по едно време направиха много висока премия за по-стари коли и затова минах на Булинс. Там, обаче, не бях доволен. Засега в HDI е най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт