Февруари месец си дойде,чакаме нетърпеливо МАЙското дете-№20

  • 11 770
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.Изглежда,че страхотно сте си изкарали.Ние можем само благородно да ви завиждаме...много сте хубави и се радвам ,че поне от снимките мога да ви видя.
Сиска,много хубави дрешки.Страхотни са.Да са ти честити.Simple Smile
ralichkou ,количката е страхотна и аз съм се спряла на нещо такова за сега.
Лек и усмихнат ден момичета и само положителни емоции.

# 226
  • Мнения: 87
Здравейте май-ски тумбачета!  Hug
Разбирам, че сте си изкарали страхотно! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

loranholl -  Hug Много се радвам, че вече си по-добре!  Heart Eyes

siska79 - много са сладки дрешките - особено рокличките са невероятни! Heart Eyes

Днес времето във Варна е мрачно и сънливо, но пък настроението ми е добро!
Желая ви много хубав и усмихнат ден!  bouquet

# 227
  • Мнения: 488
Здравейте майчета!

Току що се връщам от разходка. Ходихме до рилския манастир с приятели и с децата. Заредена съм с положителни емоции. Много се смяхме и се веселихме. Децата не ни слушаха много, ама деца какво да ги правиш. Заваля ни силен дъжд като си тръгнахме и едно мрачно време, ужас  #2gunfire

Но аз се чувствам добре и бебека е добре ми се струва, защото не ме ешутирала много, само като седях в ресторанта ме изшутира защото се бях присвила напред към масата и явно и е било тесничко  Crazy

***Val4eto***  познати са ми всички емотиконки които си изброила, но аз го правих миналата седмица. Тази съм почивка и разходка през почивните дни.  bouquet

ralichkou поздравления за количката. Харесва ми много.   bouquet

# 228
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ей, от много хойкане нямам време да седна и да се запиша във форума. Цяла седмица гледах слънчицето от прозореца на офиса, та вчера и днес съм като отвързана. Добре, че заваля за да се прибера у дома Simple Smile.
Срещата вчера беше много приятна, аз също качих снимките от моя апарат Simple Smile. Забелязвам, че колкото повече сме, толкова по-забавно е. Обаче стандартните сепарета на "Кривото" вече ни отесняват, може би трябва следващия път да заемем онова голямо, в другия край Simple Smile.

# 229
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Здравеите майчета по снимките виждам че добре сте си прекарали.Аз сам болна тоя гаден грип ме хвана, вчера и днес цял ден в леглото вече се побърквам едно ми е отпаднало дано по скоро да ми мине наливам се с чайове и топло мляко не смея да пия нищо друго.Приятна вечер Hug

# 230
  • Мнения: 5
Здравейте сладуранки!
Несъм писала седмица и нещо ,но и вие несте скучали като ви гледам има да чета доста темички
Ние с бебка сме добре  растем си и двете  Laughing Laughing
Доста работа имам последно време, но съм на работа до 20 и се надявам после да си почина и отново да си пишем
Пазете се!
Лека вечер на всички Hug Hug!

# 231
  • Мнения: 128
Добър вечер,пичове,как е при вас и малките бебчовци?
Ходихме си в Монтана за уикенда и забелязах едно странно нововъведение made by нашия stork-boy , естествено. Там почти никак не проприта, сякаш знаеше, че сме сменили обстановката, и като се прибрахме, отново влезе в ритъм!
Ще го изям това хлапенце!!! Simple Smile
Кажете вие как я карате?

# 232
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Влошавам се. Утре ще пазя леглото вкъщи. Не съм настивала така жестоко от години. Не ми се псува, но се чувствам като парцал .... всъщност излеждам точно като такъв в момента. Ще си спестя описанието, за да не предизвикам ненужни кошмари.

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
rosita,Бейлис да оздравявате бързо,4е не е хубабо така знам ,4е при температура може ТАЙЛОЛ ХОТ пове4е те4ности плодове и скоро да сте добре  smile3524  food010 cook newsm10  love001 и скоро да сте здрави4ки и да сте на линия пак  Hug Hug Hug

# 234
  • Мнения: 79
Добър вечер мили Майчета   bouquet
Бейлис,пази леглото за няколко дни и да се оправяш бързо  Hug. Дано и малкият се възстановява от шарката и скоро всички да сте си заедно и здрави  Party
Днес се сдобих с две нови роклички(баба ми ги уши) Laughing, че другата неделя съм на сватба, нямам нищо подходящо за размерите си  Crazy. Ще ви пусна снимчици(да се изфукам) Mr. Green. Утре съм на ЖК и дано бактериите в урната, които имах преди седмица съм ги уморила, че от антибиотика и гъбки завъдих  #Crazy, абе направо ужас, но сега се чувствам много добре  Whistling
Лека и спокойна нощ на всички ви  Hug

# 235
  • София
  • Мнения: 1 395
Mомичета вчера ми хрумна най-хубавото име за нашето момченце - на татко му името! И днес го споделих с него и с двете семейства и на всички най-много им харесва и значи ще е Дани младши - Даниел Даниелов Киряков Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 68
Бейлис, почивай си повече и дано скоро се оправиш! Hug
madlena, писах ти на личния, сподели повече за бактериите  Cry
бебZz, много хубаво име си избрала, и аз го харесвам, но нашия татко не, и затова при нас отпадна Sad Малкият ти мъж   bowuu да го носи със здраве!  bouquet

# 237
  • Мнения: 204
Здравейте мам4ета ,как сте ,разгледах снимките голями сте сладур ки.Аз днес ходих на преглед и да ви се похваля ще си имаме моми4е. newsm68 newsm44Много сме щастливи с мъжът ми,малката кака ме гледа странно като и казах ,още не разбира милата.Тази нощ не знам как ще спя ,толкова съм щастлива,утре отивам по магазините,банкомата на мъжа ми е в мен. smile3508Днес за първи път видях ли4ицето на бебка(до скоро беше седалищно и не се виждаше) ,сму4еше си пръста. LaughingБебка ще се казва Венета Евгениева Карабельова(на свекито)Това е от мен . Hug Hug Hug

# 238
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
ВАНЯ1975,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!БЪДИ МНОГО ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ БЪДАТ РЕАЛНОСТ!

# 239
  • Мнения: 128
Здравейте,мили мои,  newsm22 ?
Ставайте да закусвате, ние с моето бебе ви водим вече с: 1 бейк ролс, 3 мини-банички, 1 вафлица и 1 ябълка + кафе.

Общи условия

Активация на акаунт