Спортувате ли и какво мислите за спорта?

  • 7 414
  • 169
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 940
Обичам да спортувам, но много често ме мързи. Набелязала съм си един крос-тренажьор, да видим...
Иначе преди ходех на тае-бо и латино танци, но сега нямам време за това.

# 136
  • Мнения: 4 678
Така........ аз спортувам и жена ми спортува...аз всеки ден..жена ми през ден Peace
Винаги може да се намери време..ако имаш време за кафе..значи може да отделиш и за фитнес..ако не....може уред вкъщи...
Има винаги начини..стига да не търсим причина Peace  bouquet

# 137
  • Мнения: 371
Аз дори съм спортувала заедно с детето си Peace

# 138
  • Мнения: 4 678
Аз дори съм спортувала заедно с детето си Peace
..Дъщеря ми я вземах във фитнеса с мен...не помня колко малка беше..но ако няма начин..може да се тренира вкъщи Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 5 289
Ходя на фитнес, всеки ден без събота и неделя, защото детето си е вкъщи.Чувствам се много добре, когато спортувам-по лека, по стегната, по тонизирана...за съжаление все още съм далеч от мечтаното ми тегло, но след време вярвам, че ще го постигна.Подложила съм се и на ужасна диета и пия Хитозан, надявам се скоро да видя резултатите по себе си, не се меря на кантара, чакам сама да видя как тялото ми се трансформира. Laughing

# 140
  • Мнения: 2 388
...не помня колко малка беше..но ако няма начин..може да се тренира вкъщи Peace

Така е. Колкото и да е ангажиран човек винаги може да отдели половин час да се помъчи на вело-то например, дори и докато гледа новините.
Все пак тук говорим за спорт за здраве, за нормалното "раздвижване" от което има нужда всеки организъм.

# 141
  • Мнения: 936
От ученичка постоянно правя нещо вкъщи - каланетика или други упражнения. Преди време ходех на фитнес, бягах. Сега ходя на народни танци 2 пъти седми4но, а вкъщи правя каланетика или пилатес. Чувствам се с трахотно след тренировка - тонизирана, лека, гъвкава. Дори по-добре работя.

# 142
  • Мнения: 26
Дъщеря ми я вземах във фитнеса с мен...не помня колко малка беше..но ако няма начин..може да се тренира вкъщи Peace

Дъщеря ми редовно кисне с мен я в залата по джудо, я в бодибилдинг залата. На 2 години и половина е. Забавно и е, и даже ме пита от време на време кога ще ходим.
Иначе аз в началото умишлено не написах, колко и какво спортувам, за да не ме обвините пак че се самоизтъквам.

Тренирам 10 пъти в седмицата - х2 на ден, тренировките ми включват тежести, плуване, бягане и джудо. Не спазвам диети и не пия стероиди. Спорта е начин на живот при мен от както се помня.

Chris Дай да я видим таз твойта жена ве, само я хвалиш тука и ни разпалваш любопитството Wink

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 524
От половин година спортувам редовно три-четири пъти в седмицата - по един час кардио комбо, каланетика или аеробика. Посещавам един спортен клуб - предпочитам тренировките в група и с инструктор, не обичам да тренирам сама. Занятията са късно вечер, което е удобно за мен. Въпреки натоварената ми работа успявам да намеря време. Чувствам се страхотно - заредена и тонизирана. Като си спомня какъв невероятен мързел бях не съм и предполагала, че ще чакам тренировките с такова нетърпение.

# 144
  • Мнения: 46 640
Бих отстъпила детето си, ако някой иска да рискува и да иде с него на фитнес, сигурна съм, че после ще разлепят снимки с червен кръст отгоре Crazy

# 145
  • Мнения: 26
Бих отстъпила детето си

Отстъпи мъжа си, да видиш колко от пишещите доброволно ще вдигнат ръце, че и краци.

# 146
  • Мнения: 1 554
винаги съм спортувала,когато забременях прекратих тренировките,от близо 2 г не съм стъпвала в залата,но скоро ще дойде и този момент Peace

# 147
  • Мнения: 26
Добре де, на мен друго ми хрумна сега.
Тези от вас, които казват че не обичат да спортуват и мразят спорта.
Аммчи никога ли не сте "го" правили, ей така за спорта  hahaha

# 148
  • Мнения: X
аз бях от онези мързеливите, дето какви ли не извинения не си измислят
е, вече от 2 години съм нов човек
нищо не може да ме откаже от планираното след работа плуване освен МЦ
преди да почна работа, ходех на фитнес
това си ми беше включено в програмата за деня и точка
ходех с голямо нежелание и се борех с мързела си, но знаех как ще се чувствам след това и това ми беше стимулът
от една година замених фитнеса с bodypump по време на обедната почивка
за мен това е идеалната тренировка
после се прибирам по къс ръкав до офиса - 100м при -15градуса и ми е добре, така съм загряла

Ники, страхотна си
давай все така

# 149
  • Мнения: 5 710
какво е bodypump?

Общи условия

Активация на акаунт