Спортувате ли и какво мислите за спорта?

  • 7 413
  • 169
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 317
В момента нямам време да спортувам, но с нетърпение чакам да порастне още малко детето ми за да мога да ходя на фитнес. Преди да забременея започнах да ходя на фитнес не за да отслабна, а за удоволствие и заради това, че после се чувствах пълна с енергия. В момента все още кърмя дъщеря ни и не мога да изляза за по-дълго време, а и няма кой да я гледа. Много искам и детето ми да спортува за здраве, защото аз самата не съм, а според мен е хубаво децата да се занимавт с нещо - спорт, изкуство и т.н. А пък и съпругът ми е бивш спортист, така че ще тренираме цялото семество! Grinning

# 152
  • Мнения: 3 804
Преди време тренирах и се занимавах с разли4ни спортове-сега за съжаление имам херния на диафрагмата и мога само да си ме4тая,но пък лятото плувам -имаме басейн.

# 153
  • Мнения: 3
Да, тренирам водна аеробика ( и работя същото)!!!

# 154
  • Мнения: 81
^ И аз искам!!!!

Спортувам,ама много.Laughing
Три пъти в седмицата плувам,три пъти бягам крос и един ден почивам.
Тренирала съм тенис на корт,бадминтон,баскетбол и в крайна сметка старата любов към плуването не ми мина. Laughing
Този режим ми позволява да контролирам теглото си без диети,а и вече ми е навик да тренирам.

# 155
  • Мнения: 87
От както се помня спортувам. Ходя два пьти седмично на аеробика системно с години. Децата ми сьщо спортуват: големия водна топка, малкия футбол. Гордея се с фигурата си за мойте години.
Имаш ли желание имаш и време и цели и постижения. Laughing

# 156
  • Мнения: 8
Реших отскоро да спортувам.Закупих си карта за фитнес.От работа си запланувах на фитнес , после се взимаме от детска градина и щом се прибера -готвене...Една седмица желание и после зарязах фитнеса. Laughing

# 157
  • Мнения: 2 175
Спортувам винаги, когато мога..
Ако не го прав се чувствам като "мърда"..
Най-вече ходя на фитнес - по прозаични причини..Сутрин от 7.30 - 8 ч. няма много алтернативи.. Иначе харесвам и йога, каланетика, танци и тн..ама са все в неудобни часове..Наваксвам със секса.. Embarassed

# 158
  • Мнения: 494
До миналата година ходих редовно на тай -бо и фитнес Peace .Сега поради липсата на достатъчно време и неудобния час остана само фитнеса .Все пак е голям релакс и ми действа много релаксиращо ,когато съм и психически натоварена.

# 159
  • Мнения: 606
Спортът е вреден!
Пушенето и пиенето са живота.

# 160
  • Мнения: 4 916
До миналата година ходих редовно на тай -бо и фитнес Peace .Сега поради липсата на достатъчно време и неудобния час остана само фитнеса .Все пак е голям релакс и ми действа много релаксиращо ,когато съм и психически натоварена.

Ох, и мен това ме спира - неудобните часове. Пилатеса е от 7 ч. сутринта, кардиобалета - от 19 ч. - Сутрин не мога да си отворя очите преди 8 ч., а вечер ми е само до кардио. Преди ходех на фитнес с инструктор, обаче прекъснах, а сега всичките му часове са заети. И така не ходя никъде.

# 161
  • Мнения: 2 175

Ох, и мен това ме спира - неудобните часове. Пилатеса е от 7 ч. сутринта, кардиобалета - от 19 ч. - Сутрин не мога да си отворя очите преди 8 ч., а вечер ми е само до кардио. Преди ходех на фитнес с инструктор, обаче прекъснах, а сега всичките му часове са заети. И така не ходя никъде.

Аргун, какво е това и къде го има? newsm78

# 162
# 163
  • Мнения: 2 175
Танкс!
Изненада ме.. Embarassed
Звучи интересно, макар и наистина часовете да са кошмарни.. Twisted Evil
Може да пробвам някоя събота от 12 ч.. Hug

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз ходя от около месец на пилатес и на ориенталски танци и се чувствам страхотно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт