Спешно информация GPS

  • 1 137
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 282
GPS ще е за съпруга ми когато шофира и предимно ще се използва за България

Ако ще се ползва предимно в България, не е нужно да затваряш много пари в подобно устройства и то при положение, че техниката в днешно време много бързо старее и след година може да не е актуална.
За България все още няма пълна карта с всички подробности, извън големите градове устройството ще практически ненужно (има ги на картата само основните пътища).
Според мен във вашия случай ще свърши работа и мобилен телефон.
Ние ползваме Нокия, на която е качена карта на България.
Телефона не е нищо  особено, а картата ни я сложиха в един сервиз срещу 10 лева.
Имаме и отделно устройство, но него го ползваме само в чужбина, безмислено е да го мъкнеш и него у нас, в България няма къде да се загубиш толкова, GPS-а е полезен само за намирането на адрес в непознат град, другите екстри са неизползваеми тук, телефона се справя чудесно за нашите условия.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Навигацията на мобилните телефони не е ли през интернет, с гугъл мапс? Ползвах ай-фон и един друг телефон с навигация, изпотих се накрая на месеца като отидох да плащам сметката.
Сега съм с Гармин и съм рахат  Whistling За мен има едно неоспоримо предимство - голям екран, позиционираш го на стъклото и нямаш грижи.
Телефонът си е телефон. И аз не харесвам много комбинираните устройства.

Разликата в километрите може да идва от размера на гумите. Ама да не се впускам в обяснения, че току-виж някой мъж ме наритал, че не обяснявам точно  Wink

# 17
  • Мнения: 282
Не е задължително да е през Интернет.
Съвременните мобилни телефони могат да работят като GPS на същия принцип както работят и специализираните GPS устройства.
Нужен е само телефон, които притежава тази функция и разбира се, да има качена карта.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не е задължително да е през Интернет.
Съвременните мобилни телефони могат да работят като GPS на същия принцип както работят и специализираните GPS устройства.
Нужен е само телефон, които притежава тази функция и разбира се, да има качена карта.

Разбрах сега  Peace Че през интернет бирник голям.

# 19
  • Мнения: 85
Благодаря на всички за отзивчивостта и мненията.Бяха ми от полза да се ориентирам.Снощи купихме Гармин и сега сме доволни и щастливи.Желая късмет на всички и хубав нов ден.

Общи условия

Активация на акаунт