Жената - Овен! - "Аз съм!"

  • 17 123
  • 338
  •   1
Отговори
# 75
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
OOOO...и аз в хора...първи глас!После спортни и народни танци!И аз бая викам....до кресчендо дет се вика! Laughing ...и като се ядосам обичам да викам...за 5 минути ми минава,ама ми олеква като се накарам..и навикам! Laughing

# 76
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Големичко стадо сме формирали  Hug

# 77
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хооооп още едно Овне да цъфне тука Grinning
Момичета каквото и да кажа ще повторя постовете на почти всички от вас. Само не съм съгласна специално за себе си, не мога да споря за другите мартенски овни но аз съм много благ овен и като нещо не ми е наред никога не мисля света, че ми е виновен.
Гръмогласни сме май всички Laughing Все се старая да говоря по тихо. И аз бях по хоровете но спорта спечели, така, че и до тези години не съм спряла да се занимавам със спорт и танци.
Кото пружинка ми казват съседите, че съм. Не съм спирала да препускам и да се усмихвам Grinning А във една дебела книга за зодиите бях прочела, че сме най слънчевата зодия от  Огнените зодии. За мене поне това е вярно. Но мисля че и за всички вас е вярно, нали Peace
На времето със братчето ми гледахме Укротяване на опърничавата- та уж малки бяхме а той ми беше казал- Ще видя ли някой да те укроти и тебе някога Laughing
Един Близнак успя-уж Wink
Благодаря му за голямото търперпение, за това, че постоянно ме дърпа на земята, че ми припомня да не съм така по детсти доверчива и емоционална да ми показва, че немога да помогна на целия свят, да ме дърпа за ушите когато препускам като кон и искам да свърша повече неща. Мога да добавя още неща но вие ги знаете Peace
Ако трябваше да избирам пак този Близнак щях да си грабна Wink
Много Любов и късмет ви пожелавам сестри по зодоя Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 819
Ей това по детски доверчива, че чак наивна много ми пречи понякога, емоционалността вече не, посвикнах с нея, за другите не знам Crazy

# 79
  • Мнения: 1 296
DELTA_DELTA, и аз съм в съчетание с близнак Peace Не знам кой кого укротява, защото горе долу сме на един акъл. Mr. Green

Иначе съм блага душа, стига да не ме ядосат истински. Тогава става лошо

# 80
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Е да ядосваме се,ама бързо ни минава..и не сме злопаметни! Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 2 084
Аз съм овен в съчетание с овен, обаче и двамата сме от кротките представители.
Обичам честността, точността, мразя лъжата и несправедливостта, все търся вината в себе си. Много бързо се ядосвам и разстройвам и още по-бързо ми минава. Трябва да съм номер едно Tired и да ме похвалят Flutter

# 82
  • Varna
  • Мнения: 2 596
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички момичета Овненца

Следобедна закусчица момиченца за всички нас и от сърце Grinning


Която е на диета хич да не казва ами да не се назландисва и да хапва  bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 819
Делтич, мерси, аз кат лакомо агънце, ще се почерпя Hug НЕ знам има ли общо със зодията, ама всички гаджета са ми били водолеи, за водолей се омъжих, брат ми е водолей, само такива ми се лепят ooooh! А, на мъжа ми асцендента е като моя - скорпион, майка му е скорпионче newsm78

# 84
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Петич,
благодаря, че ми почете закуската Hug

# 85
  • Мнения: 66
Значи станахме 3, с половинка Близнаци  Simple Smile
На доста места съм чела, че Овен - Близнаци, не могат да имат стабилен брак, и че връзката е по- скоро сексуална.  Но аз с моя Близнак съм си 6 години и много си се допълваме Naughty Heart Eyes

# 86
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Абе то и за овен +овен все викат,че не става,ама глей доле кво е! Laughing

# 87
  • Мнения: 1 001
здравейте и аз да се присъединя към стадото Mr. Green и аз съм овне родена съм на 21.03 за овните мога да кажа, че сме много чувствителни и справедливи хора а и много приказливи   angel008 като обичаме обичаме с цялата си душа а като мразим да не си ни пред очите изобщо готини хора сме  bowuu  аз лично съжителствам с стрелец (мъж) и рак(син) голяма лудница е вкъщи, но пък ни е весело и се обичаме и подкрепяме много.

# 88
  • Мнения: 476
Е, хайде и аз  в тоя обор.  Laughing
Много ме дразни, че съм тактична с непознати и ми липсва такт с най-близките (там си позволявам повече от колкото ми се иска). Много съм пряма и често има навъсени свекърви, зълви и т.н.  Grinning И другото, което не одобрявам в себе си е доверчивостта.  Останалото е без забележки!  Hug
Мъж ми и той е овчица и доста си блъскаме главите в разни спорове,но все аз съм правата.  Wink

# 89
  • Varna
  • Мнения: 2 596
So Amazing  bouquet
Аз със моето Близначе се допълваме страхотно. Няма такова нещо, че секса ни държи. Няма да споменавам колко време сме тогетхер, че няма да ми повярвате Grinning
Само за пример мога да ти дам това, че като се събираме момичета и все се засяга темата за нашите момчета - а те са колеги от Академията която са завършили а и колеги във фирмата която работят, та си знаем и кътните зъбки. Със някои от момичетата сме и съученички дори. Та на въпроса де- те винаги ми казват да мълча и нищо да не казвам за моя Кумчо Вълчо, защото няма да чуят отплаквания а само хубави неща.
Незнам какво добро съм направила минал живот- но съдбата ми е пратила наистина моята половинка- истинската.


Така, че мила не се притеснявай, че само секса ни държи.
Бичкай си го твоето Близначе, глезункай си го и той    ще ти го връща както на мене
 Hug Hug Hug Hug Hugза всички Овнички от една много глезена Овна Laughing



Да ви е сладко Овнички Heart Eyes

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 09:49 от DELTA_DELTA

Общи условия

Активация на акаунт