ФЕВРУАРИ Е! Настъпи и нашият час, мама да стане всяка от нас!

  • 12 373
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 192
Честита дъщеричка на Теодора Попова!!!  newsm51
Честит син Йоан на Деси!!!   smile3525

Да са ви живи и здрави малките съкровища и да изпълват домовете ви с радост!

Иве, късмет утре! Дано всичко мине по вода! Praynig  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 216
Много ви благодаря, че стискате палци и за мен, имам нужда, защото малко ми дойде като гръм от ясно небе, но пък и нормално да беше можеше всеки един момент да ме изненада малкия човек, така че няма кой знае какво значение, важното е да сме живи и здрави, аз също пожелавам успешно и леко раждане на всички мами, с които утре ще станем мами на еднаи съща датичка:) А днес...вече трябва да си имаме мнооооогооо бебета, да са ни живи и здрави, а дали ще стигнат 30.01 - ще видим  Wink

# 62
  • Мнения: 2
Браво! Ето още една прекрасна новина днес  newsm44

Десика, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!! ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ЙОАН!!! Да ти е живо и здраво и да расте весело, игриво и послушно детенце!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 117
Деси честит син да ти е жив и здрав и много обичан! newsm51
Нека продължават хубавите новини днес. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 797


ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ДЕСИКА И ТЕОДОРА ПОПОВА, ДА СА ЗДРАВИЧКИ И МНОГО РАДОСТ ДА НОСЯТ НА МАМА И ТАТИ!!!

Бебепороят днес почна с пълна сила, чакаме още благи вести Simple Smile
А с Карбо какво става, някой знае ли?

# 65
  • София
  • Мнения: 216
Ей, сладурки, dideroncho сега ми се обади, за да ми каже още една добра новина за нас:

Mecholana е родила днес в 11:50 часа със секцио голям мъж 3700 гр., 52 см., казва се Михаил. Пише, че и двамата са добре!!!

Да им е жив и здрав малкия сладур, да папка, да слушка и много да ги радва!!!!

Хехе, още едно раждане за днес, бройката напредва...Wink

# 66
  • Мнения: 95
Честит голям мъж на Мечолана,много здраве и късмет на бебко и на мама!
         
Ива,желая ти утре много късмет  Hugи си мисли колко щастлива ще си да гушнеш своето бебе!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Айдееее на бебевалежа!

Днес се роди малката принцеса на мама Толо! Ралица тежи 2960 г и се е появила на бял свят в 12 часа!
Мама е добре! Поздравява всички!

Да им е жива и здрава! Да расте красива и добра!!!

# 68
  • Мнения: 15
Иве,стискам палци миличка за утре.Бъди спокойна и всичко ще бъде наред.С теб съм!!!Честити синчета на Мечолана и на Десика Да им растат здрави,спокойни и да ги радват!Честита дъщеричка на Теди!.Нека расте красиво и здраво дете и да радва мама и татко!Честита принцеса и на мама Толо!.Да бъде здраво и красиво дете и да радва всички в къщи!Това се казва бебевалеж!!! Hug

# 69
  • Мнения: 95
Честита малка принцеса Ралица на мама Толо!!
           
Страхотни новини... Hug

# 70
  • Мнения: 1 797
Брей, не можем да насмогнем с честитките днес Mr. Green
Бебета днес валят едно след друго...



ЧЕСТИТА РАЛИЧКА НА ТОЛО
ЧЕСТИТ МИШО НА МЕЧОЛАНКА

Много здраве и късмет на малките сладури!!

# 71
  • Мнения: 592
Наистина  много бебоци днес - честито на мама Толо и мама Мечоланка - Раличка и Михаил да са живи и здрави, много да ги радват и късмета да ги следва постоянно   bouquet Heart Eyes ЧЕСТИТО ОЩЕ ВЕДНЪЖ МАЙЧЕТА-ФЕВРУАРЧЕТА.

# 72
  • Мнения: 2 784
Честити бебета на Десика, Теодора, Мечолана и Толо! Много да ги слушат и радват малките слънца!
Линка, аз моите си ги изварих- и помпата и шишето и ги прибрах в чисти торбички за сандвичи. Не защото очаквам, че ще са стерилни, а за да са максимално чисти. Шишенце съм взела към помпата, вода не смятам да давам, а и да смятах- позволяват да се ползват само техни шишета в моята болница. Нищо няма да стане и да не е изварено. За каката съм изварявала 2-3 пъти само в началото.
Венетка по принцип не би ли трябвало скоро да ражда? Имам някакъв спомен, че май горе-долу терминът и беше до моя. Да не се крие някъде из нашите теми? Бързо да си признава! Mr. Green

# 73
  • Мнения: 356
Леле,че бебевалеж!ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ НОВИТЕ ПОПЪЛНЕНИЯ!

И бързо възстановяване на мамите!

# 74
  • Мнения: 1 021
Днес наистина настана страхотен бебевалеж!
Честито на всички майчета!

Общи условия

Активация на акаунт