Гледате ли новините? Двойно убийство на деца....

  • 13 385
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Боже Господи, умът ми не го побира, как можеш да заколиш собствените си деца Sad
Бог да ги прости, трагедия Praynig

# 16
  • Мнения: 5 468
 Shocked
Пред очите на минувачите? На 5 и 8? Бедните деца..., какъв ужас са изживели Cry. Боже мили.... добре ми почва деня.
И смъртното наказание е отменено........

# 17
  • София
  • Мнения: 38 522
Те Нова от понеделник почнаха с кошмарите.
Не ми се мисли как ще завършат седмицата.

# 18
  • Мнения: 434
  На къде отива този свят?
Дано да има рай и двете братчета да са там, на по-добро място. Praynig
Такива изроди трябва да бъдат рязани парче по парче, и пак няма да им е достатъчно.

# 19
  • Мнения: 41
 smile3518 какво става с този свят! Горките дечица- какво са били виновни те! Какви луди има само- ужас!
Добре де- нали имало хора- те децата сигурно са викали, пищяли - едва ли са стояли да чакат да ги заколи баща им- никойли не им е помогнал??? Това се чудя аз!

# 20
  • Мнения: 2 161
Вярно ли е,че бащата е взел децата от компютърна зала и ги е заклал на улицата?Правилно ли съм чула?

# 21
  • Мнения: 28
Милите дечица... Голяма трагедия(((

# 22
  • Мнения: 434
Правилно си чула.Така съобщиха в новините.

# 23
  • България
  • Мнения: 106
 На къде отива този свят?
Дано да има рай и двете братчета да са там, на по-добро място. Praynig
Такива изроди трябва да бъдат рязани парче по парче, и пак няма да им е достатъчно.

# 24
  • Мнения: 2 161
Правилно си чула.Така съобщиха в новините.

Е,кажете ми,как е възможно пред очите на минувачите,той да заколи и двете деца?На мен от този факт ми е най-тежко.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Всичко разбрах, само едно - не. Този човек е убил малкото си дете, но голямото е избягало. Той го гонил из селото, хванал го на площада и го обезглавил пред очите на хората. Всъщност, що за човек е той не ме вълнува - убиец, психопат, временно невменяем - няма значение за мен. Аз се чудя що за "човеци" са били тези, които са станали безучастни свидетели на подобно деяние.
Колко болни трябва да сме всички, че да не се притечем на помощ на едно дете, преследвано от баща си с нож или там някакво оръжие?

# 26
  • Мнения: 5 393
Нека почиват в мир двете душички Cry

# 27
  • Мнения: 41
Всичко разбрах, само едно - не. Този човек е убил малкото си дете, но голямото е избягало. Той го гонил из селото, хванал го на площада и го обезглавил пред очите на хората. Всъщност, що за човек е той не ме вълнува - убиец, психопат, временно невменяем - няма значение за мен. Аз се чудя що за "човеци" са били тези, които са станали безучастни свидетели на подобно деяние.
Колко болни трябва да сме всички, че да не се притечем на помощ на едно дете, преследвано от баща си с нож или там някакво оръжие?
Да, и намен ми стана мн странно!!! Уж имало хора, той тичал след детето- и накрая го заклал!

# 28
  • Мнения: 5 393
 Понеже не съм гледала новините, тъкмо щях да напиша, че явно всичко се е развило много бързо и затова не са реагирали минувачите, но след поста на Клонка...... ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
А колко хора ще тръгнат да се бият с човек, който държи нож в ръката си и малко преди това е заклал едното си дете? Хората са били в шок. Много е лесно да се задават въпроси като човек си стои на топло и сигурно пред компа.

Общи условия

Активация на акаунт