И януари си замина, ех АПРИЛки, остана малко, много мина

  • 14 480
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
аз мисля, че трябва да пишем на модератор да заключи другата и като стане време за нова, да я отключи, защото сега много ще почнат да пишат и в другата.
харесва ми заглавието, нямам търпение вече да идва април.
при мен нищо ново, чакам да избия гъбите, че да повторя изследването.
днес се очертава много слънчев и топъл ден, смятам да направим една дълга разходка на морския бряг.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 2 228
днес се очертава много слънчев и топъл ден, смятам да направим една дълга разходка на морския бряг.

е, сега ще се дразним ли? Laughing Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
very nice, утре ще ходиш ли при Балев?

Стискам палци на zinaida - дано днес се разпише с добри новини! Praynig

# 18
  • Мнения: 137
здравейте и от мен  Hug

Благодаря на двете работливи мамчета  Hug прекрасни сте  Peace

Аз след малко излизам да се разходя до един парк че е толкова приятно времето  Flutter слънчицето си грей  Wink само да не ме вземе пак да ме придърпва корема надолу че пак ще трябва да търся пейка или полянка за лежанка  Laughing

Вчера след прегледа съм много по-спокойна защото всичко с бебка си е наред и днес имам много добро настроение  Heart Eyes Цяла сутрин не съм спряла да чистя дойде ми музата  Crazy

yana_kuncheva незнам за теб ама мен ми някакси странно не че ме е страх просто ми е за пръв път и неизвестното....  newsm78 знам ли и аз немога да опиша чувството. И на мен ми се искаше вчера да дойда с вас но се забвих на консултацията  Hug по нататък ако някой има желание може да отидем заедно  Simple Smile

Стискам палци за Zinaida дано всичко да  е наред с нея и бебчето  Praynig Praynig Hug

Лек и приятен ден на всички тумбачета   love001

# 19
  • Мнения: 1
Zdraveite mami aprilki imam 4uvstvoto,4e ostava cqla ve4nost do april!Mnogo se radvam,4e ima dosta mami o4akva6ti svoite rojbi prez april!O4akvam svoqta parva rojba na 20 april!Iskah da popitam dali ste imali problemi sas visoko kravno?Za6toto malko me upla6iha doktorite! newsm78

# 20
  • Мнения: 249
Мамчета от Бургас, помагайте, исках да си запазя час при Ченгелиева за 3D сега за третата ФМ, но тя няма свободни часове до края на месеца  Shocked а аз сега съм в седмицата, която трябва. Вие къде си правихте в Бургас, дайте инфо?

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
sharlot  bouquet

И при мен няма какво ново, включвам се само с много силно стиснати палци за Зинаида... Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 847
Момичета и двете теми са страхотни, браво на вас! Вече даже си имаме и запаси от темички   bouquet

Zinaida, стискаме много палци днес и чакаме положителните новини!  Hug

nadir4eto, добре дошла! Проблем ли ще е, ако пишеш на кирилица?

Мамите от Черноморието...с храна не можете да ме изкушите, но като стане дума за морски бриз и вълнички....еееех, как ми замириса на море!   Animal Tropical Fish  car003  grinning039 newsm20

# 23
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен в новата темичка, браво на момичетата за труда  bouquet
Зинайда Hug Praynigчакаме добри новини, миличка Heart Eyes
Мамите с опит Hug, пишете наистина сте много полезни, аз ви чета с голям интерес Hug
very nice разходи се и заради мен Wink, как ми липсва морето, а вече все по-рядко се прибирам по родния край Sad, всичко да е наред при ФМ-то при Балев Hug Praynig
*dessi* наистина си ми една от любимките, голяма сладурана Heart Eyes

no name newsm59, на патерица, да си много обичана и много щастлива и да си имаш най слънчевото априлско бебче newsm51
яника поздравявам и племенника ти, да расте здраво и умно дете и да си има сладко братовчедче през април  bouquet
Поздрави на всички от нас и да имате един прекрасен, слънчев ден  bouquet

# 24
  • Мнения: 65
Здравейте, шкембенца!  Hug
И във Варна времето е супеееер днес. Ще завъртя още една разходка с приятелки, а може и кафенце да пийнем.
Вчера излизах и за първи път от много време вървях два часа и половина с малки спирки по магазините. Доста добре се държеше коремчето ми. Чак в последните 20 минути и то на прибиране започна да ми опъва. надявам се и днес да е така, за да се насладя на слънцето.
Вчера се отбих в Премама, уж намаление, ама цените едниии. Въобще не си заслужават. Беше пълно с колички на фирма Джейн с бомбастични цени /поне за мен/ и малко на фирма Макларън. После минах през Щъркел като там имаше пак основно на Маг Ингланд, които не ми се виждат маневрени, тежки са, въпраки че са супер широки и закрити за бебчето. И накрая минах през Биберон. Там се залепих на Пег Перего Уно. Доста неща ми харесаха в нея - широка, дълбока, обръщаща се дръжка, удобен кош за багаж и лесен достъп до него, няколко положения на гърба вкл. пълно легнало, добра материя на дамаската, сравнително добри кг/10,2кг/. Ама като на всяка количка пак открих косури. Нямаше прозорче за наблюдение на детето, когато то гледа по посока на движението и горната част на дръжката, която се чупи на три позиции не се застопорява хубаво, т.е. играе леко и ме съмнява, че ще се счупи при непрекъснатото натискане при качването на тротоари и в подлезите. Харесвам и Пег Перего Плико 3, но пък тя няма обръщане на дръжката или пък на коша. Може да се отметне сенника на другата страна, ама не се закопчава с нищо и страшно вее. На Чиполино виждам доста колички във Варна и най-вече Пуки, ама ми се вижда доста кекава, приятно изглежда Палома, но е доста тежка, а има и доста Кенгуру Дайана. Дайана въобще не е издръжлива май, защото на една приятелка след година и седем месеца ползване й падна колелото, а съм чувала Пуки да скърца. Има добри модели и комбинирани, а не модулни системи на Кам в Интернет, но по магазините почти ги няма, а аз искам да я видя на живо. Абе, въобще във Варна е пълно масово и основно с цялата колекция на Чиполино, Кенгуру /Кангаро/, няколко модела на Пег Перего и още някоя и друга скъпа марка.  Close  
Оф, изборът на количка ми се вижда супер труден. Доста майчета, да не кажа почти всички си купуват после лятна количка, защото бебето натежава много /например първа количка 10кг+бебе на 1г. и няколко месеца с 10 и повече кг.= 20кг и повече/. За това се чудя да дам ли повече пари за комбинирана количка или да дам по-малко, защото после така или иначе ще ми дотежи и няма да издържа да не си купя лятна.  newsm78

no name, nbirthday  party002 Gift и от мен на патерици!

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 14:41 от sisely

# 25
  • Мнения: 19
Здравейте априлски мами,

И аз все броя, броя дните и този април все по-далеч отива. Да му се невиди.  WhistlingАма сега като е слънчево почва да ми се вярва, че скоро ще дойде.  Grinning Да вземе да идва, че тез настроения дето ни обхващат ще ме побъркат. Ту се смея, ту плача. Вие как сте с настроенията. Дали е нормално.
Между другото ще се радвам ако ме добавите в списъка. Терминът ми е на 30.04 и чакам момченце, след дълъг стерилитет и куп преживелици Grinning. Иначе ви чета редовно, но бях доста тъжна и не ми се пишеше Weary. Простете ми. Сега всичко е наред и ще се включвам по-често. Хайде на всички без проблеми докрая. Hug

# 26
  • Мнения: 137
renka79  аз си правих ФМ през 20гс при Калчева  Peace чувала съм само добри неща за нея тя има 3D aко искаш мога да ти дам координати  Hug
marianasto, nadir4eto добре дошли  Hug ина мен дните ми минават много бавно  Whistling, но както се казва във заглавието на темичката "Много мина малко остана"  Peace

# 27
  • Мнения: 336
Привет и от мен!
Завиждам ви благородно, че можете да излизате на разходка, така ми се миткосва по улиците... Simple Smile
Стискам палци при Зинаида всичко да е наред.
marianasto , добре дошла!
Лек ден ви желая!

# 28
  • Мнения: 3
Искам да попитам по-опитните от вас какво да направя с анкетата от миналата темичка, може ли да се обобщят резултатаите и да ги виждаме и в тази???да я пусна пак ли? може ли да си продължи и тук???

# 29
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте  на всички в новата темичка  Hug !

Специално благодаря на  двете  работливи  момичета за труда ,който полагат и за  красивите теми    newsm74  newsm20 !

Видях,че в предишната тема много момичета сте ми отговорили за  нощното изпотяване.Че аз се бях притеснила да не съм се повредила нещо  Grinning . Снощи пак имахме гости (нали се похвалих)  и  си изкарахме много весело  Peace ,даже  мацката ни зарадва  с добрата новина ,че е бременна  Simple Smile . Усещам обаче  ,че вече ми е доста уморително  да се справям със всичко (работа,домакинстване,гости...) . А на стол  като седя повече от час и много ме боли срамната кост  Tired . И друго да питам.
Напоследък много  малко усещам бебето.По веднъж на ден и после целия ден - нищо . А  преди това постоянно риташе много силно,даже  му виках Конче  Blush .Дали е  защото се наместват вече ?  Има ли и други  като мен ?
Че  няма кого да попитам - на ЖК съм  на 11.02. И преди това съм също  на ЖК ,но в Токуда ,където  никога нищо не ми гледат и никога нищо не  ми казват  Naughty .Та ще си чакам 11  при Сигридов ,да ме успокои  Peace .
Чакаме добри новини от Зинаида  Hug !
Чао засега от мен  Hug .

Общи условия

Активация на акаунт