И януари си замина, ех АПРИЛки, остана малко, много мина

  • 14 537
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8
Белбей, ЧРД ,много здраве,щастие,любов и разбира се - здравичко и пухкавко бебе!

Олче , винаги ми е толкова приятно да чета ,твоите постове.А и от срещичките имам представа,че си супер сладък човек ,та реших да ти го напиша.
А Вели ....е такъв сладур, хм ,жалко ,че и аз съм мъжка мама ,иначе щях да се кандидатирам за тъща  Wink

# 256
  • Мнения: 58
 bdbaloniBelbey, честит рожден ден!  bdbaloni

  Много здраве, щастие и късмет. Бъди много обичана жена и майка.

# 257
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче , винаги ми е толкова приятно да чета ,твоите постове.А и от срещичките имам представа,че си супер сладък човек ,та реших да ти го напиша.
А Вели ....е такъв сладур, хм ,жалко ,че и аз съм мъжка мама ,иначе щях да се кандидатирам за тъща  Wink

Чувствата ни са взаимни! Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
А доколкото знам, ти ще си мъжка мама, аз женска (ЖЗ! Praynig), та може отсега да си обещаем "младите" и да станем сватове... Joy hahaha Joy
Пък ако решиш да повториш с мома, не пречи, че Вели ще е по - голям... Mr. Green
Ох на простотия ме избива вече, ама си ме знаеш... Blush

Току що ми отпадна часа за ЖК, остава в бъдеще неопределено време...  #Cussing out Мойта мила докторица е явно незаменима в тъпата болница и търсена повече, отколкото силите и позволяват, не мога да я открия цял ден и когато накрая успях, ми измести часа за "тези дни"...  #Crazy Незнам като тръгна да раждам какво ще е... Господ да ме пази. Confused

# 258
  • Мнения: 8
хаххха ей това е то !
Обещаваме се от сега /ЖЗ Praynig /
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 249
Belbey, ЧРД и от мен! Да си жива и здрава.   newsm59

Аз днес само ще си ви чета, че ми лудна главата пак  Crazy

Desi_D, така ме притесни, ще ти звънна довечера да те видя как си  Peace

Целувки от мен на тумбачетата!  Hug

# 260
  • Мнения: 7 135
Белбей, ЧРД! Каквото ти е на сърце, това ти желая и аз!   bouquet
Понеже вече живнах (явно промяната във времето ме беше наборило и ми беше смъкнало жизнените сили и кръвно), та сега да си допиша сутрешното писателство с големи пропуски в него.
Пак Дея, ритането отвътре не е постоянно. Понякога хитрягите се настаняват така, че да не им усещаме много движенията.
takuzi, освен това горното, обитателите на коремите ни имат все още достатъчно място и си се въртят. Отсега е рано да се каже каква позиция ще заеме в крайна сметка.
аtlantica, Деси, понякога лежане му е цаката. Коя бременна не иска всичко да бъде леко и планирано до датата на раждането? Малко такт, но навреме е нужен от отсрещната страна. Не всичко е работа за калкулаторите им.
Реа1, пак да ви гледат много съвестно в МД.  Hug
Олче, твоята лекарка остана сред малкото предпочитани в Шейново, а и доста добра като човек. Нормално е да си има служебна лудница.
Аааааа - люлките. Дааа, много хубаво нещо са(това за новата любов на Вели)  Laughing. Още ме е яд, че затвориха СофияЛенд. Там винаги се намираше някой нуждаещ се от придружител за по няколко кръгчета. Племенниците ми имах чувството, че са назначени там за интериор.
Честита количка-любов от пръв поглед,  Aila!
Този мацешки тоалет (забравих на кой беше) е много готин.  Laughing
Марче, твоите гости дали няма да поискат да ти погостуват още малко? (пу-пу, пепел ми на устата) Много приятни емоции ти създават.  Crazy
Жабче, преди бях чела, че трябвало да се гладело на пара. Обаче ми се губи обяснението. Нещо от сорта, че при парата се запечатвали били някакви си неща.  newsm78 Традиционно перфектно обясних. Браво на вас - вече сте почти окомплектовани за новата стая.
Аз в петък наминах през Хиполенд-а. Беше здраво неподредено и дрешките падаха по земята при минаване покрай тях. Това май ме стимулира да разгледам останалата част (легла, колички, ванички) повече от скоростно и въобще не съм обърнала внимание дали и какви намаления има. Фирмите също не съм гледала.  

# 261
  • Мнения: 1
здравейте априлки,
и аз като вас ще раждам април,термина ни е за 08.04 .09г.От софия съм и ми е втора бременност,имам момченце на 7 г.много ви е готин форума и като гледам сте доста активни.ще се радвам да ме приемете.
поздрави маги

# 262
  • Мнения: 343
Здравейте,
На Билбей ЧРД и от мен. Желая й всички най-прекрасни неща на света, здраве и любов.
А ето и аз вече се включвам при тумбачетата с контракции и аха да имам и разкритие. Докито ме заплаши с болница, ако утре не съм по-добре. Ами какво да правя, ще лежа, макар ,че хич не ме бива да подпирам леглото.  1countingsheep

Добре дошла маги 1978bouquet

# 263
  • Мнения: 734
Хайде ЧРД, Белбей и от мен! Мнооооого здраве на първо място, а на второ - каквото самичка си пожелаеш да се сбъдне мигновено!!!    bouquet

atlantica, подпирай леглото от горната страна и хич не се оплаквай! Никакви разкрития не давам още.  Hug

 маги 1978welcome

Мислех да пиша още, ама ще трябва да изхвърчам от офиса, че съпругът ще ме чака днес... До пак!  Wink

# 264
  • Мнения: 54
Белбей, ЧРД!  Много много хубави неща ти пожелавам...
Маги-добре дошла...
rea1-дано всичко е ок с теб и бебе, стискам палци...Ако часа при Марков още е свободен - бих се възползвала...много благодаря, за което...преди няколко дни писах, че часовете вече за март са раздадени, така би било чудесно...писах ти и на лични, нямам твои данни да ти се обадя... ама ще чакам да ми потвърдиш.....


ето и нещо много приятно /урок по плуване на двумесечно бебенце/ - жалко, че нямаме вана...
http://video.google.com/videoplay?docid=-3989010164331939794

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 18:25 от mara casy

# 265
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен!!! Днес решх да подновя моя 10км-ров преход в гората, но на половината път заваля силен дъжд и не успях да го направя целия... Crossing Arms но живот и здраве- другата седмица  Sunglasses  Desi_D  , ако имаш сериозни проблеми с работодателите, пиши да направим един репортаж по тв... Peace 
 

# 266
  • Мнения: 1
Белбей  hbday    smile3510
Маги1978  welcome
rea1 стискам палци  Flowers Four Leaf Clover

# 267
  • Мнения: 24
дни писах, че часовете вече за март са раздадени, така би било чудесно...
Твой е часа, пиша тук за да знаете, че офертата е приключена  Laughing

Това за урока по плуване - със сина си бях купила по-дълбочък надуваем басейн, който заемаше цялата баня и бебето страшно се кефеше. Казват, че бебета имали инстикт и ако ги пуснеш в дълбока вода скоро след раждането, те инстиктивно се оправят сами. Моя обаче не беше от тях, трябваше да си го държа точно както е на клипчето. Но удоволствието им е голямо

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 347
Belbey, Честит Рожден Ден!!! Много усмивки и късмет   bouquet
rea1, дано всичко мине максимално леко в болницата и да сте добре с бебчо Simple Smile
Desi D, аз такива проблеми със шефовете не съм имала (те са и далеч и трудно се добира човек до тях, не че не могат да те намерят ако им трябваш  Mr. Green ), но пък си имах проблеми с една колежка докато още ходих на работа в началото на бременността... И даже и заради нея се зарадвах че няма да ходя повече, защото емоциите които изпитвах като си помислех за работа бяха далеч от позитивни и приятни... Незнам какво имаше против това че съм бременна, да не говорим, че винаги до този момент бях работила повече от всички останали... според нея един вид бях станала много специална и се заяждаше непрекъснато  #Cussing out минало... Само недей да се ядосваш повече, ако можеш... Всички са прави и ти го знаеш, бебо е най-важен  Hug

Да препоръчам на маминките с косопад, маска съдържаща чесен, специално ми я препоръчаха, а мисля, че е единствената с тази съставка на пазара. Взела съм си я и ще споделям впечатления Simple Smile

... и аз вече се усещам на крайната права  Praynig А бебка така ме радва с всичките си шавания и хълцукания (междудругото малко хора ми вярват, че хълца  Mr. Green)

Спокойна вечер   bouquet

П.П. Маминки от Бургас, някой смята ли да ходи на лекцията на 9месеца в сряда? Ако искате може да се уговорим нещо и да отидем заедно... нямам против да отида по-рано и да запазя едно сапаренце, че да се съберем всички Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 292
mara casy
 Това е супер с плуване за бебета! и аз намерих един сайт за плуване за бебета. Дано само на бебка и хареса като се роди:)

Общи условия

Активация на акаунт