И януари си замина, ех АПРИЛки, остана малко, много мина

  • 14 536
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте и от мене!
Белбей честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива и дано април месец те зарадва с най-прекрасното бебе.
Гледам в момента освен мойта хубавица и племеницата и кучето на сестра ми така че ви оставям.Лека вечер на всички.
  bouquet

# 271
  • Мнения: 245
Здравейте момичета и томбачета , не съм писала от мноооого време , направо ме е срам за което Blush. Ама все едни депресий и приливи на хормони , вече не мога да се понасям , а иначе си ви шпионирам редовно и много добре ми действате , страхотни сте, Аз надявам се вече да не се подавам на тия хормони , в обши линии с бебо сме добре , растем и дебелеем   261uu, днес ходих при моя доки че взех да вдигам кръвно , но нещета са наред и под контрол. Приятна вечр на всички и лесно заспиване , тва ми е голям проблем от месеци насам #Cussing out И обещавам че ще съм по-редовна .  bouquet

# 272
  • Мнения: 249
asia_nika, метни линка за този сайт за плуване на бебчетата на лични, ако може  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 169
Мерси много мили дами,
нека всичко да ви се връща 100- кратно и през април здрави бебчета на всички.
Имате по една виртуална почерпка от мен но няма да пускам картинки да не изкуша някои  Simple Smile
  bouquet за всички

# 274
  • Мнения: 568
Belbey честит рожден ден !Много обичана и обичаща !И най-хубавия подарък напролет!

                                                                 


des-bes радвам се ,че се включи.Дано лошото настроение и съпътстващите го пречки са отминали и само хубави емоции вече.
*dessi*  ти ме убиваш -колко си проницателна  и как забелязваш и помниш .Аз съм толко разсеяна и тук около монитора има 100 бележки кое,кога,защо Simple Smile

Май и друго щях да пиша ама утре като се наспя Simple Smile

# 275
  • Мнения: 143
Belbey, Честит рожден ден и от мен! Желая ти здраво бебче и леко раждане на първо място и разбира се много здраве и късмет!
Мен днес се отитва да ме налегне апатията и скуката.... нещо нетипично за мен, но.... ще гледам да не се предавам и няма да ви занимавам с моите терзания!
Само искам и аз да изкажа възмущението си от безумните работодатели!!!! Какво значи рано.... за някои може да е рано, а за други може и да стане късно!  #Cussing out  Понякога хората даже не се усещат колко да ужасни!!!! Само си гледат личния интерес! Но.... стига по тази тема!
Аз се включвам със снимков материал на тема "кош за новородено и как той се закрепя с колан в автомобил". Ето тук има 3 снимчици на схемата от упътването:  
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=329909&pid=10488143
И така: самия кош си има приспособление, през което се прекарва колана и така той се стабилизира. Бебето в самия кош във никакъв случай не се "търкаля " насам натам (както беше писал някой), защото вътре има колан, с който се вързва. Цялата тази механизация си е предвидена точно за да може да се използва в кола и е съвсем законно. Обаче пак казвам не знам дали всички модели разполагат с това приспособление.  
И още нещо, този кош  се надига леко и постепенно (т.е. е на принципа на седалките на колата) и предлага позиция от пълно легнало положение до повдигане на гърба до  30 градуса мисля ( може и да е и повече - не съм изпробвала всичките му функции)
И не е вярно, че коша за новородено и коша за кола се използват до 3 месеца. По принцип си зависи от бебчето, но се ползват мин. до 6 месеца. Бебето на моята приятелка, което си върви едричко, е на 4 месеца и все още има доста, доооооста  място и в двата.
Ами това беше по темата. Чао засега! Simple Smile))

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 23:45 от Olimpias

# 276
  • Мнения: 14
Мами искам да ви питам нещо.Искам утре да приготвя едно нещо/няма да казвам какво/в което се слгат две яйца но понеже не се пече те остават сурови.Страх ме е да ям сега сурови яйца,но за да стане нещото ми трябва заместител мисля да ползвам желатин,какво ще кажете дали може да се яде Rolling Eyes newsm78

И ето какво намерих във февруарската тема мисля,че ще е интересно за мамите с близнаци и тези които ще раждат секцио,е все пак имайте впредвид че нещата може да са съвсем различни при всеки заради мн обстоятелства:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370570.90първият дълъг пост.

На новите майчета добре дошли welcomeи всичко да е наред с тях и бебчетата.

Belbey честит рожден ден и от мен желая ти мнооооооогоооо здраве,обич,топплина,и най-прекрасната рожба на финала
newsm51 newsm59

Ох,оставям ви че малката се разбунтува пък и кокалите вече не ме държат Sad

# 277
  • Мнения: 36
Ох, мами, така трудно спя вече - ни надясно, ни наляво, а на гръб - хептен. И тази странна мускулна треска още не е минала, та ходя като моряк на суша  Laughing В четвъртък ми свършва болничния и съм на работа, да видим дали ще издържа до 6 март. Ако се окаже мисия невъзможна, ще си взема още болничен и така до края. Шефовете и без мен ще се оправят, няма незаменимости. Има приоритети за бъдещите родители.

Да ви пусна един забавен линк:
http://www.estestveno.com/index.php?pageid=4&langid=0&it … 3002&cid=3046

Мамите с домашни животни искам да питам: как точно си представяте да се справите с двете обичани същества: любимец и бебе? За мамите, които вече са го преживели веднъж: колко време държахте бебето и котето в отделни стаи?

ssillvvi - благодаря за линка към поста на мамчето с близнаци и секцио - мен нали за секцио май ме гласят, та ме е шубе, но този пост доста ме разведри  Hug

Лека нощ, коремчета. Дано тази е по-лека от вчера, макар, че някой беше споменал за пълнолуДие...

# 278
  • Мнения: 172
   Здравейте тумбачета  Hug
   Втора вечер си будувам...заспивам към 22ч и в 00ч ококорвам едни и очи и това е .... така до 5-6ч. Чак яд ме хваща още от сега...защто после цял ден ходя като маносана  ooooh!
   maimunka07 ... мммаз също снощи сънувах че изневерявам на половинката...не знам дали се чувствах виновна, но през цялото време се страхувах да не ме хване...защото бях в къщи  Blush и нарая изгоних без гащи другия мъж...голям страх брах...ей... Явно си е било нещо от времето...заспах малко преди да трябва да ставам и като се събудих още ми беше притеснено да не ме хванат  Crazy
   no name спряния телефон който не искаха да пуснат докато не излезе фактурата е на мтел...но нищо, пиши ми на лични за какъв начин знаеш...аз звънях и на оператора тогава, но ми казаха че ще трябва да почакам до другия ден, защото превишаването на лимита се засякло със зануляването , а в такива случай системата била такава...и ала бала обяснения  Crossing Arms
   Ох момичета днес установих, че най ми пречат качените кг., а уж съм качила само 8-9...вече може и да са повече. Така са се увили около вратлето, че вечер като си легна и става едно надипляне, което ме души, топли и изнервя допълнително...тази вечер дори за момент се замислих да мина на диета, не защото се чувствам дебела, а защото наистина ще откача от тези кг- те ме подлудяват.
  Мъчат ме зловещи киселини..купих си сода и си я бъркам с вода, но почти няма ефект...само с вода ли трябваше да се прави. Хрупам и захар, ама и от това ефекта е или краткотраен или неусетен  Sad
  вече три четири дена оглеждам сайтове за детски интериор...той бебчо ще си е в нашата стая, че сме на квартира и пространството е много ограничено, но ни се иска стаята да е бебешка, а ние само да спинкаме там. Чудим се в какъв ли цвят да я направим. Синьото определено не е след любимите ми цветове, а знам, че стените в никакъв случай не бива да са пъстри или ярки и ... не знам. Ако са в жълто ... или зелено ... много като в болница...ама какъв тогава...млечно оранжевичкото не е ли по подходящо за момиченцата  newsm78
  Много съм изнервена вече няколко дена...може би от това че не си доспивам, може заради бременността..но хората около мен определено го отнасят  #2gunfire, което не е най- добре. А бебчо само чака да затихнем и започва с гимнастиките и чопленките. Днес дори с татко му го излъгахме - баща му искаше да се поритат, а малкия се прави че не е в  корема ми. Спряхме ТВ и мълчим...нямаше и две минути и бебчо се разгимнастува  Crazy 
  Момичета получава ми се една болежка- точно под ребрата- боли като натъртено, сякаш бях чела някоя от вас да обяснява за това, но не мога да открия точния пост. Понякога имам чувството че бебчо си е опънал някой крайник там...а друг път ми се струва че там тумбака си е празен и ... не мога да разбера причината за тази болежка.
  Имам много изнервящо течение и ... вечер обикновено се усилва...чакам ЖК за да се оплача на доки.  Ох нямам търпение да си видя бебчо ... тази седмица ще ми е седмицата за срещи с него - първо при балев, после при моята си доки...  Heart Eyes

 За будуващите - мога да ви препоръчам една онлайн игра с въпроси...мен лично много ме улисва и времето минава много бързо с нея. Ако някой има интерес- да пише...това предполагам не би се сметнало за реклама, нали? Ако пък е реклама- няма да ви я препоръчвам  Crazy Mr. Green
  Айде тумби..аз отивам да поиграя и ... ако има още някой тук пак ще пиша...дано да няма, дано поспите тази вечер поне вие .
  Цункам и гушкам коремчетата ви  Hug

# 279
  • Мнения: 245
Добро утро , на всички !  CrazyПоредната дълга и безсънна нощ иначе бебо си спинка , кротушки си е той , аз съ въртя като риба на сухо но той не се смущава от джаскането му , същия е като татко си , спи като пън.
поем за киселините не е хубаво да прекаляваш със содата , да не си докараш неприятно сти на стомаха , нали знаеш разяждащото й свойство , пий талцит ако го намериш , понеже го спряли и трудно се намира , ако не стопацид то е същото . На мен не че ми помагат много.
А гледам че вече се орентирате за колички , ние случайно си харесма една и я капарирахме утре ще ходим да си я вземем , много евтина и страшно лека и удобно за бео и за мен Laughing. МАрката беше май маг енгланд, напълно проривоположно на тва което мислех че ще си вземем , обаче като я видях и реших от раз че тва е количката
Някой ще ми прати ли паролката за албумчето че имам доста да наваксвам със снимките.
приятен ден на всички , без болежки и повече ритнежи

# 280
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро и от нас с бебка Simple Smile
Хич не можахме да спим тази нощ, пък и ребрата, гърба и онова място под ребрата с парещата болка, мира не ми дадоха... Незнам какво ми стана, никакво облекчение без значение в какво положение съм...
des-bes , ще покажеш ли какъв модел сте избрали на Маг Инглънд, защото аз все още се опитвам да издиря тази дето си я харесах на улицата...  Blush
Снощи в будуването пак се сетих за изследването на периферията на ретината... Маминки, има ли някой който си е правил такова, всъщност това може да е причината да съм секцио. Някой да си е правил и да сподели...  bouquet Ако трябва и до Варна ще отида, въпреки че доста път ми се струва, а едва издържам и 15 мин. на път независимо дали съм пеш или с кола... Но е много важно и сега това ми се е загнездило в главата и го мисля...
Маминки не се поддавайте на лошото настроение  Hug Напоследък се старая да гледам по-ведро щото са все едни притеснения, настроения, драми... здраво ни тресат хормоните и ... на моменти се чувствам като чудовище, ама все си повтарям, че сега всичко ми е позволено  Mr. Green
... Кога успях в просъницата и да сънувам.. за 1ви път ми е да сънувам бебка, но то всъщност сънувах две момиченца и как се прибираме вкъщи след раждането... Беше много вълнуващо... само се чудех, защо са две  Mr. Green
Хубав ден   bouquet

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 08:27 от ben78

# 281
  • Мнения: 245
ben78  не я намирам из нета , изобщо много малко намирам за тая марка, обаче на щъркела продават главно тяхни колички , слизаш долу на количките , там е те и капарираните са си изложени , само че висят бележки натях. Незнам дали си ходила до щъркела но са представители на марката и може там да откриеш твоя модел . Аз пък сега съм на вълна кошарка . Ма те магизинте много бедни , навсякъде едно и също .
ЗА  сънищата и аз скоро сънувах юнака ми , че съм родила и ще си ходим вече в къщи , ама пусто все съм в прерикания с половинката и все нещо ме е подразнил ,та не съм му се обадила че отивам да раждам и го няма на изписването, че нямаше кой да държи бебто докато шофуирам , абе луда му работа , то моя бременен мозък вмомента е пълен батак.
Има ли майки на моя хал дето се чудят какво да правят по цял ден ? Да се чудем заедно  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 182
Добро утро!
ben78моделите на маг ингланд са 2-3 единия е като едно времешните наши колички ,нещо подобно,предполагам,че не си харесала нея защото не съм я виждала по улиците най масовия модел е или с двойни гуми или само с четири единични гуми.Сега ще потърся снимкаа на моята количка за да я видиш http://image045.mylivepage.com/chunk45/2163824/1610/S4020706.JPGне може да се види хубаво,но ако изнамеря друга снимка ще ти пусна

# 283
  • София
  • Мнения: 243
Добро утро мили майчета с бъдещите великденски зайчета Flutter
Ние с децата ще щурмуваме детските кътове днес.
На вас желая малко болежки и много усмивки. Hug
Лек ден от мен ако ми остане време или се докопам до компа пак ще пиша вечерта. Crazy

# 284
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Добро утро маминки  Tired
Аз повторих ужасната нощ-киселини, кошмари, похъркване, изпотяване. Вчера след работа си купих стопацид /талцида наистина го няма по складовете/, но нещо не ми помогна  Sad На всичкото отгоре май съм настинала. Снощи майка ме разтрива, че лявата част на гърба ми не я чувствах. Днес се събудих със заглъхнали уши и лека вътрешна хрема. Домъкнах термос с чай от лайка на работа, взех си и лимон та сега се наливам и се  Praynig да не ставам по-зле.
poem аз съм забелязала, че като му се ядосам много на милото , тогава ги сънувам тези изневери  Grinning Предния път сънувах, че съм го хванала него в изневяра и ми идваше да го удуша през нощта.
Мисля, че вчера моя бебо се обърна с главата надолу. Ритниците сега ги усещам доста над пъпа, малко в ляво  Heart Eyes
Хайде, дано да е лек деня  Peace

Общи условия

Активация на акаунт