Мъжът до мен - моят най добър приятел!

  • 6 571
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Издразних се много на изказванията в предаването, че било обидно за един мъж, жена му да го възприема като най-добрия си приятел?Изказвания на жени! Shocked Не съм мъж, мъжката психология е различна от моята, но пък чак да му е обидно на мъжа ми  newsm78  И от какво? Че е успял да ме накара да се чувствам сигурна с него, че е успял да спечели доверието ми, за да споделям страховете и мечтите си? Не вярвам да се чувства обиден Thinking Може и да има такива мъже, не споря, но съм благодарна пък, че моя не е такъв. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 448
Любопитна съм по един въпрос. Знам, че едва ли някоя ще си признае за нещо подобно лично, но поне за приятелка, може да знае.  Crazy
Казвате, че не бихте правили секс с някого, когото чувствате като приятел, а виртуален секс бихте ли правили?
Питането ми е породено от реална случка на моя позната, която е правила такъв и аз казах моето мнение, че не бих правила подобно нещо с някого, с когото не бих искала и реален такъв.
Любопитно ми е да разбера дали и другите жени мислят така или аз съм нещо сбъркана, защото тя ми отговори, че това не е нищо и човека и е просто познат, с който и било кеф да го правят,но в реалността не биха стигнали до интимност.

# 32
  • Мнения: 4 753
Пасинет,няма такъв филм. Хората си се искат и на яве, но ги е страх да го признаят пред себеси и пред другия Mr. Green
 Моите приятели мъже са единични бройки. Става ми гадно и някак неудобно само като си ги представя по гащи, а какво да говорим да ми избликне желание да ги оправя било ли то и само виртуално ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 064
Любопитна съм по един въпрос. Знам, че едва ли някоя ще си признае за нещо подобно лично, но поне за приятелка, може да знае.  Crazy
Казвате, че не бихте правили секс с някого, когото чувствате като приятел, а виртуален секс бихте ли правили?
Питането ми е породено от реална случка на моя позната, която е правила такъв и аз казах моето мнение, че не бих правила подобно нещо с някого, с когото не бих искала и реален такъв.
Любопитно ми е да разбера дали и другите жени мислят така или аз съм нещо сбъркана, защото тя ми отговори, че това не е нищо и човека и е просто познат, с който и било кеф да го правят,но в реалността не биха стигнали до интимност.


Това не мога да го повярвам. Виртуален секс бих правила само с човек, с когото ВЕЧЕ  СЪМ правила реален. И то в краен случай, не си падам по ерзаците аз. Ами, нищо било, направо си е сериозна крачка към реалния такъв.

# 34
  • Мнения: 2 556
Отговарям на всички, които са приятели с мъжете си - ако някога примерно ми хареса някой друг мъж, бих го разказала на приятелка, в никакъв случай на мъжа си. Как да споделям всичко с него, като има неща, които не са за пред мъжа ти - не знам, явно вие сте го постигнали това съвършенство. За мен подобна система - да споделям всичко с мъжа си - просто не работи. Хем че нямам никакви интереси към чужди мъже, говоря принципно, за много други неща не му дрънкам на него, а са ми важни, но ги обсъждам с приятелки.

# 35
  • Мнения: 2 161
Казвате, че не бихте правили секс с някого, когото чувствате като приятел, а виртуален секс бихте ли правили?

Аз мъже приятели нямам.Бързо се разрушава при мен такова приятелство.Но виртуален секс мога да правя с всеки,който е грамотен и с въображение.Сега ще кажете:е,значи с много мъже може Шанел.Не,не е така.Малко са грамотните и с въображение.Много малко.

# 36
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Да, моят мъж е най-добрият ми приятел - той е винаги до мен, той знае повече за мен отколкото аз самата. Не виждам нищо странно или лошо в това. Мога да споделя абсолютно всичко с него без никакви задръжки. Същото важи и в обратна посока.

# 37
  • Мнения: 817
Аз съм си сама най-добрият приятел.
Мъжът ми е човек, на който мога да разчиам за всичко, но не е човек , на който мога да споделя всичко.
Аз споделям само и единствено със себе си някой неща.

# 38
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ако харесам друг мъж и имам сексуални желания към него няма да ги споделя и с приятелка.
Паси ме вкара в размисли  newsm78  Зачудих се, с кой мъж приятел, освен моя , бих се навила на виртуален секс? Като намеря отговора , ще пиша  Peace

# 39
  • Мнения: 2 448
Отговарям на всички, които са приятели с мъжете си - ако някога примерно ми хареса някой друг мъж, бих го разказала на приятелка, в никакъв случай на мъжа си. Как да споделям всичко с него, като има неща, които не са за пред мъжа ти - не знам, явно вие сте го постигнали това съвършенство. За мен подобна система - да споделям всичко с мъжа си - просто не работи. Хем че нямам никакви интереси към чужди мъже, говоря принципно, за много други неща не му дрънкам на него, а са ми важни, но ги обсъждам с приятелки.

Не е съвършенство това Тес, и аз точно по тази причина съжалявам, че живота ни е направил най добри приятели с мъжа ми. Така се стекоха нещата при нас, нямахме подкрепа от никого и това ни сближи повече, отколкото бих искала за една любов. Сега мога да му кажа дори и ако харесам някой мъж (единствено не бих споделила ако става дума за влюбване, но тогава мисля, че просто ще свърши всичко между нас и така или иначе ще го разбере, но не като споделяне). И много други неща, които и според мен не са за пред любимия сме си казали. За това съжалявам и казах, че ако имам втори живот не бих искала да допусна подобно нещо.

п.п. Благодаря и на тези, които ми отговориха за виртуалния секс. Касиди, Луда Мара, видях, че не съм единствена с подобно усещане за нещата.

# 40
  • Мнения: 2 556
Аз просто нямам подтик да споделям всичко с мъжа си, не ми идва отвътре грам...

# 41
  • Мнения: 1 290
Ако този, с когото живееш не ти е най-добрия приятел, кой тогава ще е?

Или тука драмата е, че трябва да има някой, на когото да се оплакваш от него (мъжа ти). Е, тогава разбирам.

Аз просто нямам подтик да споделям всичко с мъжа си, не ми идва отвътре грам...

А казано ли е, че всичко трябва да се споделя с приятел? (Аз определението "най-добър приятел" нещо не го харесвам по принцип)
Защото няма на света човек, който да знае всичко за мен.
А и прекаленото споделяне не е здравословно.

Също така приятел е човек, на който да разчиташ, не просто да клюкате заедно.

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 19:28 от doby80

# 42
  • планетата Земя
  • Мнения: 111
За мен мъжът ми е най-добрия ми приятел. Просто, защото нямам по-добър. И приятелка по-добра нямам.
И за мен е важно този, с когото живея и съм избрала да живея за толкова дълго време, да има подобни на моите интереси. Човек с много различно от моето мислене не може да ме впечатли и да се влюбя в него, камо ли да го обичам. До сега опитът ми показва това. Да не казвам голяма дума (да не вземе да ми се случи де  Crazy).
Е, така е при мен. Всеки си е различен.

# 43
  • Мнения: 1 495
Аз също винаги съм възприемала мъжът ми като най-добрият ми приятел. И в нашата връзка всъщност винаги съм ценяла преди всичко приятелството ни. Както казаха преди мен , той е най-добрата ми компания, най-предпочитания събеседник и човекът, който ме познава най-добре и който знае и най-лошото за мен. Да, разбира се че не мога да му кажа всичко, но също така няма и друг човек, на който бих споделяла всичко.
Мисля, че до голяма степен и той ме възприема така. Не намирам нищо лошо в това, да чукна на дърво си даваме свобода един на друг, имаме си лично пространство и занимания.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Казвате, че не бихте правили секс с някого, когото чувствате като приятел, а виртуален секс бихте ли правили?

Аз мъже приятели нямам.Бързо се разрушава при мен такова приятелство.Но виртуален секс мога да правя с всеки,който е грамотен и с въображение.Сега ще кажете:е,значи с много мъже може Шанел.Не,не е така.Малко са грамотните и с въображение.Много малко.
Съгласна съм, малко са хората с въображение и достатъчно добро умение да се изразяват така, че да ти въздействат. Мичсля, че това е задължително качество, което трябва да притежават и двамата, решили се захванат с виртуален секс. А това, че човека, с когото мога да го правя ми е приятел никак, ама никак не би ме притеснило, ако и него самия не го притеснява, разбраи се.

Аз лично съм правила съвсем реален секс и с много добър мой приятел, който наистина уважавам и ценя. Това никак не промени отношенията ни, дори напротив, станахме си още по-близки. Преживяването беше хубаво, чисто сексуално и много задоволяващо. Но всичко си зависи от човека. Той просто е достатъчно свободомислещ и още от началото ми беше ясно, че неговото отношение към мен не би се променило. По-скоро за своето към него се притеснявах, но за щастие се оказа, че притесненията са ми били напразни.
Да, той е мой много добър приятел и го обичам като такъв, но в отношенията ни липсва онази магия на Любовта. Точно затова е възможно, защото и двамата усещаме, че колкото и сексуални да ни станат отношенията няма как да се влюбим един друг.

Общи условия

Активация на акаунт