103 омайни тайни-или как да побългарим арабите

  • 22 977
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 48
Честит рожден ден на съпруга ти и от мен Дуа, много да те радва, да те слуша и да те обича с всеки изминал ден все повече!

   

# 226
  • Мнения: 216
Ама съм стисната,пуснах ви две песни,пък с нищо не ви почерпих Embarassed


ако не харесвате тази,вземете от онази  bouquet
после нещо за вечеря Hug

# 227
  • Мнения: 2 804
Дуа , много здраве на любимия !
Нека бъде здрав !

# 228
  • Мнения: 3 215
Мммм,тъкмо навреме се дотъркалях - Дуа да ти е жива и здрава половинката! Мерси за тортата - и двете ги опитах  Mr. Green
Изчела съм само старата тема,тази едва сега ще я започвам  Crazy Бях в Лондон миналата седмица - заминахме точно в деня със "снеговалежа"  Crazy Хари,пак не се обадих,но тази седмица мина по-бързо отвсякога...Да се надяваме,че другия път вече ще се видим  Peace

# 229
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет на следобедно кафе!
поздравления за  рождения ден на мъжа на дуа!   bouquet
дезърт, то4но той е, слабост ми е още като бяхме млади с него, такива  любови са си до гроб, хихихих! Peace
много хубави торти4ки, нали са ми слабост, напоследък!  chef bowuu  bouquet
рени, как си? бяхте замислила, зву4иш ми свежо, за кеото се радвам!  bouquet

# 230
  • Мнения: 333


Дуа да е жив и здрав хабибито ти! Все така да те радва. Какво друго да му пожелая , не знам,  той има най-големия дар от Аллах - има до себе си такава любеобвилна и всеотдайна жена и хубави деца , машаллах!   bouquet

# 231
  • Мнения: 110
DUA, да ти е жив и здрав рожденника. Едно скромно цвете за него, макар и да знам, че най-красивото стои до него всеки ден.
   

# 232
  • Мнения: 177
Дуа, Честит Рожден ден на мъжа ти! Желая му здраве-то е най-важното,любов-защото е смисълът на живота и пари-за да му е по-леко!!!

# 233
  • Мнения: 48
марси добре съм благодаря и то много добре!!! Hug Hug Hug

# 234
  • Мнения: 610


ДУА , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБИМИЯ !
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ !
   bouquet

# 235
  • Мнения: 465
Дуа, да ти е жива и здрава половинката!
Все така да се обичате и редом да минавате през всичко! Много здраве, щастие и дълголетие!


# 236
  • Мнения: 216
Добро утро-ама къде сте newsm78
да не сте преяли с торта Crazy

ето,не мога да не се погрижа за вас...
пък и с вашите пожелания-останах без думи Embarassed Heart Eyes

Олд
-защо се дотъркаля-ти си слабичка ,не те виждам търкаляща се Joy
как е времето в Лондон-слънце пече и жега-жега Laughing-доскуча им на хората от това ясно -синьо небе-затъжиха се за облаците,мъглите и студа hahaha

Очаквам с нетърпение да разкажете как сте,щастливи,въпреки понеделника Wink
Приятна и спорна седмица Hug
сега пък...готварската ми печка чака техник Confused-нещо долната фурна спря да работи-а иначе е моята неотминема помощница-не бих я сменила с нова-но техниа ми каза,че е поправимо-плюс това да ми сложи и бързонагряващ котлон на мястото на стария....Ей,сега да не стане като с пералната-като се развали моята,взеха ,че и вашите една по една се побъркаха Mr. Green

# 237
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Здравейте, момичета!

Все по-рядко влизам тук, но не ми остава никакво време. Започнах отново да проектирам, Каруми ме държи нащрек непрекъснато, а вечерно време обикновено сме по гости.
И като че ли не ми е достатъчен бавния интернет, ами сега и модемът ми прави номера. човекът, който ми оправя компютъра го чакам вече седмица. Те тука по принцип по- бавно стават нещата, та мойто са бели кахъри Mr. Green
Иначе в Латакия пролетта почти е дошла. Е, днес вали като из ведро, но в неделя цял ден бяхме край морето. По-смелите се изкъпаха, ама аз нямах бански. Тия дни смятам да обиколя магазините и да си взема един.
На Карумче му топнахме крачетата, много беше доволен, разрева се като го извадихме.

Иначе сме добре, Каруми расте. Има 7 зъба вече, яде почти всичко, бърбори си разни работи, опитва се да ходи, продължава да не спи Grinning и е голяма беля. Непрекъснато трябва да го наблюдавам да не свърши някоя мизерия.

Предполагам, че ще се върнем до средата на март, ама то при нас нищо сигурно няма.

Помолих Дуа да ми изтрие албума, защото аз нямам новата парола. То и преди все на можех да вляза в снимка.бг. А ако успеех да вляза, нищо не можех да кача.
Изтривам си албума, защото повечето от новите момичета не ме познават и едва ли им е приятно някой непознат да им зяпа снимките. Като се върна в БГ и мога да пиша по-често, ще видим.

Това е от мен. Отивам да работя, докато дребния спи.
Целувки на всички! Hug

# 238
  • Мнения: 85
Здравейте момичета,
ама големи вкусотии тук, много е готино във вашата тема, много сте мили и дружелюбни всички;  благодаря още веднъж за инфото mln    bouquet;
Не ми стана много ясно обаче, учат по френската система + арабски и английски... ама как успяват ?? Аз не можах всичко да разбера, понеже не съм много добре с английския, доста съм го позабравила от едно време, ще има ли с кой да си говоря на френски там  Confused ?
И още един въпрос как е здравната система там, колко струва един преглед на лекар примерно; тук във Франция здравната каса работи на пълни обороти и повечето разходи са покрити, повечето лекарства са "безплатни "
Ами всички казват за Дубай, че е рай, но тези неща също са важни, си мисля аз...
Хубав ден и хубава седмица ви пожелавам  Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 3 215
Isave, в арабския свят социалната политика е екзотично нещо,в смисъл,че по-скоро липсва.Но нека другите да кажат детайлно за Дубай.
Ясмин,идвам към вашите земи,щом вече става за море...тук какъв студ е... Sick Бански си имам  Mr. Green
Дуа, за закуска не се класирах, но си взимам за десерт от завъртяните курабийки  Mr. Green Не се търкалям ами се мъкна..така съм изморена  Tired Като завали сняг при нас вече казваме "лондонски", демек много  Crazy Там им свърши солта покрай тънката снежна покривка.Не случайно не вали сняг по онези земи  Twisted Evil
Хари,вие направихте ли снежни човеци  Laughing( И морковите им свършиха,като падна снега - изкупиха ги за носове на снежните човеци)  Crazy
Деси, видях,че сте захванали уроци по арабски. Похвално,но не мога да се класирам по две причини: 1) Липса на време и 2) По отношение на арабския съм слухар - четенето (особено на кирилица) ме обърква много. Ако чета нещо,то е на латиница.Просто така съм свикнала.Но основно уча говоримо.Пък и като гледам не проповядвате египетския диалект. Crossing Arms
Шегата настрана - прекарах много часове ( и изхарчих доста пари)  в една гигантска книжарница - купих си супер дискове с уроци по арабски, учебник по египетски,както и две супер интересни книги за съвременно Кайро и Египет - от един английски журналист и от египетски автор (за неговата книга казват,че е най-добрата от времето на трилогията на Махфуз).
Ето,отчетох се - не съм ходила само по магазини за дрехи и обувки  Blush

Общи условия

Активация на акаунт